BUYPAŞA BİLİŞİM TEKNOLOJİ MEDYA

Kariyer & Eleman İş İlanları
BUYPAŞA BİLİŞİM TEKNOLOJİ MEDYA
BUYPAŞA BİLİŞİM TEKNOLOJİ MEDYA www.buypasa.com
Firmayı Şikayet Et
BUYPAŞA BİLİŞİM TEKNOLOJİ MEDYA İş İlanı Ara

BUYPAŞA BİLİŞİM TEKNOLOJİ MEDYA İş İlanları

BUYPAŞA BİLİŞİM TEKNOLOJİ MEDYA firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

BUYPAŞA BİLİŞİM TEKNOLOJİ MEDYA Hakkında

Güven ve Saygı sloganıyla, uzman ve deneyimli kadrosuyla saygın ticaret grupları arasında yer alan şirketimizin faaliyet alanı; e-ticaret platformu (Pazaryeri) yönetimi, yazılım, reklam, pr, medya, yatırım, bilişim ve gelişim teknolojisidir. Şirketimizin kurucusu, müdürü ve aynı zamanda proje yöneticimizse, "Buypasa” alışveriş platformunun konsept ve isim mucidi "Gökhan Altıner "dir. Uzun yıllar yurtdışında farklı ülkelerde yaşamış olup ve e-ticaret ve bilişim sektöründeki on yıllık zengin tecrübelerini, bilgilerini şirketimize kazandırmıştır. 
Şirket içi eğitime önem veren, dinamik, yeniliğe açık ve uzman personel kadrosuyla sektörde yer edinmiş firmamız, farklı alanlarda ufku geniş bir bakış açısıyla faaliyet göstermekteyken aynı zamanda kurumsal ve güvenilir kimliği yüksek seviyede taşıyan nitelikli personel istihdam etmektedir.

Firmamız, İstanbul Florya lokasyonunda olup metrobüse yürüme mesafesinde (250 metre) , çevre yoluna ortalama iki dakikalık uzaklıkta ve doğa içerisindedir. Firmamız, hem yurtiçinde hem yurtdışında (Almanya, Fransa, İtalya, İspanya ve Hindistan gibi ) yüzonaltı kişilik destek ekibiyle beraber uluslararası pazarına yönelik olarak, başlayacak bilişim ve IT projemiz kapsamında, yeni bir alışveriş sistemi, e-ticaret ve pazarlama uygulamaları geliştirecektir. Bu amaca yönelik ,yurtiçi ekibimize gerekli tüm eğitim, yurtdışında faaliyet gösteren, konusunda uzman kişiler tarafından verilecektir. Kurumsal ve ekip ruhunu hissedebileceğiniz, uzun vadeli bir çalışma ortamında, mevcut deneyimlerinizi artırabileceğiniz, yetkiler alabileceğiniz, emeğinizin karşılığında kariyer basamaklarını aşama aşama yol alabileceğiniz bir çalışma ortamında bulunmak isterseniz ekibimize katılın.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00 - 18:30 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş

BUYPAŞA BİLİŞİM TEKNOLOJİ MEDYA İş Başvurusu

BUYPAŞA BİLİŞİM TEKNOLOJİ MEDYA, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

BUYPAŞA BİLİŞİM TEKNOLOJİ MEDYA firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de BUYPAŞA BİLİŞİM TEKNOLOJİ MEDYA ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel BUYPAŞA BİLİŞİM TEKNOLOJİ MEDYA iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

BUYPAŞA BİLİŞİM TEKNOLOJİ MEDYA iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim