Dünya Göz Hastanesi

Sağlık/Hastane  

www.dunyagoz.com

Dünya Göz Hastanesi hakkında:

Dünyagöz Hastaneler Grubu

1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz, gözün tüm branşlarında en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün, 24 saat göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara kesin çözüm getiriyor. Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, yurt içi ve yurt dışında toplam 16 merkezde ilkeli sağlık hizmeti veriyor.

Dünyagöz; sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisi, öğretim üyesi ve uzman doktorlardan oluşan 150 kişilik deneyimli medikal kadrosu, 1500’e yakın personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla kısa sürede dünyanın sayılı birkaç merkezi arasında yerini almayı başardı.

Türkiye çapında İstanbul, Ankara, Antalya, İzmit, Adana, Samsun ve Gaziantep olmak üzere 7 ayrı ilde, 12 şube ve yurt dışında Hollanda, Almanya, İngiltere’de bulunan 4 ayrı noktada hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Türkiye’nin Avrupa’daki ilk ve en büyük yatırımını Frankfurt’ta gerçekleştirdi. Önümüzdeki dönemde açacağı hastaneleriyle geniş bir coğrafyaya yayılmayı hedefleyen ve Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenen Grup, dünyanın 107 ülkesinden yılda yaklaşık 30 bin yabancı hastaya hizmet veriyor.

Dünya Göz Hastanesi İş İlanları

Dünya Göz Hastanesi firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!