Kristal Türkiye Plus Gayrimenkul

Gayrimenkul  

www.kristalturkiye.com

Kristal Türkiye Plus Gayrimenkul hakkında:

Kristal Türkiye

Temelleri Mustafa Emrah Özdemir ve Mehmet Selçuk Aran tarafından atılan Kristal Gayrimenkul, Remax çatısı altında gayrimenkul sektörüne getirdiği farklı bakış açısı ve yenilikçi yaklaşımlarıyla yaklaşık iki yıl içerisinde 100 kişiyi aşan büyük bir organizasyona dönüştü.

Kristal Türkiye; konut, ticari, endüstriyel sanayi ve özellikle arazi yatırımı alanında geliştirdiği, yatırımcısının ve danışmanlarının büyük kazanımlar elde ettiği stratejileriyle sektörün önemli aktörleri arasında yerini aldı.

KR TÜRKİYE MİSYONU

Kristal Türkiye, işleyişini paylaşım üzerine kurmuş bir gayrimenkul yatırım şirketidir. Bu bakışla; ilk önce müşterisi, ardından danışmanı, sonra ofisi ve Kristal Türkiye kazanç sağlayacaktır.

KR TÜRKİYE VİZYONU

Kristal Türkiye, gayrimenkulün her zaman kazançlı bir yatırım olduğu kanaatiyle ticari hayatını sürdürmekle birlikte, hepsinden önce yatırımın doğru zamanda, doğru yere yapılmasını öngörür.

KRİSTAL PLUS , Kristal Türkiye markasına bağlı bir Franchise Ofisidir. Ağustos 2019 tarihinde Bursa Altınşehir Mahallesinde sektöre Fark Yaratmayı hedef edinmiş bir ekiple faaliyet göstermektedir.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-18:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Kristal Türkiye Plus Gayrimenkul İş İlanları

Kristal Türkiye Plus Gayrimenkul firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!