KIRANN KURUMSAL TEKSTİL SANAYİ DIŞ TİCARET

Tekstil  

www.kirann.com.tr

KIRANN KURUMSAL TEKSTİL SANAYİ DIŞ TİCARET hakkında:

1988 yılında profesyonel tekstil ekibimizle başlayan yolculuğumuz, 14 Temmuz 2015’te Kırann Kurumsal’ıda bünyemize dahil ederek tekstil dış tecrübemiz ile, kurumsal iş kıyafetleri, kumaş, çanta, ayakkabı, tekstil promosyon ürünleri vs. alanında danışmanlık, ürün tasarımı, üretim, stok ve lojistik yönetimi hizmetlerini vermek üzere yola çıktık.

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızı, uluslararası normlara uygun, ileri teknolojiye sahip makine parkuru, donanım, kumaş tedariki ve tesislerimizle destekliyoruz. Belgelendirdiğimiz kalite standartlarımız ve deneyimli uzman kadromuz ile profesyonel çalışma prensiplerimizi güçlendiriyor, tüm hizmet süreçlerimizde tecrübeyi güvene dönüştürüyoruz.

Tekstil sektörünün en önemli ihtiyaçlarından biri olan farklılaşmak ve özgün olmak iş yaklaşımımızın en üst sıralarında yer almaktadır. Bu nedenle Kırann Kurumsal olarak, markanın kurumsal kimliği, hedef pazarın dinamikleri, müşteri ihtiyaçları, operasyonel gereklilikler, işlevsellik, dayanıklılık, fiziki şartlar ve yıkama koşulları gibi birçok unsuru göz önünde tutuyoruz. Sektör ihtiyaçlarına yönelik özel analizler, tasarım süreçlerimiz ve güçlenen teknolojik üretim hattımız ile kurumsal imajınıza artı değer katmak için çalışıyoruz.

Hizmet anlayışımız sayesinde, fuar, etkinlik gibi kısa dönemli ihtiyaçlardan, endüstriyel alanlar, sanayi tesisleri, otel – tatil köyleri, gıda işletmeleri, temizlik / teknik hizmetler, güvenlik, ulaşım, kozmetik şirketleri, okul, hastane, özel hizmet sektörü gibi uzun dönem ihtiyaçlara kadar uzanan geniş bir skalada üretim yapabilmekteyiz. Aynı zamanda üretimim gamımız, iş önlükleri, safari takım, mont takım, bahçıvan tulum, boy tulum, ceket etek, pantolon, gömlek, triko, t-shirt, sweat-shirt, yelek, mont, kaban, yağmurluk, promosyon teknik ürünleri (şapka, bere, eldiven, kravat, fular) gibi bir çok farklı ürünü içermektedir.

Zamanında teslim ve satış sonrası desteklerimizle kuvvetlendirdiğimiz hizmet anlayışımız ile uzun soluklu iş ortaklıklarına imza atıyoruz.

Kırann Kurumsal olarak tecrübe ve birikimlerimizi global ölçekteki değişimler ve yeni atılımlarımız ile harmanlayarak, kurum kültürüne uygun, trendlere hakim, fonksiyonel koleksiyonlar tasarlıyor, firmaların kurumsal imajlarına artı değer katıyoruz.

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 9 Beyaz Yaka
  • 5 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 09:00-19:00
  • Cumartesi: 09:00-17:00
  • Pazar: 00:00-00:00

KIRANN KURUMSAL TEKSTİL SANAYİ DIŞ TİCARET İş İlanları

KIRANN KURUMSAL TEKSTİL SANAYİ DIŞ TİCARET firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!