Kervan Tekstil

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.krvn.com.tr / www.homesweethome.com.tr

Kervan Tekstil hakkında:

1977 yılında kurulan Kervan, sektörün en deneyimli firmalarından biridir. Ev tekstili, ev aksesuarı ve mobilyasının satışa sunan Kervan'ın yaklaşık 14 bin çeşit ürünü bulunmaktadır. ürünlerinin özellikle havlu ve tekstil kısmını kendisi üretirken,kendi ürettiği tekstil ürünlerinin yanında birçok iç piyasanın markasınıda mağazalarında bulundurmaktadır. Uzakdoğu'nun mistik mobilya ve aksesuarını yurtdışından birçok ülkeden özel üretim ithal edilmektedir. 2001 senesinde ürün yelpazesini genişleterek modern ve klasik mobilya satışına da başlamıştır.

Kuruluşundan bu yana kalite ve müşteri mutluluğunu hedefleyen Kervan, faaliyetlerinde ürün ve hizmetlerinin faydasını tüketiciler için her zaman en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen bir prensibi esas alır. Bunun için 2001 yılında hizmet anlayışını genişletmiş müşterilerinin iç mimari ve dekorasyon ile ilgili sorularını yanıtlayıp, ürün seçimi ve yerleşimi konusunda danışmanlık yapacak bilgi tecrübeye sahip mimari danışmanıyla ücretsiz hizmet vermeye başlamıştır.

ŞİRKET VİZYONU

Çalışanlarımız, isim haklı mağazalarımız ve müşterilerimiz ile toplumumuzun ve çevremizin, doyum ve mutluluğunun tam olarak çakıştığı bir başarı anlayışını, başarının bir hedef değil keyifli bir yolculuk olduğu inancıyla güçlendirerek sürdüren, karlı lider bir kuruluş olmak.

Büyük mağazacılığın evrensel üretim ve pazarlama ilkelerini hayata geçiren Kervan, kalite ve fiyatlandırma arasında kurduğu dengeyle, tüketicinin seçme özgürlüğüne ve özenli hizmet anlayışıyla, ürün çeşitlerinin zenginliğiyle ve hizmet kalitesiyle öne çıkar.

Kuruluş Tarihi
1977

Faaliyet Alanı

Mağazacılık perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim.

Genel Merkez

Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.

Merve Mah. Uzungöl Cad. No: 1 Sancaktepe/İstanbul

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 280 Beyaz Yaka
  • 170 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:00-18:00
  • Cumartesi Yok
  • Pazar Yok
  • Açıklama: (Mağazalar hariç)

Kervan Tekstil İş İlanları