Galeri İrfan Home AVM

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.irfanhome.com

Galeri İrfan Home AVM hakkında:

1966 yılında Galeri İrfan olarak başladığımız ticaret hayatına, kurulduğumuz ilk günlerde olduğu gibi bu günde kalite ve güven ilkesiyle hizmet vermeye devam ediyoruz. Galeri İrfan Home bünyesinde, 7 şubemiz ile birlikte müşterilerimize hizmet vermenin haklı gurur ve sevincini yaşıyoruz. Aynı zamanda sektöründe lider firmalardan biri konumunda büyük adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Galeri İrfan Home olarak müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, Beyaz eşyadan züccaciyeye; tekstilden mobilyaya; elektronikten, halıya kadar toplam 28.000 Çeşit ürünle İstanbul’un en gözde semtlerinde ve Tekirdağ Çorlu’da hizmet vermekteyiz.

Mağazalarımız, müşterilerimizin ferah ve nezih bir ortamda alışveriş yapabilmesini sağlayabilecek şekilde özel olarak dizayn edilmiştir. Mağazalarımıza gelen tüm müşterilerimiz huzurlu bir alışverişin yanısıra aradığı her şeyi bulabilmenin rahatlığını, ayrıca güler yüzlü ve eğitimli personelimiz sayesinde doğru sonuca ulaşabilmenin güvenini yaşayacaktır. Galeri İrfan Home olarak tüm mağazalarımızda müşterilerimize nakit, kredi kartı, taksit kartlar ve senet sistemiyle peşin ya da kredili alışveriş yapabilme imkanı sunmaktayız.

Galeri İrfan Home olarak müşterilerimize verdiğimiz mükemmel hizmetin yanında; genç, dinamik, eğitimli ve yaratıcı bir ekibi daha da büyütmek adına çalışıyoruz…

Misyonumuz;

Müşterilerimizin güvenini kazanmak, daima en doğru ve en kaliteli hizmeti sunarak kurumumuza olan güveni sonsuz kılmaya çalışmaktır.

Vizyonumuz;

Sektörünün lider firmalarından biri olan kurumumuz, satış sonrası müşteri memnuniyetini daima koruyarak hızla ilerliyor. Galeri İrfan Home bünyesine daha birçok kuruluş ekleyip geniş bir alana yayılarak ‘tek’ lider konumuna ulaşmayı hedefliyoruz.

Galeri İrfan Home AVM İş İlanları