Esproit Bilişim Teknolojileri

Bilgisayar / BT / Internet  

www.esproit.com

Esproit Bilişim Teknolojileri hakkında:

2003 yılında kurulan firmamız, müşteri odaklı hizmet kalitesiyle Türkiye’nin önde gelen bilişim grupları arasında yer almakta, kurulduğu ilk günden bu yana pek çok başarıya imza atmaktadır. Hizmetlerimizi toplam kalite ve müşteriye bağlı yüksek sorumluluk bilinciyle sunarak, müşteri yaşam boyu değerini arttırmak amacıyla en iyi şekilde sunmayı amaçladık.

Biz müşterilerimizle varız…

Biz müşterilerimize sunduğumuz çözüm olanaklarında katılımcı, paylaşımcı ve yaratıcı vizyonumuzla onlar için oluşturduğumuz hizmet planını en doğru şekilde programlamak ve uygulamak amacını taşıyoruz. Açık ve şeffaf müşteri ilişkilerimizde sizlerin ihtiyaçlarını en doğru ve en iyi şekilde anlamaya çalışıyor, sürekli gelişim ve uyum süreçlerimizle müşterilerimizin her daim yanında oluyoruz.

Tecrübe ve profesyonellik ana ilkemiz…

Entegrasyon sistemlerinde uzun yıllar tecrübe kazandıktan sonra e-ticaret platformlarında şirketlerin bayi yönetim, sanal mağaza ve online tahsilat ihtiyaçlarına cevap vermek adına oluşturduğumuz Bayipro, Shoppro ve Paypro yazılımlarımız şirketlerin iş süreçlerini yönetmelerinde onlara büyük kolaylıklar ve geniş imkânlar sağladı.

Tüm iş planında her zaman sonuna kadar destek…

Gelişen ekonomimizin büyüyen KOBİ’lerine sunduğumuz Bayipro B2B, Shoppro B2C, Paypro etahsilat ve web çözümlerimiz ile KOBİ’lerimizin sürekli yenilenen ve gelişime açık yapısına uygun olarak onlara satış öncesi ve sonrası destek oluyoruz. Sahip olduğumuz müşteri odaklı hizmetimiz, uygun fiyat politikamız ile sizlere kolay sahip olma imkânını sağlayarak daha çok KOBİ’ye ulaşmayı ve herkese yeniliğin getirdiği fırsatları sunmak istiyoruz. İnanıyoruz ki bizim en büyük sermayemiz insandır ve amacımız üstün iş ahlakı çatısı altında iş birliği ve dayanışma ortamını kurarak sizleri hedeflerinize adım adım yaklaştırmak.

Farkındalık, yeniliklere açık olmak ve gelişim…

Kurumsal firmalara sunduğumuz çözüm olanaklarımızda hizmet sürekliliğini sağlayarak artan iş yükünüze ve büyüyen iş hacminize destek olmak amacıyla oluşturduğumuz Bayipro B2B ile etkin bir bayi yönetim sistemi, Shoppro B2C ile kapsamlı sanal mağaza yönetimi ve Paypro ile güvenli tahsilat işlemleri yapmanızı sağlıyoruz. Yazılımlarımızla beraber verdiğimiz entegrasyon hizmetimiz sayesinde muhasebe programlarınız ile tam entegrasyon sağlayarak anlık veri transferlerini mümkün kılıyoruz.Amacımız sizlere büyüyen ve gelişen kurumsal yapınızda bayilerinizle olan iş süreçlerinizi ve finans sisteminizi daha hızlı ve güvenli bir şekilde yönetmenizi sağlamak.

Mesajımız…

Biz vizyon, misyon ve temel değerlere bağlı kalırız. Gerek Kültürümüz, hedeflerimiz ve kendimize olan güvenimizle en ufak bir hatayı hızlı bir şekilde düzeltmek için buradayız. Risk ve çözümler, bize ilham oluşturuyor. Zira bizim başarılarımız işi mümkün kılmaya yetiyor.Biz müşterileri anlamayı, onlar içinfark yaratmayı ve onlarla aynı paydada buluşmayı seviyoruz. Sorgusuz her müşterinin ihtiyaçlarını karşılayarak, yaratıcılık ve tutku olgusuyla sorumluluğumuzu üstleniyoruz.Odak ve kararlılık bizi her daim hızlandırdı. Daha iyi olmak bizim en büyük motivasyon kaynağımızdır. Başarılı olmak için dahaçok şey var çünkü. Biz gerçekten büyük bir yapı inşa etme şansına sahibiz.

Esproit Bilişim Teknolojileri İş İlanları

Esproit Bilişim Teknolojileri firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!