Gülaylar Group

Kuyumculuk/Pırlanta  

www.gulaylargroup.com

IK'nın Yıldızı

Gülaylar Group hakkında:

GÜLAYLAR GROUP

GÜLAYLAR GROUP arkasında 90 seneyi aşkın tecrübe ve sermaye birikimi olan, Türkiyenin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında 108.ci sırada şirketi bulunan Türkiye’nin en köklü kurumlarından birisidir. GÜLAYLAR GROUP, her biri kendi alanında lider ve öncü şirketler ile uluslar arası iş yapma modeli ve anlayışı ile farklı sektörlerde, faaliyetlerini sürdürmektedir. GÜLAYLAR GROUP, yüksek kalite normlarını benimseyerek, uluslararası müşterilerinin gereksinimlerine uygun tasarım ve çözümler üretip, işin başından sonuna kadar her aşamada, istenilenden daha üst kalitede, daha ekonomik, daha hızlı bir şekilde neticelendirerek, işlerini güven, dürüstlük, saygı ve sorumluluk misyonu ile gerçekleştirmektedir.

Uluslararası iş yapma modelinden asla taviz vermeden, çağımızın gelişmelerini yakından takip etmek de kurumumuzun temel prensiplerindendir.

Amacımız üstleneceğimiz projeleri, her kademede çağdaş kalite değerlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak başarı ile tamamlamaktır.

Yurtiçi ve Yurtdışı Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarının eksiksiz karşılayarak, mutlak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

GÜLAYLAR GROUP ’DA İNSAN KAYNAKLARI

Hedeflerimize ulaşmada, bizleri başarıya taşıyan ana güçlerden biri de çalışanlarımız. 2000'li yıllarda da müşterilerimizi, verdiğimiz hizmetlerin her aşamasında memnun ederek, iş alanlarımızdaki liderliğimizi sürdürmek ve geliştirmek, İnsan Kaynakları yaklaşımımızın özünü oluşturuyor.

En gelişmiş teknolojiyi kullanabilen, eğitilmiş, dinamik, takım çalışması ruhuna sahip, yaratıcı güçlerini değerlendiren, insiyatif sahibi, kendini sürekli geliştirmeye açık, GÜLAYLAR GROUP ’DA çalışmayı ayrıcalık sayan, kaliteli ve mutlu bir iş gücüyle ve bu iş gücünü yöneten aydın lider ve yöneticilerle çalışmaktan gurur duyuyoruz."

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

GÜLAYLAR GROUP ’DA Kültürü’nü korumak ve geliştirmek İnsan Kaynakları Politikamızın temel dayanağı.

Çalışanların en değerli varlığımız olduğuna inanıyoruz. Çalışma arkadaşlıklarımıza geçici gözüyle bakmıyor, ilişkilerimizi sağlıklı ve kalıcı temeller üzerine inşa ediyoruz.Bünyemize yetenekli ve başarılı kişileri çekmeyi, gelişmelerine yardımcı olup teşvik ederek uzun yıllar birlikte çalışma ilkesini benimsiyoruz.

Aramıza yeni katılan personeli, çalışmaya başladığı ilk günden itibaren, "İşe Uyum Eğitimi"ne alıyoruz. Gerek iş dışında, gerek işbaşında düzenlenen programlarla eğitimleri sürdürüyor, kişilerin gelişmelerini izliyoruz.

İnsanların eşit olduğuna inanıyor ve iş yaşantımızda da bu ilkeyi uyguluyoruz. Çalışanlarımız arasında ırk, cinsiyet ve inanç farkı gibi ayrım ve değerlendirme yapmayarak, herkese kendini geliştirme ve yükselme fırsatı tanıyoruz.

Seçme - Yerleştirme ve çalışanlarımızın Kariyer Planlaması yapılırken çok titiz davranıyor; "sadakat, dürüstlük, takım çalışmasına yatkınlık, duyarlılık, iş ahlakı, kendisiyle ve çevresiyle barışık olma” yı temel ölçütler olarak kabul ediyoruz.

SEÇME YERLEŞTİRME

GÜLAYLAR GROUP ’DA Seçme ve Yerleştirme sürecinde adayların her pozisyon için gerekli olan yetkinliklere sahip olup olmadıkları objektif, güvenilir ve geçerli metodlarla tespit edilir; iş hayatı ile kişisel başarıda yetkinliklerin rol oynadığı bir yapı hedeflenmiştir. Bu hedef doğrultusunda oluşturulan prosedürlere göre insan kaynakları web portallarına, gazete, verilen ilanlar dışında, kişisel başvuru yolu, yılın her döneminde açıktır. Tüm başvurular titizlikle incelenir ve başvuru anında açık bir kadro olmasa da, adaylar rutin olarak yapılan mülakatlara davet edilebilir. İhtiyaç olduğunda adayların başvuruları tekrar incelemeye alınır.

GÜLAYLAR GROUP ’un insan kaynakları ihtiyacı, geniş bir yelpaze ile tanımlanabilir. Başvurular sırasında, ilgili pozisyonun gerekleri doğrultusunda öğrenim, deneyim, lisan bilgisi önemli olmakla birlikte, görüşmelerde gözlenen kişisel nitelikler de, adayın seçiminde önemli rol oynar.

ÜCRET POLİTİKASI

Grubun ücret artış uygulaması, güncel piyasa trendlerini yansıtabilme politikası ve artan performansı ödüllendirebilmek için, her yıl Temmuz ayında gerçekleşir. Her ücret artış dönemi öncesinde piyasa ücret araştırması yapılır. Dikkate alınan kriterler içinde en üstte yer alan kriter, kişisel yetkinlik ve artan performansı ödüllendirmek olduğu için, GÜLAYLAR GROUP ’DA de performans değerlendirmesi öne çıkmaktadır. Kişisel Performans gelişimini istikrar ile gerçekleştirebilen adaylar için, GÜLAYLAR GROUP ’DA radikal şekilde uluslararası standart’ta performans değerlendirmesi uygulayarak, üst seviyede maddi gelişim imkanları sağlanmaktadır .

EĞİTİM PROGRAMLARI

GÜLAYLAR GROUP bünyesinde düzenlenen eğitimlerin temel amacı; çalışanın halen yerine getirdiği görevle ilgili teknik bilgi ve beceri düzeyini arttırmak ve gelecekteki Kariyer Planları ile ilişkili olarak bir sonraki görevinde ihtiyaç duyacağı teknik bilgi ve becerileri kazandırmaktır. Bunun dışında şirketlerimize yeni katılan personel, çalışmaya başladığı ilk günden itibaren oryantasyon ve işin üzerinde uygulamalı ihtisas eğitimlerine tabi tutulur.

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 09:00-18:30
  • Cumartesi: 09:00-14:30
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Yemek Kartı
  •  Yemekhane
  •  Kıyafet (pozisyona bağlı)

Gülaylar Group İş İlanları

Gülaylar Group firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!