Genpa A.Ş

Firma Detay

Genpa A.Ş Hakkında

1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan grubun 1978 yılında ticari faaliyete başlayan şirketi GENPA, 1993 yılında GSM teknolojisinin Türkiye'ye gelişi ile iletişim dünyasına da kapılarını açmıştır. Teknolojik ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olmak vizyonu ile hareket eden GENPA, modern pazarlama aktivitelerinin tüm unsurlarını bünyesinde bulundurarak ERDEM HOLDİNG'in lider kuruluşu olmuştur. GENPA , Türkiye distribütörü olduğu Nokia cep telefonları ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış ve dağıtımının yanı sıra Apple iPhone 3G GSM telefonu ve aksesuarları ile birlikte Jablocom masaüstü GSM telefonunun ithalatı, toptan ve perakende satış, dağıtım ve teknik servis hizmetini vermektedir. Genpatech markası altında zincir mağazacılık alanlarında faaliyet gösteren GENPA; Turkcell distribütörü olarak Turkcell kampanya telefonlarının dağıtımı, Turkcell kontör satışı , SIM Kart ve Yedek SIM Kart satışı hizmetini de vermektedir.

Genpa, Türkiye'de kendi alanında bir ilke imza atarak, GSM sektöründeki tecrübelerini sosyal sorumluluk bilinci ile Şişli Endüstri Meslek Lisesi'nde kurduğu GSM Eğitim laboratuarında gençlere aktarmaktadır.

GENPA, İnterpromedya tarafından gerçekleştirilen İlk Bilişim 500 Şirketi Türkiye 2007 araştırmasına göre ilk 500 Bilişim Şirketi sıralamasında satış cirosu bakımından en büyük 5. şirket, "Mobil Telefon Hizmeti Toptancı, Dağıtıcı, Bayi Gelirleri" kategorisinde birinci sırada yer almıştır.

GENPA' nın kalitesi ve güvencesi, dünyanın önde gelen belgelendirme kuruluşlarından ABS QE (Quality Evaluations ) tarafından 01.10.2003 tarihinde ISO 9001 : 2000 kalite belgesi ile Kasım 2005 tarihinde OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği ve Çevre Yönetim sistemi ISO 14001 ile belgelendirilmiştir. GENPA, Türkiye'de bu 3 belgeye sahip ilk GSM distribütörü ve teknik servisi olmakla birlikte; bünyesinde yer alan GSM satış konsepti, Genpatech mağazaları ve Genpatech sanal marketin de belgelere uygunluğu onaylanmıştır.

Bayi ve son kullanıcılarını en önemli varlığı olarak gören GENPA, genç ve dinamik çalışanlarından aldığı güçle yaratıcı, farklı çözümler ve ürünler sunarak güvenilirliğini ve markasını güçlendirmeyi, küresel standartlara göre kendini sürekli geliştirmeyi kalite politikası olarak kabul etmiştir.

Genpa A.Ş İş İlanları

Genpa A.Ş firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim