Escada

Mağazacılık / Perakendecilik  

Escada hakkında:

Lüks kadın giyim markaları arasında uzun yıllardır ilk sıralarda yer alan ESCADA, ‘yaşı olmayan kadınların’ modası olarak tarif edilebilir. ESCADA koleksiyonlarının geniş yelpazesi, her sezon çok uluslu tasarım grubunun yarattığı 20 yi aşkın temada, 1500 ü aşan modeli ile geniş bir müşteri kitesine hitap ediyor. Özellikle marka son yıllarda hedef müşteri yaşını gençleştirmesi ve daha dinamik, genç ve sportif bir kadın profiline yönelmesi ile dikkat çekiyor.

ESACADA koleksiyonları, Escada Collection, Escada Sport, Escada Couture ve Escada Accessories olmak üzere 4 alt koleksiyondan oluşuyor. Bu grupların içinde en şık tuvaletlerden, spor giyime, bikini ve havludan, şapka ve ayakkabıya, aksesuarlardan, deri mantolara kadar, bir kadının ihtiyaç duyabileceği her türlü ürün müşterinin beğenisine sunuluyor..

DONNA GİYİM 1990 yılından beri, ESCADA markasıyla Etiler, Suadiye ve Maçka mağazalarında faaliyet gösteriyor. Gerek yeni mağaza yatırımları, gerekse mağaza konsept yenileme yatırımlarıyla Türkiyede büyümeğe devam ediyor.

Escada İş İlanları

Escada firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!