Yeditepe Taşımacılık

Lojistik  

www.yeditepecargo.com/

Yeditepe Taşımacılık hakkında:

Yeditepe Taşımacılık A.Ş 2005 yılında İzmir’de havayolu taşımacılığı alanında kurulmuştur.

2007’de 2 kişilik bir kadro ile çalışmaya devam eden Yeditepe Taşımacılık, profesyonellik alanı olarak, hali hazırda devam etmekte olduğu ‘’savunma sanayi’’ ve ‘’ bozulabilir kargo’’ yu tercih etmiştir. 2008’de 4 kişilik bir ekibe sahip hale gelmiş, ürün yelpazesini ve müşteri sayısını arttırmıştır. Aynı yıl müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına 2. ofisini İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda açmıştır.

Öncelikle tercih etmiş olduğu ‘’savunma sanayi’’ ve ‘’bozulabilir kargo’’ sektörlerinin taşımasında bilinen bir firma olmayı başaran Yeditepe Taşımacılık 2012 yılında 10 kişilik bir ekiple bünyesine ‘’medikal’’ kargo taşımasını da eklemiştir. Aynı zamanda müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kendi adına bir depo açmıştır.

Genelde zor ve niş ürünleri tercih etmekle beraber ‘’genel kargo’’ taşımasında da kendinden bahsettiren bir firma haline gelen Yeditepe Taşımacılık 2013 yılında biri İstanbul, diğeri Bodrum olmak üzere iki ofis açmış ve böylece şube sayısını dörde çıkarmış, aynı zamanda 14 kişilik bir kadroya ulaşmıştır.

Bu yükselişle beraber Yeditepe Taşımacılık, havayollarından ödüller almaya başlamıştır. Hali hazırda tüm havayollarından bölge birinciliklerine sahip olan Yeditepe Taşımacılık 2014 yılında anonim şirket olup Yeditepe Taşımacılık A.Ş unvanını almıştır.

2015 yılına gelindiğinde 32 kişilik kadrosuyla IATA sıralamasında Ege bölge birinciliği olan Yeditepe Taşımacılık A.Ş aynı zamanda IATA Türkiye sıralamasında 6. sırada yer almaktadır. Bu sıralamada tamamen Türk sermayeli sayılı firmadan biri olmanın haklı gururunu da yaşamaktadır.
Dünya genelinde birçok acentenin üye olduğu 4 farklı network üyeliği bulunan Yeditepe Taşımacılık A.Ş, aynı zamanda networklerden birinin yönetiminde aktif olarak görev almaktadır.

Firma Bilgileri

  • Çalışan Sayısı
    • 60 Beyaz Yaka
  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-00:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Yeditepe Taşımacılık İş İlanları

Yeditepe Taşımacılık firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!