Dinamik Isı Yalıtım

Yalıtım  

www.dinamik-izmir.com

Dinamik Isı Yalıtım hakkında:

30 yıllık tecrübesiyle, paydaşlarının en güvenilir çözüm ortaklarından biri olmayı kendine görev edinmiş, daha iyiye doğru azimle yol alan, ürettiği ürünler ve sunduğu hizmetlerle daima en kaliteliye ulaşmaya odaklanmış bir çözüm ortağı olan Dinamik, yatırımlarına her geçen gün bir yenisini daha eklerken deneyimli kadrosu, insan odaklı, ihtiyaçları öngören çalışma sistemiyle geleceğe güvenle bakmakta olup, sanayi yatırımlarına başladığı 2004 yılından beri sürdürdüğü yatırım hamlelerini ; 30 yıllık geçmişine güvenerek hisselerini alan yerli ve yabancı yatırımcı ortağının verdiği güven , maddi manevi destek ile, halka arz edilirken izahname setinde de belirttiği üzere önümüzdeki yıllarda yapacağı yeni yatırımlarla devam ettirme kararlılığındadır.

Dinamik, yapı ve endüstri için, teknik köpüklerden yalıtım ve ambalaj çözümleri tasarlar, geliştirir ve üretir. 2004 yılında yaptığı Polietilen ısı yalıtım köpüğü yatırımından beri 18 yıldır sanayici kimliğine sahiptir. İzmir Tire’deki 5 üretim tesisinde yılda ortalama 4000 Ton yalıtım ve ambalaj ürünleri üretmektedir. Dinamik, 35.000 m²’si kapalı alan, toplam 55.000 m² arazi üzerinde 5 bina üretim, 1 bina depo olmak üzere 6 binada faaliyetini sürdürmektedir.

Dinamik üretim tesislerine 2003 yılından beri; Makina ve ekipmanlar için ~ 9,1, Üretim ve depo binaları için ~ 5,2 olmak üzere,toplam 14.3 M USD tutarında yatırım gerçekleştirmiştir.

İnsan kaynakları politikası;

Dinamik insan kaynakları politikası, adil, şeffaf ve söz hakkı tanıyan, çalışanların potansiyellerini ortaya koyma fırsatları bulduğu, her bir çalışanın değer yaratarak Dinamik’in geleceğine katkı sağladığı ve değer gördüğü, yüksek performanslı, gelişim odaklı, her alanda güçlü ve etkili bir liderlik sergileyen, tek Dinamik ruhunu yansıtan bir şirket kültürü ile bağlılığı yüksek, mutlu, verimli, başarılı ve sağlıklı bir işgücü oluşturmayı hedefler.

Çalışanına verdiği değer ile de sürdürülebilirliği amaçlayan Dinamik’in İnsan Kaynakları Politikası’nın en önemli hedeflerinden biri, Dinamik’in çalışmak için özellikle tercih edilen bir şirket olmasıdır.

Bu hedef doğrultusunda Dinamik’de çalışanların;

 • Başarılı iş sonuçları almaları için ihtiyaçları göz önünde bulundurulur,
 • Beklentileri ile şirket beklentileri dengelenerek adalet ve fırsat eşitliği gözetilir,
 • Sürekli eğitimlerle desteklenerek gelişimleri sağlanır,
 • Performansları takip edilir ve değerlendirilir, başarıları teşvik edilir ve ödüllendirilir,
 • Terfi ve yatay ilerlemelerine ilişkin kariyer planlamaları yapılır.

Dinamik'de insan kaynakları yönetiminde yenilikler izlenir, değerlendirilir ve uygulanır. Sürdürülebilirliğe ilişkin şirket içi görev yedeklemeleri dönemsel olarak yapılır. İhtiyaçların karşılanmasında şirket içi insan kaynağından yararlanmak esastır. İnsan kaynakları uygulamaları, aidiyet duygusunun artırılması, kurum kültürünün içselleştirilmesi ve çalışan bağlılığının ve uzun vadeli işbirliğinin sağlanması ilkeleriyle şekillendirilir.

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 46 Beyaz Yaka
  • 109 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 00:00-00:00
  • Cumartesi: 00:00-00:00
  • Pazar: 00:00-00:00

Dinamik Isı Yalıtım İş İlanları