Kervan Tekstil

Kervan Tekstil
Kervan Tekstil www.krvn.com.tr www.homesweethome.com.tr İK'nın Yıldızı IK'nın Yıldızı
Firmayı Şikayet Et
Kervan Tekstil İş İlanı Ara

Kervan Tekstil Hakkında

HAKKIMIZDA

1977 yılında kurulan Kervan, 40 Yılı aşkın tecrübesi ile evleri güzelleştirip yaşam alanlarına değer ve zenginlik katarak sektörün en deneyimli firmalarından biri olmuştur.  Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, ihracat ve üretim konularında faaliyet göstermektedir. Yaklaşık 14 bin ürün çeşidi bulunmaktadır. Ürünlerinin tekstil kısmını kendisi üretirken, kendi ürettiği tekstil ürünlerinin yanında bir birçok iç piyasanın markasını da mağazalarında bulundurmaktadır. Uzakdoğu'nun etnik mobilya ve aksesuarını yurt dışından birçok ülkeden özel üretim ile ithal etmektedir. 2001 senesinde ürün yelpazesini genişleterek modern ve klasik mobilya satışına da başlamıştır. 

Kuruluşundan bu yana kalite ve müşteri mutluluğunu hedefleyen Kervan, faaliyetlerinde ürün ve hizmetlerinin faydasını tüketiciler için her zaman en üst düzeye çıkarmayı hedefler. Sürekli gelişimini sürdürerek, 2016 yılında Home Sweet Home markasını bünyesine katarak perakende zincirini genişletmiş müşterilerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Kervan ve Home Sweet Home olarak Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Çorlu, Kocaeli, Antalya, Muğla, Adana’da olmak üzere 30 mağazası ve toplam     28.000 m² satış alanı ile yaklaşık 400 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Home Sweet Home’un yurt dışında 18 mağazası ve toplam 3.500 m² satış alanı ile 150 çalışan sayısı bulmaktadır.

KURUM KÜLTÜRÜMÜZ

Kuruluşundan bu yana büyük özveri ile yönetilen kurumumuz, tüm yönetici ve çalışanları ile ilişkilerini karşılıklı saygı, güven ve iş birliği üzerine kurmuş, ekip çalışmasının ve ortak hedefe koşmanın önemine ve gereğine inanmıştır.

Verimliliğimizi sürekli arttırmak ve kaynakların israfını önlemek amacıyla gelişme, iyileştirme çabalarını sürekli kılma ve bu bilinci tüm çalışanlarımıza aktarmanın öneminin ve gerekliliğinin bilinci ile hareket ederiz.

HEDEFİMİZ

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda katılımcı ve paylaşımcı bir ekip çalışması ile üretim ve satış yaparak, müşteri memnuniyetini sağlamak, yalnızca Türkiye’de değil dünyada da ülkemiz için onur duyulacak markalara sahip olmak temel hedefimizdir. Çalışanlarımız ile kalite ve müşteri mutluluğunu ilke edinerek, başarının bir hedef değil keyifli bir yolculuk olduğu inancıyla güçlendirerek sürdüren, karlı lider bir kuruluş olmak. 

 

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 150 Mavi Yaka 250 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00 - 18:00 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş

Kervan Tekstil İş Başvurusu

Kervan Tekstil, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Kervan Tekstil firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Kervan Tekstil ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Kervan Tekstil iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Kervan Tekstil iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver