Ekur İnşaat

İnşaat  

Ekur İnşaat hakkında:

Şirketin kuruluş amacı Ata İnşaat'ın geniş iş potansiyelini değerlendirmektir. Şirket, Ata İnşaat'ın ilgi alanına girmeyen küçük bütçeli konut, iş merkezi ve otel inşaatı gibi özel sektör projeleri ile ilgilenmektir. Ekur İnşaat'ın bir diğer misyonu da Ata Grubu'nun yatırımlarının inşaatını üstlenmektir.

Günümüzde Ekur İnşaat'ın yapımını üstlendiği projeler beş yıldızlı otel, okul ve yurt binaları, iş merkezi, konut ve restorasyon projeleridir. Genellikle tasarım ve yapım işlerini kapsayan bu projelerden biri, Rusya'nın St. Petersburg şehrindeki proje bedeli 57.9 milyon ABD doları olan beş yıldızlı otel projesidir. Ekur İnşaat tarafından gerçekleştirilen projelerde en modern inşaat teknolojilerinin yanında Türkiye'de de uygulanan tünel kalıp ve masa kalıp sistemleri kullanılmaktadır. Üstlenilmiş olan projelerden bir diğerinin Rusya'nın Sibirya bölgesinde ve Kuzey Kutup çizgisi üzerinde olmasından dolayı, yöre koşulları gereği dünyada sadece Kanada ve Rusya'da uygulanan bir yöntem kullanılmıştır.

Bu projelere ek olarak Ekur İnşaat, Türkiye'deki BURGER KING restaurantlarının anahtar teslimi bazında yapımını üstlenmiştir.

Ekur İnşaat İş İlanları

Ekur İnşaat firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!