Cemer Kent Ekipmanları

İmalat  

www.cemer.com.tr

Cemer Kent Ekipmanları hakkında:

Cemer Kent Ekipmanları A.Ş. olarak 1994 yılından bu yana;
CMRPLAY markası ile çocuklarımız için oyun parkları, CMRACTIVE markası ile çocuklar, yetişkinler ve engelliler için Fitness aletleri , CMREXTREME markası ile macera parkları, CMRURBAN markası ile de kent ekipmanları üretiyoruz.

Son yıllarda toplumsal bilincin artması ve kentlerdeki sosyal belediyeciliğin gelişmesi ile birlikte, çocuklarımızın ilgisini tekrar parklara çekecek yeni ürünler ve tasarımlar önem kazanmıştır. Bu durumun farkında olarak bütçemizin % 20'sini AR-GE ve tasarıma ayırıyor, 300 çalışan ve 30 kişilik AR-GE ekibimizle her geçen gün yeni tasarımlara imza atıyoruz. Tasarımlarımızda, dünyadaki gelişmelerin yanı sıra çocukların zaman ile değişen ihtiyaçlarını da göz önünde tutuyoruz.

Bu anlamda Türkiye'nin ilk özel endüstriyel tasarım merkezi kuran firması olduk.
“Red Dot” Uluslararası Tasarım Yarışması'nda "Deltoik tırmanma" oyun elemanı ile kazandığımız tasarım ödülü ile yine Türkiye'de bir ilke imza attık. Aynı projeyle German Design Award 2017 yarışmasından da ödülle döndük.
Bu yıl 2.sini düzenlediğimiz Ulusal ''Düşten Gerçeğe” tasarım yarışmasını "Geleceğin Oyun Parkı" temasıyla gerçekleştirdik. Yarışmalar önümüzdeki yıllarda da devam edecektir.
Yine Türkiye’de bir ilk olarak, engelli ve engelsiz çocukların birlikte ve aynı anda oyun oynayabileceği, sosyalleşebileceği oyun sistemleri tasarımı ile ilgili çalışmalarımızla TÜBİTAK KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programına katıldık.
Cemer Kent Ekipmanları A.Ş. olarak; ürün kalitemiz, satış sonrası destek sistemimiz ve tasarıma ve yeniliğe verdiğimiz önem ile, sektörümüzde Türkiye ve Dünya'da bilinen ve tercih edilen bir marka olduk. Marka gücümüz sayesinde Dünya'da 4 kıtada 63 ülkede Cemer ürünleri kullanılmaktadır.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:00-18:00
  • Sosyal ve Yan Haklar
    •  Servis
    •  Yemekhane

Cemer Kent Ekipmanları İş İlanları

Cemer Kent Ekipmanları firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!