İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

EY

Danışmanlık  

IK'nın Yıldızı

EY hakkında:

EY

EY, bağımsız denetim, vergi, kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetlerinde bir dünya lideridir. EY , Global bir firma olarak, uluslararası kaynaklarımızı ve geniş iş ağımızı, kaliteli hizmet anlayışımızla birleştirerek dünya ekonomisi ve sermaye piyasalarında güvenin oluşturulmasına katkıda bulunuyoruz. EY olarak, güçlü yönetim ekibimizle tüm paydaşlarımıza verdiğimiz sözleri yerine getirerek çalışanlarımız, müşterilerimiz ve içinde yer aldığımız diğer çevreler için daha iyi bir çalışma hayatı oluşturulmasında önemli bir rol üstleniyoruz. Ernst & Young Global’in bir üyesi olarak EY, Türkiye’de 30 yıldan fazla süredir İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir olmak üzere 4 ofiste, 1200 kişiyi aşan profesyonel kadromuzla müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Çalışanlarımız

EY, dünya çapında 150’den fazla ülkedeki 212.000 kişilik ekibimizin sahip olduğu ortak değerler bizi doğru olanı yapmaya teşvik ediyor ve yaptığımız her işin temelinde kaliteye olan inancımız yatıyor. Bulundukları yer neresi olursa olsun entegre bir teknoloji platformu üzerinden birbirine bağlı olan ekiplerimiz, dünya çapında tüm ofislerimizde aynı metodolojiyi kullanıyor.

Amacımız

EY olarak, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve içinde yer aldığımız diğer çevreler için daha iyi bir çalışma hayatı oluşturulmasını hedefliyoruz. İş dünyasında performansın kalıcı olarak iyileşmesine, karşılıklı güven ve güvenirliğin oluşturularak sürdürülmesine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Tüm çalışanlarımız tarafından benimsenen bu amaç, değerlerimize, davranışlarımıza ve hizmet yaklaşımımıza yön vererek yararlı görüşler sunmamızı, analizler yapmamızı ve yenilikçi uygulamaları hayata geçirmemizi sağlıyor.

Değerlerimiz

Global ve kurumsal bir şirket olarak, tüm aksiyonlarımızda ve davranış biçimimizde bize yol gösteren ortak değerlerle hareket ediyoruz. Değerlerimiz, çalışma kültürümüze, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesine ve tüm paydaşlarla olan ilişkilerimize yön veriyor.

-Dürüstlük, saygı, ekip çalışması
-Dinamizm, gayret, liderlik cesareti
-Daima doğru olanın yapılması

EY

EY is a globalleader in assurance, tax, transactionsandadvisoryservices. Theinsightsandqualityserviceswe deliver helpbuildtrustandconfidence in thecapitalmarketsand in economiestheworldover. Wedevelopoutstandingleaderswhoteamto deliver on ourpromisestoall of ourstakeholders. Insodoing, weplay a critical role in building a betterworkingworldforourpeople, forourclientsandforourcommunities.As a member of Ernst&Young Global, in Turkeyweoperate in 4 officeslocated in Istanbul, Ankara, Bursa andIzmir, withmorethan 1200 professionalsformorethan 30 years.


Our People

Our 212.000 people, in morethan 150 countries, areunitedbyoursharedvalues, whichinspireourpeopleworldwideandguidethemto do therightthing, andourcommitmenttoquality, which is embedded in whoweareandeverythingwe do. Ourofficesaroundtheworldusethesamemethodologyandarelinkedthrough an integratedtechnology platform toenableinstantaneouscommunicationandcollaborationamongteammembers, regardless of location.

OurPurpose

At EY, ourpurpose is tobuild a betterworkingworldforourclients, ourpeopleandourcommunities. Westrivetohelpcreate a legacy of improvedbusinessperformance, confidenceandtrust.Wearebuildingthisworldday-to-day, through a relentlessquestforbetterworking in everythingwe do.Thisquestdrivesourpeople. Itdefinesourvalues, shapesourbehavioursanddetermines how weseetheworld.


Ourvalues

Ourvalues define whoweare. Theyarethefundamentalbeliefs of ourglobalorganization. Theyguideouractionsandbehavior. Theyinfluencethewayweworkwitheachother — andthewayweserveourclientsandengagewithourcommunities. Whoweare;

People whodemonstrateintegrity, respect, andteaming.
People withenergy, enthusiasm, andthecouragetolead.
People whobuildrelationshipsbased on doingtherightthing.

EY İş İlanları

EY firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!