Ege Karbon İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları

Ege Karbon Hakkında

EGE KARBON KİMDİR ?

EGEKARBON PAZARLAMA firması Fransız CARBON LORRAİNE  firmasındaki 10 yıllık Ege Bölge Teknik- Satış Müdürlüğü görevinden sonra  1999 yılında Sn. ECE TOKMAKOĞLU tarafından İzmir ‘de kurulmuştur.  CARBON GRAFİT sektöründe Dünya genelinde 25 den fazla noktada üretim tesisi ve yaygın Temsilcilikleri bulunan Sektörün de Dünya lideri SGL GROUP – THE CARBON COMPANY ‘nin Türkiye de faaliyet gösteren lider SKC KARBON SAN TİC LTD şirketinin EGE- AKDENİZ BÖLGE TEMSİLCİSİ ve BAYİİ’ sidir.

EGEKARBON PAZARLAMA, METALÜRJİ, KİMYA, ENERJİ ÜRETİMİ, ÇİMENTO,TEKSTİL, KAĞIT, GIDA, VS…. gibi birçok Özel ve Kamu Sanayi Kuruluşlarına Danışmanlık, Satış & Pazarlama, İmalat, Yurt Dışından Malzeme Tedariki ve Soğutucu ithalatı , Sanayi-Ticaret Bakanlığı , TSE gibi kurumlardan  alınacak özel izin ve hizmet belgelerine ait danışmanlık hizmeti dahilinde bir çok konuda faaliyet göstermektedir.

Firmamız; 2009 yılında bir atılım yaparak yeni bir faaliyet alanında da hizmete başlamıştır. TEBA ve ŞENOCAK Holding de toplam 17 yıllık Tecrübesi, Bilgi Birikimi, Sektörün kendisine duyduğu güven ve Teknik Donanımı ile Makina Mühendisi Sn. AYKUT TOKMAKOĞLU tarafından Teknik Servis Hizmetleri departmanını kurmuştur.  Amacımız Türkiye de ilk ve özel bağımsız kuruluş özelliğimizle öncelikle meşrubat, dondurulmuş gıda, üretimi yapan dünyaca bilinen dev kurumsal firmalara hizmet vermek ve sektörde fark yaratmaktır. Yurt içinde SATIŞ SONRASI SERVİS HİZMETLERİ dalın da Danışmanlık, Hizmet, Uygulama, Yedek-Parça konularında İzmir de merkez ofisimizde konusunda donanımlı, genç, dinamik,  çözüm odaklı Üniversite ve Yüksekokul mezunu teknik ekibimiz ile soğutma ve iklimlendirme hizmetlerinde faaliyet göstermektedir.

EGEKARBON ve EGEKARBON TEKNİK SERVİS markamız ile Yurt genelinde Beyaz Eşya ve ticari tip soğutucu Üretici Firma markalarından bağımsız Teknik Servis Hizmeti verilmektedir. Firmamız bu hizmetini 7/24 saat çalışmakta olan Çağrı Merkezimiz ile 444 55 36 ve Türkiye genelinde 240 yetkili servis noktamız ile gerçekleştirmektedir. Her geçen gün hizmet ağına katılan İthalatçı, meşrubat ve içecek üreticisi kurumsal firmalar,   Beyaz Eşya Üretici Firmaları ile daha fazla güçlenerek hizmetine devam etmektedir.

Ege Karbon İş Başvurusu

Ege Karbon, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Ege Karbon firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Ege Karbon ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Ege Karbon iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Ege Karbon iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim