Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Cemer Kent Ekipmanları

İmalat  

www.cemer.com.tr

Cemer Kent Ekipmanları hakkında:

CEMER KENT EKİPMANLARI;

1994 yılında İzmir’de kuruldu. Toplam 35.000 m² alanda üretim yapan 250 çalışanı ile CEMER, Asya, Orta Doğu ve Balkanlar’ın rotasyon kalıplama ile oyun ekipmanları üreten en büyük fabrikasına sahiptir. Kaliteden taviz vermeden üretimini sürdüren Cemer, oyun grupları dizaynı ve üretiminde sektörün lideri durumdadır.

Üretimde dünya standartlarına ulaşan CEMER; Türk Standartları Enstitüsü Kalite Belgesi, Avrupa Standartları Kalite Belgesi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve TÜV Sertifikası sahibidir.

CEMER; yenilikçi, iyi dizayn edilmiş, güvenli, estetik, yapısal olarak dengeli ve son derece kullanışlı ürünleriyle sektörün öncüsü olmayı sürdürecektir.


VİZYONUMUZ:
KALİTELİ KENT YAŞAMI İÇİN, FARK YARATAN ÜRÜNLERİ İLE SEKTÖRÜNE YÖN VEREN BİR DÜNYA MARKASI OLMAK.

MİSYONUMUZ:
GÜVENLİKTEN ÖDÜN VERMEYEN HİZMET ANLAYIŞIMIZLA, EĞLENCELİ VE SAĞLIKLI SOSYAL YAŞAM İÇİN TOPLUM İHTİYAÇLARINDAN BİR ADIM ÖNDE OLMAK.

20. YILINDA CEMER...

 • Cemer, 53 ülkeden 4815 adet projenin yarıştığı “Red Dot” Uluslararası Tasarım Yarışması'nda kazandığı birincilik ödülü ile Türkiye'de bir ilke imza atmış, Cemer adını tüm dünyaya duyurarak, Cemer'in 20.yılını taçlandırmıştır.
 • Cemer, kendi bünyesinde oluşturduğu tasarım ofisi ve tasarım yarışmaları aracılığıyla sektörde yeniliklerin artmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Cemer, 1.Ulusal ''Yeni Nesil Oyuncaklar” yarışmasını düzenlemiş ve böylelikle sektöre birçok genç tasarımcının girmesini sağlamıştır.
 • Cemer, sahip olduğu yüksek standartlar, maksimum müşteri memnuniyeti ve üstün kalite anlayışı ile sektörel değerlendirmede 20. Yılında Türk Patent Enstitüsü'nden en çok faydalı model ve tasarım tescili alan firma olarak ödüllendirilmiştir.
 • Cemer aynı zamanda, sektörel olarak TSE belgesine sahip tüm firmaların aldıkları toplam belgelendirmenin %50'sinden fazlasını alarak standardizasyona verdiği önemi aldığı belgeler ile kanıtlamıştır.
 • Cemer Kent Ekipmanları, İzmir ili, 2013 yılı Kurumlar Vergisi tahakkuk tutarlarına göre ilk 100 firma içinde 53. sırada yer alırken, Torbalı İlçesi olarak ise; Philip Morris Sabancı, JTI Tütün Ürünleri Pazarlama, JTI Tütün Ürünleri Sanayi, General Motors (Opel), Dr. Oetker ve Tezol Kağıt”ın ardından 7. Sırada yer almıştır.
 • Cemer Kent Ekipmanları, ayrıca 2013 yılında Sanayi Odası Diğer Plastik Ürünler Sanayii Meslek Grubunda İhracatta Birinci ve İstihdamda Birinci derecede başarı sağladığı için ödüle layık görülmüş ve ödülünü 2015”de düzenlenen törenle almıştır.
 • Cemer, 2013 yılında, Sanayi Odası firmaları arasında Üretimde KOBİ Birinci Derecede, Yatırımda KOBİ Dördüncü Derecede başarı sağladığı için inovasyon ödülüne layık görülmüş ve 2015 yılında ödülü takdim edilmiştir.

Cemer'in bundan sonraki hedefi; sektörel değişimin çok hızlı gelişmesini sağlamak, yeni nesil oyun grupları alanındaki liderliğini sürdürmek, fiyat yerine “ Kalitede Rekabet ve Yenilik ” ilkesini sektörümüze kazandırmak için çalışmak olacaktır.

Cemer Kent Ekipmanları İş İlanları