Gerçek Kozmetik

Kozmetik  

www.gercekkozmetik.com.tr/

Gerçek Kozmetik hakkında:

GERÇEK GRUP tarihçesi 1993 yılında Maltepede kurulan Gerçek Ecza deposu ile başlar.
Kısa sürede hızlı bir gelişim kaydederek 1997 yılında yaklaşık 3600 m2 lik Gerçek İş Merkezine taşınır.

1999 yılına kadar dünya devi tüm ilaç markalarının tüm Anadoluda 1100 noktaya ulaşmasını sağlayarak bu alanda büyük bir başarıya imza attıktan sonra kozmetikte dünyada en önemli isimlerden biri olan LOREAL in Marmara Distribütörlüğünü alarak GERÇEK KOZMETİK firmasını faaliyete geçirir.

Türkiyede alternatif saç ürünleri pazarındaki eksiklikleri gören Gerçek Grup 2003 yılında Alternatif Kozmetik firmasını kurarak Rapunzel adlı kendi markasını oluşturur.

2003 yılında aynı zamanda farklı bir iş koluna da adım atarak Sandra İnşaat firmasını kurarak Türkiyede hızlı gelişim gösteren inşaat sektörüyle de tanışır.

Şu anda GERÇEK KOZMETİK Loreal ürünlerini Marmara Bölgesi Distribütörü olarak kuaför,eczane, parfümeri ve market kanallarında pazarlamaktadır.Ayrıca farklı markaların da distribütörlüğünü bünyesinde barındırmaktadır.
2007 yılında Lorealin dünyaca ünlü cilt bakım ürünü olan Natural Sea Beauty’ nin de Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir.

Bünyesinde 45 in üstünde çalışanı olan grubumuz kurumsal yapısıyla “ Müşteri Memnuniyeti” ni ön planda tutarak,aynı amaca hizmet eden çalışanlarıyla bulunduğu sektörlerde en iyi noktalara ulaşmayı vizyon olarak belirlemiştir.
Güçlü IT yapısıyla teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayarak tam otomasyonla müşteriye en hızlı dağıtım hizmeti sunmaktadır.

Sloganımız: Biz Güzellik Dağıtıyoruz


Gerçek Kozmetik İş İlanları