Komagene

Gıda  

www.supercom.com.tr

Komagene hakkında:

SUPERGRUP 6 şirketi, 200'ü aşkın çalışanı ve yüzlerce iş ortağı ile; Gıda, Bilişim, İletişim, Maden, İnşaat, Dış Ticaret, Otomotiv, Pazarlama alanlarında faaliyet göstermektedir. Ülkemiz için istihdam alanları açmakta ve ülke ekonomisine katma değerler sağlamaktadır. Çözüm ortağı olduğu müşterilerine verimlilik ve karlılık sağlayarak sinerji oluşturmaktır.

SUPERCOM

Kurucularının sektörel tecrübesi yıllara dayanan Supercom 2004 yılında kurulmuş olup; geçen yıllar içinde istikrarlı bir büyüme göstererek Türkiye'nin birçok bölgesinde resmi daireler, kamu kuruluşları ve bir çok holdingde katmadeğerli projelere imza atmış bir sistem entegratörüdür.Öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Supercom, bizim için önemlisiniz felsefesi ile hareket eden uzman kadrosuyla sizin için sizden bir ekip gibi doğru çözüm, doğru fiyat yönetimini en iyi şekilde konumlandırır.Eğitimli, sektörel tecrubeli ve istikrarlı yönü ile Supercom ailesi, donanım ihtiyaçlarından spesifik özellikli proje çalışmalarına kadar bir çok çalışma yapmış olup, bu işleri başarıyla tamamlayarak birçok referans elde etmiştir. SUPERCOM uluslararası firmalar ile olan güçlü, güvenilir ilişkilerini müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı, ekonomik ve uzun süreli fayda verecek şekilde giderebilmek için kullanmakta, güvenilir bir sistem entegratörü olarak konumlanmaktadır. IBM, HP, Fujitsu , Xerox,Cisco, Oracle, Microsoft, Symantec, Citrix, Vmware,EMC, ActFax ve NetApp gibi temsilciliğini ve iş ortaklığını yaptığı donanım ve çözümleri de müşterilerine sunmaktadır.

YÖRPAŞ

Yöresel Yiyecekler alanında faaliyet göstermek üzere 2009 yılında kurulmuştur. Kısa süre sonra KOMAGENE markasını ve Franchise haklarını devralarak haklı bir üne ve başarıya ulaşmıştır. Gıda sektöründe; üretim, pazarlama, satış, lojistik, zincir ve franchise alanlarında komple ürün ve hizmet üretmiştir.Kısa bir sürede üretim kapasitesini artırmış, ürün ve marka yelpazesinde hızla çeşitliliğe geçerek önemli bir başarı elde etmiştir. Yeni markalar, yeni konseptler ve bu lezzetlerin Uluslararası pazarlarda da yer bulması için çalışmaları devam etmektedir.

ALTERNATİF OTO KİRALAMA

Şirketlerin ihtiyaçları olan binek ve ticari araçları uzun veya kısa dönemli kiralama yoluyla temin etmektedir.Müşteri ihtiyaçlarına göre oluşturulan özel projeler ve onaylanan protokollerde karşılıklı güven, hizmet kalitesi ve devmlılık büyük önem taşımaktadır.Oto kiralamada esnek ve pratik çözümlerle firmalara kolaylık sağlanarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile hizmet verilmektedir.

NUGA TÜRKİYE

2004 yılından itibaren Anonim Şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir.NUGA A.Ş; Haizel Masaj Kotukları ve Rainbow Su Arıtma Sistemlerinin Türkiye temsilcisidir.Haizel Masaj Koltukları, alanında en güvenilir ve bilinir markalarındandır.Rainbow Su Arıtma Sistemleri insan yaşamındaki içme suyu problemlerine konforlu ve kalıcı çözümler üretmektedir.

NUGA MADEN

Türkiye'de üretilen doğal taşların dünyaya tanıtımı ve pazarlanması konusunda, mermer ve doğal taş sektöründe maksimum kaliteyi ve güvenilirliği ilke edinmiş anlayışıyla Nuga Madencilik A.Ş., Nuga Stone markasıyla hizmet vermektedir. Aynı zamanda kendisine ait Eskişehir ili Kırka beldesinde bulunan Oniks mermer ve Klasik traverten ocağı ile sektörde üretici olarak da yer almaktadır. Nuga Stone, dünya çapında bir çok projeye Türkiye'nin taşlarını tanıtmayı ve projelerde kullanılmasının sağlanılması açısından kendisini bir köprü olarak konumlandırmıştır.Bu perspektiften hareketle, kendi üretimi olan taşların yanısıra Türkiye'nin nadide taşlarının da özel anlaşmalar yaparak pazarlanmasını üstlenmiştir.

NUGA BANT

Türkiye'de son yıllarda artan bant ihtiyacını karşılamak ve kaliteli hizmet verebilmek amacı ile supergrup bünyesinde kurulmuş ve halen bant üretimine devam etmektedir.

Supergrup güvencesi ve son teknoloji ile baskılı ve baskısız bant üretiminde farklı boyut ve kalite seçenekleri ile her ihtiyaca uygun üretim yapmaktadır. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulduğundan her geçen gün müşteri portföyünü artırmaktadır.

Komagene İş İlanları

Komagene firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!