Çalışkan Ofis Mobilyaları İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları
Çalışkan Ofis Mobilyaları
Çalışkan Ofis Mobilyaları www.caliskanofis.com

Çalışkan Ofis Mobilyaları İş İlanları

Çalışkan Ofis Mobilyaları firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Çalışkan Ofis Mobilyaları Hakkında

Firmamız 1974 yılında İnş. Müh. Veysel ÇALIŞKAN tarafından İstanbul’da kurulmuştur.Yıllarla birlikte büyüyen firmamız gerek Ofis mobilyası gerekse ev mobilyası alanlarında faaliyet göstermeye başlamıştır.Ülkemizde bir çok ilke imza atmayı kendine ilke edinmiştir.Bir çok büyük firmanın'da tercih sebebi olmasında sürekli denenmemişi denemenin arayışı içinde olmasının büyük bir etkisi vardır.Kaliteyi ,sürekli iyiyi aramak zamanla müşteri talebindeki artışla birlikte müşteri beklentilerindeki artışıda beraberinde getirmiştir.

Bu sebeple firmamız 1994 yılında büro mobilyası üretimindeki hem kaliteyi yükseltmek ,hem müşteri ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilmek için Dudullu’daki fabrikasına  taşınmıştır.1996 yılında ülkemize ilk CNC Makineyi getiren bir iki firmadan biridir.Yıllarla birlikte gelişen makine parkı,artan kalite, ülkenin çeşitli yerlerinden gelen talepler markalaşmayla birlikte firmayı bayi ağı kurmaya yöneltmiştir.2000’li yıllarda İstanbul’dan Van’a kadar birçok noktada ofis mobilyası ürünleri satan firmamız bir yandan da kendi OFİS MOBİLYASI mağazalarını kurmaya başlamıştır.İstanbul’da yıllar içinde açılan Gebze,Maltepe ,İçerenköy,Masko ve Modoko mağazalarıyla birlikte perakende müşterilerininde taleplerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamıştır.
 

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00 - 19:00 Cumartesi: 09:00 - 19:00 Pazar: 11:00 - 19:00

Çalışkan Ofis Mobilyaları İş Başvurusu

Çalışkan Ofis Mobilyaları, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Çalışkan Ofis Mobilyaları firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Çalışkan Ofis Mobilyaları ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Çalışkan Ofis Mobilyaları iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Çalışkan Ofis Mobilyaları iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim