Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Gökbora Uluslararası Nakliyat

Lojistik  

Gökbora Uluslararası Nakliyat hakkında:

GÖKBORA, sunduğu Dünya standartlarındaki lojistik hizmetle, sınırları sizin için ortadan kaldıran, mesafeleri yok eden, dahası; mallarınızı ulaşması gereken yere zamanında ulaştıran, güvenebileceğiniz yakın dostunuz, entegre hizmetleriyle sizi rahatlatan bir yardımcınız ve üretim zincirinizde önemli bir halka olarak çoktan yerini almış vazgeçemediğiniz bir takım arkadaşınızdır.

Avrupa’nın önemli merkezlerinden karşılıklı komple ve parsiyel karayolu seferleri düzenlemek ve dünyanın bütün Uluslararası hava ve deniz limanlarına/dan hava ve deniz yüklemelerini organize etmek şeklinde sıralanabilir.

Ayrıca merkez ve şubelerimizde yer alan depolama tesislerimizde ;gümrüklü ve gümrüksüz depolama, global teminatlı araçlarımız ile gümrüklü yada gümrüksüz taşıma servisleri, şirketimizin dağıtım imkanları ile birlikte hizmetinize sunulmaktadır.

Şirketin merkezi İstanbul'da olup, bünyesinde barındırdığı Transrutin ve Gokbora Lojistik ve Dış Tic. A.Ş İstanbul şirketleri ve Gokbora GmbH / Almanya, Gokbora Srl / İtalya ve Gokbora Sarl. / Fransa şirketleri ve Bursa, İzmir, Adana Bölge Müdürlükleri ile Erenköy, Ankara, Çerkezköy ve Denizli şubelerinde yaklaşık 700 ofis ve teknik personeli ile hizmet vermektedir.

Kaliteli hizmet sunmak adına sürekli çalışılan müşteriler ile tayin edilen müşteri temsilcisi birebir diyalog kurarken, operasyonel işlemleri güçlü bir operasyon ekibi gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz hizmetleri ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi belgesine sahip olup, soğuk depolama ve taşıma hizmetlerimiz de HACCP (TS 13001) prensiplerine uygun şekilde yürütülmektedir.

Gökbora şirketler grubunun Bilgi İşlem alt yapısı da son teknolojiye ayak uyduran, hızlı bilgi girişi ve akışı sağlayacak şekilde sürekli gözden geçirilerek yenilenmektedir.

Şirket yaş ortalaması sürücüler hariç 34,6 iken sürücüler dahil olduğunda 37,3 olmaktadır. Sürücülerin % 49,7 sinde kimyasal ve yanıcı madde taşıma ehliyeti bulunmaktadır. Sürücülerimizin % 56,4 ü lise, 27, 5 i orta, 16,1 i ilköğretim mezunudur. Şirket genelinde ortalama yıllık ofis personel sirkülasyonu % 2 iken, sürücü personel sirkülasyonu % 5 dir. Şirket, isteyen personeline, kıdemine göre şirketin katkı payının belirlendiği, ailesini de kapsayan özel sağlık sigortası yaptırmaktadır. 6 ayda bir hizmet ve personel geliştirici eğitim programları yapılmaktadır.
Ayrıca şirketimiz personelinin faydalanması için sinema salonu, hobi ve spor salonunu bünyesinde barındırmaktadır, muhtelif zamanlarda geziler, sinema gösterimleri, personel eğlence geceleri yapılmaktadır.

Gökbora Uluslararası Nakliyat İş İlanları

Gökbora Uluslararası Nakliyat firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!