Elektra Enerji Toptan Satış

Enerji  

www.elektraenerji.com.tr

Elektra Enerji Toptan Satış hakkında:

ELEKTRA ENERJİ HAKKINDA

Elektra Enerji, 2011 yılında EPDK'dan almış olduğu Toptan Satış Lisansı ile, öncelikle yurtiçinde elektrik enerjisi ticareti yapmaya başlamıştır. 99 Adet özel şirket ortağı bulunmakta olan EPİAŞ - Enerji Piyasaları İşletme A.Ş. nin hissedarlarındandır.

Elektra Enerji, tedarik ettiği elektriği, hem toptan olarak, hem de doğrudan serbest tüketicilere AVANTAJLI FİYAT Seçenekleri ile sunabilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı satış stratejisi ile yola çıkmış olup, uzman kadrosu ile İNDİRİMLİ ENERJİ beklentilerine üst düzeyde cevap verebilmektedir.

Elektrik ticareti, satışı, operasyonu ve finans alanlarında sektörün içerisinden yetişmiş sektörün sürekli iyileşmesine katkıda bulunan profesyonel yöneticileri ile, elektrik toptan satış sektörünün en rekabetçi şirketleri arasındadır. Müşterilerine olası tüm alternatifler arasında en uygun paketi seçerek, tasarruf tutarlarını daha da artıracak yöntemlerle elektrik satışı gerçekleştirmektedir.

Elektra Enerji, halihazırda 4.000 ’nin üzerinde noktaya elektrik satışı gerçekleştirmekte olup, 2017 Yılı içerisinde 7.000 tüketim noktasına ulaşma hedefindedir. Elektrik piyasasının tamamen serbestleşeceği, meskenlerin de tüketim tutarına bakılmaksızın indirimli elektrik kullanma hakkını kazanacağı 2018 Yılında ise hedef 12.000 tüketim noktasıdır.

Türkiye’nin her bölgesinde mesken ve ticarethane abone grubu serbest tüketicilere elektrik satışı gerçekleştiren Elektra Enerji, sektörel gelişmeler ve değişiklikleri takip etmekte ve müşterilerini bilgilendirmektedir. bu yönde revize etmektedir.

Elektra Enerji, farklı zaman dilimlerinde ve sürelerde ikili anlaşmalar yoluyla Üretim Şirketleri, Toptan Satış Şirketleri ve Dağıtım Şirketleri ile Toptan Elektrik Alım Satım işlemleri yapmaktadır. Dönemsel olarak, EPİAŞ tan da alım gerçekleştirilmektedir. Elektrik üretiminde kullanılan kaynakların ( Doğalgaz, Kömür, Su, Rüzgar, vs.) maliyetleri dönemsel olarak değişiklik gösterdiğinden, tedarikte kaynak bağımlılığını azaltmak adına, en uygun kaynaklardan sepet şeklinde alımlar yaparak şterilerine cazip fiyatlardan elektrik tedarik etmektedir.

EPDK tarafından verilen toptan satış lisansı ile ayrıca uluslararası enterkonneksiyon imkanı bulunan ülkelere elektrik enerjisi ihracatına ya da elektrik enerjisi ithalatına da izin verilmektedir. Elektra Enerji de mevcut lisansı ile TEİAŞ Enterkonnekte sistemi üzerinden komşu ülkelerden elektrik alıp satma hakkı bulunmaktadır. Türkiye dışındaki enterkonnekte sisteme bağlantısı olan ülkelerin fiyatlarında Elektra Enerji maliyetlerini azaltacak ve müşterilerinin tasarruflarını arttıracak fırsatlar oluştuğunda Elektra, bu fırsatları dönemsel olarak değerlendirmektedir.

Faaliyet Alanları

Yurtiçi Elektrik Ticareti

İthalat İhracat

Vadeli İşlemler (VOB)

Enerji Danışmanlığı

Misyon: Türk enerji sektörünün standartlarını yükseltmek için, global enerji sektöründeki yenilikleri ve gelişmeleri müşterilerimize sunarak, en ucuz elektriği en kaliteli hizmetle almalarını sağlamaktır.

Vizyon: Elektra Enerji, hayati önem arz eden enerji sektöründe, çevre, toplum, müşteri ve iş ortaklığı değerleri çerçevesinde, faaliyet alanlarında her zaman en iyisi olmaya adaydır.

Kalite Politikası: Elektra Enerji, tüm çalışanlarına, müşterilerinin ihtiyaçlarına doğru ve zamanında cevap verebilmeleri için, yaratıcı, geliştirici ve uygulayıcı bakış açısını, tüm şeffaflığıyla vermektedir. Hem şirket içerisinde çalışanlarıyla, hem de müşterileriyle birlikte, Elektra Enerji sürekli gelişime odaklanmakta, ve mükemmelliğe giden yolculukta, kendi rotasından sapmadan devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve sadık müşteri yaratma çabası vazgeçilmezleri arasındadır.

Temel Değerleri:

● Müşterilerine, formaliteler, resmiyet ya da bürokrasi ile değil; samimiyet ve dürüstlüğü ön planda tutarak hizmet vermektedir.

● Kaliteli hizmetten ödün vermeden, en uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir.

● Karar alma sürecinde katılımcılık, şeffaflık ve eşitlik esastır.

● Müşterilerinin ihtiyacı olan yeniliklerin takipçisidirler.

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 15 Beyaz Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 09:00-18:30
  • Cumartesi: 00:00-00:00
  • Pazar: 00:00-00:00
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Araç (pozisyona bağlı)
  •  Yemek Kartı
  •  Prim (pozisyona bağlı)
  •  Yol Yardımı

Elektra Enerji Toptan Satış İş İlanları

Elektra Enerji Toptan Satış firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!