Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yardımcı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Yardımcı
 • İş Açıklaması"Hem kahve hem pasta olsun, bir de her hafta değişen onlarca ürün olsun" diyorsanız, El havlusundan çocuk ayakkabısına, bisiklet pompasından maydanoz makasına, binbir çeşit ürün uzmanlığına heyecan duyuyorsanız, Kurumsal dünyada amatör bir ruhla çalışmayı istiyorsanız, Hızla büyüyen organizasyonumuzun İstanbul Avrupa Yakası'nda (Levent) görev almak isteyen "Mağaza Yöneticisi Adayları"nın başvurularını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerMağazacılığı, kahveyi ve müşteri odaklı çalışmayı seven En az lise, tercihen yüksekokul ya da üniversite mezunu Mağazacılık alanında, 3 yılı yönetici olmak üzere, min. 6 yıl tecrübe sahibi İletişim becerileri güçlü, ekip yönetimi ve liderlik becerileri gelişmiş Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Esnek çalışma saatlerinden keyif alan Planlama ve organizasyon konularında güçlü, analitik ve çözüm odaklı MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yardımcı, Uzman Yard, Şef / Amir, Müdür Yardımcısı, Müdür

 • İş AçıklamasıProvides personal assistance to General Manager, Manage diary, e-mails and telephone traffic, Coordinate travel shedule, Organize meetings, dinning organizations for internal events, international guests, Take actions time of crises, Follows up personel assistance tasks, Works with other departments.

  Aranan NiteliklerWe are seeking for a “General Manager Assistant” for our client. • University degree, • Minimum 3 years experience in an administrative/ management assistant position preferably in an international organization, • Professional attitude, organized and structured but flexible if required, • Good knowledge of MS Office applications, • Strong coordination and communication skills, • Fluency in verbal and written English is a must.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman, Yönetici Asistanı, Yardımcı, Asistan

 • Top Executive Assistant

  Manpower Managed Servicesİstanbul Anadolu 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKeeping the agenda of the General Manager, Scheduling high volume meetings with other top executives, Providing travel organisations such as hotel reservation, flight and transfer bookings for all teams for domestic and international travels, Supplying administrative needs and works, Organizing internal and external meetings, visits. “Manpower, Türkiye İş Kurumu tarafından verilen 03.06.2017 tarihli 6 no’lu Geçici İş İlişkisi Yetki Belgeli Özel İstihdam Bürosu’dur.”

  Aranan NiteliklerWe are a global Human Resources Company and we are seeking for a 'Top Executive Assistant' to work for our client. Having a University Degree, Fluency in both written and spoken English is a must, Minimum 3 years of experience in related area, Experience in the usage of computers and office software packages (MS Word, Excel, etc.), Excellent social and strong negotation skills, Perfect organizational skills to perform duties in parallel with time management and problem solution, Willingness to learn from others and to be a part of the team.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yardımcı, Asistan

 • İş AçıklamasıSağlık Bakanlığı bildirimi için pazarlama-medikal ve kongre bölümlerinden gelen kongre/toplantı taleplerini ortak alanda bulunan takip dosyasına işlemek ve firmanın temin edeceği şifreler ile Sağlık Bakanlığı sistemine giriş ve bildirimleri yapmak, Ürün tanıtım toplantılar ile yurtiçi ve yurtdışı bilimsel toplantıların bakanlık bildirimlerinin firmanın belirlediği sürelere uyarak ve doğru bir şekilde bakanlık sisteminde tamamlanmasını sağlamak, ilgili evrakları tamamlamak, e-imzalar için ilgili kişilerle iletişime geçmek, Sistemden başvuruları sürekli takip etmek ve eksik evrak, red, bilgi eksikliği gibi geri dönüşler olması durumunda gerekli aksiyonları almak (Ön onay, eksik evrak ve red bilgilerinde ilgili kişilere bilgi vermek, eksikleri firmanın belirlediği süreler içinde tamamlamak), Kongre bittikten sonra sistemin geri bildirime açılmasıyla, gerçekleşen katılımların ayrıntılarını bu geri bildirim sürecinde sistemde güncellemek, Katılım sağlanacak tüm kongre ve toplantı detaylarını firma dijital ortak alanında bulunan takip dosyasına eksiksiz ve zamanında işlemek ve gerekli raporları hazırlamak, 10 sene boyunca firma sisteminde arşivlenmesini sağlamak, Sağlık Bakanlığı ürün güvenliği yönetmelik ve kılavuzları ve firma standart operasyon prosedürleri gereğince, ilaçların yan etkileri ile ilgili kendilerine ulaşan her türlü bilgiyi 1 iş günü içerisinde ürün güvenliği uzmanına iletmek, Çevre, iş sağlığı ve iş güvenliği konularını takip ederek ilgili politikalara uygun davranmak ve gerektiğinde bu doğrultuda verilecek eğitimlere katılmak. "Manpower, Türkiye İş Kurumu tarafından verilen 03.06.2017 tarihli 6 no’lu Geçici İş İlişkisi Yetki Belgeli Özel İstihdam Bürosu’dur."

  Aranan Niteliklerİlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Kongre ve Etkinlik Bildirim Sorumlusu" arıyoruz. Üniversite mezunu, İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama konusunda tecrübeli.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter, Yetkili, Sorumlu, Yardımcı

 • İş AçıklamasıŞişli'de yer alan Özdilek Park AVM içerisinde gerçekleşecek araç kampanyamız kapsamında, müşterilerin kayıt işlemlerini yürütecek ve kampanya ile ilgili bilgi aktaracak takım arkadaşları aramaktayız. Kampanyanın Bitiş Tarihi: 28 Şubat 2018'dir. Aylık Maaş: 1400 TL + Yemek + SSK Çalışma Saatleri: 14:00 - 22:00 olacaktır. Başvuru yapan adaylar Kadiköy'de yer alan ofisimizde proje ile ilgili görüşmeye davet edileceklerdir.

  Aranan NiteliklerMinimum lise mezunu veya üniversite öğrencisi, İlanda yer alan çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20-29 yaş aralığında, İkna kabiliyeti yüksek, Kendine güvenen, Prezentabl, Güler yüzlü, İş disiplini olan, Genç ve dinamik, İşine sadık,

  Sektör: Ajans, Mağazacılık / Perakendecilik, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Yardımcı, Hostes, Karşılama Hostesi

 • İş AçıklamasıÜmraniye Akyaka Park AVM'de gerçekleşecek kampanyamızda belli bir tutar üzerinde alışveriş yapan müşterilerin kayıt alma işlemlerini yürütecek karşılığında hediye çeki verecek BAYAN takım arkadaşları aramaktayız. İş Başlangıç Tarihi: 18 Aralık Pazartesi İş Bitiş Tarihi: 10 Ocak Salı Günlük Ücret: 70 TL + SSK ( Yemek Dahil ) Çalışma Saatleri: 10:00 - 18:00 veya 14:00 - 22:00 Kıyafet: Siyah etek, beyaz gömlek, siyah babet veya klasik ayakkabı.

  Aranan NiteliklerMinimum lise mezunu İlanda yer alan çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20-29 yaş aralığında, İkna kabiliyeti yüksek, Kendine güvenen, Prezentabl, Güler yüzlü, İş disiplini olan, Genç ve dinamik, İşine sadık,

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Yardımcı, Hostes, Karşılama Hostesi

 • İş AçıklamasıBrandium AVM' deki num num restoranımızda bulunan ön hazırlık mutfağımızda kasaphane departmanı değerlendirmek üzere,

  Aranan Niteliklerİletişim becerileri gelişmiş, müşteri odaklı, Güler yüzlü ve sürekli neşeli kalabilen, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, 20-30 yaş aralığında, Bay,

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Kasap, Çırak, Yardımcı

 • İş AçıklamasıMaltepe Park AVM'de gerçekleştireceğimiz etkinlik'de kendi patenleri ile görev alacak BAYAN takım arkadaşları aramaktayız. Kendi pateni ile görev alacak hostesler; broşür dağıtımı ve etkinlik ile ilgili aktarılacak görevleri yerine getireceklerdir. Çalışma Günleri: 20-21-22-25-26-27-28-29 Aralık Çalışma Saatleri: 12:00 - 20:00 Çalışma Yeri: Maltepe Park Carrefour AVM Günlük Ücret: 100 TL + Yemek Başvuru yapan adaylar Kadiköy'de yer alan ofisimize davet edilip iş detayları aktarıldıktan sonra görev almaya başlayacaklardır.

  Aranan NiteliklerMinimum lise mezunu İlanda yer alan çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20-29 yaş aralığında, İkna kabiliyeti yüksek, Kendine güvenen, Prezentabl, Güler yüzlü, İş disiplini olan, Genç ve dinamik, İşine sadık,

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Eğlence

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Yardımcı, Hostes, Karşılama Hostesi

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. En az ilköğretim mezunu. Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın. Kişisel görünümüne önem veren. Askerlik hizmetini tamamlamış Enerjik ve çalışkan. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek. İkitelli bölgesinde yer alan merkez üretimde çalışacak Baklava Usta Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Çırak, Yardımcı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş Açıklaması· Meze çeşitlerinin şirket standartları ve hijyen kuralları çerçevesinde ön hazırlık ve üretim sürecini gerçekleştirmek, · Kendi çalışma alanının temizlik ve düzeninden sorumlu olmaktır.

  Aranan Nitelikler· Otelcilik veya Alacart Restaurant sektöründe minimum 1 yıl deneyimli, · Tercihen MYO veya Meslek Liselerinin Aşçılık Bölümünden mezun, · Meze üretiminde bilgi sahibi, · Dinamik ve yaratıcı yönü kuvvetli olan, · Kişisel temizliğine önem veren ve işin gerektirdiği hijyeni sağlayabilen, · İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, · İşini severek yapan, güleryüzlü, · Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, · İstanbul Anadolu Yakasında ( Ataşehir) ikamet eden, · Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Yardımcı, Eleman

 • Yardımcı Eleman

  Teknokromİzmir 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFirmamız likit gıda maddeleri üretim prosesleriyle ilgili paslanmaz çelik tank, makine ve ekipman üretimi yapmakta ve değişik gıda sektörleri için yurtiçi ve yurtdışında komple tesisler kurmaktadır. Fabrikamız üretim bölümünde çalıştırılmak üzere işçiler aranmaktadr.

  Aranan NiteliklerAskerliğini tamamlamış olmak Uzun süreli çalışacak. Tercihen Çiğli,Karşıyaka,Menemen,Bayraklı civarı ikamet eden. Öğrenmeye ve gelişime açık Metal Sanayi deneyimi olan veya bu alanda kendine iş fırsatı yaratmak isteyen Gerekli zamanlarda fazla mesai çalışmalarına katılabilecek

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Yardımcı

 • Tekstil Depomuza Vasıfsız Eleman

  Erkaya Tekstilİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıDepo içinde mal kabul,mal çıkış,tasnif vs.

  Aranan NiteliklerVerilen işi çabuk kavraması, vs.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yardımcı

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 82 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. En az ilköğretim mezunu. Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın. Kişisel görünümüne önem veren. Askerlik hizmetini tamamlamış Enerjik ve çalışkan. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek. İkitelli bölgesinde yer alan merkez üretimde çalışacak Pasta Usta Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Çırak, Yardımcı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıÇevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızın İzmir şubesinde baca gazı emisyon ölçüm hizmetlerinde ölçüm sorumlusu/mühendisinin yanında görevlendirilmek üzere ölçüm yardımcı personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler· Endüstri meslek liselerinden veya yüksekokul mezunu, · İzmir’de ikamet eden veya edebilecek olan, · Yüksekte çalışma engeli olmayan, · Askerlik ile ilişiği olmayan, · B Sınıfı ehliyeti olan (Aktif olarak araç kullanabilen), · Seyahat engeli olmayan, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, · Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, · Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, · MS Office programına hakim, · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, · Takım çalışmasına uygun

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Teknisyen, Yardımcı, Tekniker

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Standart ve özel gün pastaları yapabilen, Şeker hamurlu pastalar üretebilen, Butik pasta ve maket pasta yapabilen, Gelen fotoğraflar doğrultusunda ürün hazırlayabilen, Kişisel görünümüne önem veren. Askerlik hizmetini tamamlamış Enerjik ve çalışkan. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek. İkitelli bölgesinde yer alan merkez üretimde çalışacak Pasta Ustası arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Çırak, Yardımcı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıHızla büyüyen Abdik Ticaret'in DEPO kadrosunu da güçlendiriyoruz! Koca Mustafa Paşa’da bulunan beyaz eşya ve mobilya depomuzda yıllardır kadrolu çalışan değerli ekibimize dahil olmak üzere Sevkiyat ve Montaj Elemanı arıyoruz. · Günlük depo işlemlerini gerçekleştirmek, · Araç yükleme-boşaltma, istifleme, ürün yerleşimlerinin yapılması, · Depo düzeninin sağlanması, · Depo sayımlarının yapılması, · Depodan çıkış yapacak ürünlerin yükleme, nakliye ve taşımasının sağlanması,

  Aranan NiteliklerEn az ilkokul mezunu Enerjik ve ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Beyaz eşya ve mobilya sektöründe tecrübe sahibi, Askerlik görevini tamamlamış, Depo ve sevkiyat görevinde en az 2 yıl deneyimli, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden ve 40 yaşını aşmamış erkek adaylar.

  Sektör: Beyaz Eşya, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Yardımcı

 • Garson

  Kırıntıİstanbul Anadolu 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıEn az lise mezunu , Restaurant, Cafe/Bar servis departmanlarında garson olarak görev almış, Misafir memnuniyet odaklı çalışan,servis yapmaktan keyif alan Mesleki yabancı dil bilgisine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Güleryüzlü, ekip çalışmasına yatkın,iyi bir takım oyuncusu olan, Konuşması ve diksiyonu düzgün, İnsan ilşkilerinde seviyeli ve saygılı,zor durumda bile pozitif bakış açısını koruyabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık, Hizmet / İşletme Servisi, Turizm

  Pozisyon: Garson, Yardımcı

 • E-Ticaret Sorumlusu

  Twigyİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıDünyaca De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip "E-TİCARET SORUMLUSU” aramaktadır. * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * İngilizce bilen, * Online site yönetimi yapmış, * Online sitenin kurulumu aşamasında da aktif rol almış, * İleri excel kullanabilen, * İş geliştirme ve iyileştirmeye yönelik üreticilerle olan ilişkileri yürütebilecek, * Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen, * Ms Office programlarına iyi derecede hakim, (özellikle excel'i çok iyi derecede kullanabilen - raporlama yapabilecek) * Araştırma ve kalite bilincine sahip, * İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, * Dinamik, Enerjik, Özgüveni yüksek, * Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, * Sistemli, titiz ve düzenli çalışma yeteneğine sahip olan, * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, * Seyahat engeli bulunmayan, * Aktif araç kullanabilen, * Avrupa yakasında ikamet eden, (Şirket Merkezi Mecidiyeköy/Fulya'da olup servis imkanı bulunmamaktadır.)

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yardımcı, Temsilci, Asistan

 • Engelli Veri Giriş Elemanı

  İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'daki merkez ofisinde ürün yöneticilerine bağlı olarak çalışacak, Onların vermiş oldukları görevler doğrultusunda raporlar hazırlayacak, Yeni çıkan modelleri web sitemize doğru ve detaylı bir şekilde ekleyecek, Piyasa analizi yapacak,

  Aranan NiteliklerMicrosoft Ofis programlarına hakim, Algısına güvenen, Kolay kavrayan, Minimum lise tercihen üniversite mezunu. Veri girişi konusunda tecrübeli, İletişim becerisi yüksek ve problem çözme becerisine sahip, Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan, Bay-bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Yardımcı, Asistan

 • Dış Ticaret Pazarlama Personeli

  Neko Otomotivİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİstanbul / Bahçelievler'de bulunan Otomotiv Yedek Parça toptan satış firmamıza , - Otomotiv yedek parça sektöründe deneyimli , - iyi derecede yabancı dil bilen, - Benzer Sektörlerde Çalışmış , - Belirli bir müşteri portföy ve potansiyeli olan , - üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun , - Seyahat Engeli olmayan, -Askerlik görevini tamamlamış , - Mevcut pazarı genişletebilecek ve yeni pazar araştırmaları yapabilecek deneyimli İhracat satış- pazarlama personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Eleman, Yardımcı

 • İş AçıklamasıKendi markası ve tasarımları ile Türkiye'nin saygın mağazalarında ve yurt dışında yaklaşık 50 ülkeye homewear ve pijama ürünlerinin üretimini ve pazarlamasını yapan tekstil firmamıza; üretim birimine bağlı çalışacak, iş akışında aksesuar sorumlusunu asiste edecek, yetiştirilmek üzere vasıfsız yardımcı eleman alınacaktır. Not: Bu pozisyona vasıfsız eleman niteliği taşıdığından dolayı maaş olarak asgari ücret verilecektir.

  Aranan Nitelikler- Tercihen en az lise mezunu, - Tercihen tekstil sektöründe aksesuar bilgisi olan, - Ekip çalışmasına yatkın ve problem çözme yetkinliği olan, - Prezentabl görünümlü ve diksiyonu iyi.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yardımcı, Eleman, Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesinde Bulunan İthalat / İhracat Firmasında Çalışmak Üzere; BAYAN Muhasebe Müdür Yardımcısı Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler- MS Office Proğramlarına Hakim, - Tercihen Zirve Muhasebe Proğramı Bilen. - Tercihen Anadolu Ticaret Meslek, Yüksek Okulu Mezenu. - İthalat İhracat ve E-fatura Bilgisine sahip, - Kendine Güvenen , Sorumluluk Alabilecek, Güvenilir, Dikkatli, Titiz ve Sistemli Çalışabilen, - 20/25 Yaş arası BAYAN çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Yardımcı, Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu nedenle Firmamızın Esenyurt'da bulunan Merkez Mutfağımızın KALİTE HİJYEN bölümünde görevlendirilmek üzere GIDA MÜHENDİSLERİ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Catering (Toplu yemek ) sektöründe en az 2 yıl iş tecrübesine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim kurma becerisine sahip olan, Sonuç odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri güçlü olan, Esenyurt, Beylikdüzü,Avcılar, Küçükçekmece civarında ikamet eden, Dinamik, 22-40 yaş aralığında, Bay-Bayan Adayların özgeçmişlerini fotoğraflı olarak göndermeleri rica olunur.

  Sektör: Gıda, Catering

  Pozisyon: Yardımcı

 • İş Açıklaması1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu nedenle Firmamızın Esenyurt'da bulunan Merkez Mutfağımızın KALİTE HİJYEN bölümünde görevlendirilmek üzere GIDA TEKNİKERLERİ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Catering (Toplu yemek ) sektöründe en az 2 yıl iş tecrübesine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim kurma becerisine sahip olan, Sonuç odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri güçlü olan, Esenyurt, Beylikdüzü,Avcılar, Küçükçekmece civarında ikamet eden, Dinamik, 22-40 yaş aralığında, Bay-Bayan Adayların özgeçmişlerini fotoğraflı olarak göndermeleri rica olunur.

  Sektör: Gıda, Catering

  Pozisyon: Yardımcı

 • Kalite Kontrol Elemanı

  ARSAN KAUÇUKİstanbul Anadolu 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıElastomerik Köprü Mesnetleri ve Boru Contaları sektöründe lider olan Arsan Kauçuk, 1957 yılında başladığı serüvenine sürekli gelişmeye yönelik politikası ve kalite anlayışıyla devam etmektedir. Kendi bünyemizde görevlendirilmek üzere; Kalite Kontrol Elemanları pozisyonunda çalışma arkadaşları aramaktayız. *** Firmamız bünyesinde Kalite Müdürlüğüne bağlı; Sarf malzemelerin giriş kalite kontrollerinin yapılması, Ürünlere ait ara kontrol, son kontrol ve çıkış kalite kontrol prosedürlerinin uygulanması, Raporlamanın yapılması, Kontrollerle ilgili kayıtların tutulması, * Firmamız 2 yıl sonra Sakarya Adapazarı’na taşınacak olup, bizim ile birlikte gelebilecek çalışma arkadaşlarını aramızda görmek mutluluk duyarız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise ve Meslek Yüksek Okulundan mezun, Bay (Askerlik ile ilişkisi olmayan), Anadolu yakasında ikamet eden (Kadıköy-Ümraniye-Sancaktepe-Samandıra), Kalite kontrol süreçlerinde maximum 2 yıl tecrübeli, MS Office Programlarını kullanabilen, Tercihen Kauçuk Üretim Tesislerinde çalışma tecrübesi olan,

  Sektör: İmalat, Plastik

  Pozisyon: Eleman, Kontrolör, Yardımcı

 • Modelist Yardımcısı

  Artar Tekstilİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTekstil imalatı yapan ihracat firmamıza Modelist Yardımcısı alınacaktır

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi mezunu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 1 yıl iş deneyimi olan Model Teknik çizim üzerine ölçü tablosu ve dikiş talimatı hazırlayabilen, Ölçü ve dikiş tablolarının hazırlatıp arşivlenmesini yapabilecek, Kendisine bağlı Modelist ve Model makinecilerinin Sevk ve idaresini doğru yapabilmek, Ekip çalışmasına uyumlu, disiplinli çalışmayı ilke edinmiş

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yardımcı

 • Engelli Genel Başvuru

  Fransız Lape Hastanesiİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş Açıklaması4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden ''Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu'' kapsamında Hastanemizde görevlendirmek üzere Bay veya Bayan Personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Hastanemizin, Sağlık Hizmetleri, Destek hizmetler veya İdari bölümlerde görevlendirilmek üzere, · Tercihen İstanbul – Avrupa yakasında ikamet eden, · Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı İlgilenen adayların ön yazılarında; engellerini açıkolarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Yardımcı, Hemşire, Memur

 • İş AçıklamasıMekanik Montaj ve Üretim bölümünde çalışacak mekanik montaj ustası aranmaktadır. Endüstriyel tesislere pompa ve elektro-mekanik sistemlerin kurulumunda çalışacak Ekipman, pompa ve cihaz kurulum ve montajlarının yapılması Montajı yapılan ekipman ve sistemlerin bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi. Bağlı olduğu yöneticiye gerekli raporlamaların yapılması. Saha ve şantiye çalışmalarında diğer ekip ve bölümlere destek verilmesi. Yurtiçi ve yurtdışında montaj çalışmalarının yapılması. Üretimde metal / pvc / pp..vb malzemeden özel üretim parçaların imalat çalışmaları.

  Aranan Nitelikler- Borulama ve tesisat konusunda uygulama yapabilen - Kaynak bilgisi olan, tercihen kaynakçı sertifikasına sahip - Tesisat proses diyagramlarından montaj çalışması yapabilen - Seyahat engeli olmayan / şehirdışı ve yurtdışında konaklama sorunu olmayan - Disiplinli, çalışkan ve ekip ile koordineli çalışma yapabilen - Bilgisayar bilgisi olan ( Word, Excel, Outlook..vb ) - Aktif olarak araç kullanabilen - Tuzla, Pendik, Kartal, Kaynarca bölgesinde ikamet eden veya edebilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: İmalat, Çevre, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Eleman, Yardımcı, Ustabaşı, Usta

 • Ön Muhasebe

  Mesa Güvenlikİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıŞİŞLİ de bulunan elektrik elektronik üzerine ithalatçı olan firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere "Ön Muhasebede 3 yıl tecrübeli Bay - Bayan Personel" alınacaktır. OKMEYDANI-ŞİŞLİ / İSTANBUL

  Aranan NiteliklerMS Ofis programlarına hakim, raporlama yapabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Ön muhasebe konusunda 3 yıl deneyimli,Fatura, irsaliye,stok, cari hesap, cari hesap mutabakatı, stok takibi yapabilecek Benzer pozisyonlarda görev yapan,34 yaşını aşmamış Bay Bayan takım arkadaşı aranmaktadır. Görev yeri Perpa Şişli olmaktadır. Çalışma zamanı: Hafta içi 08.30-19.00 Cumartesi (Saat 13.30'a kadar)

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Yardımcı

 • İş AçıklamasıMağaza stoklarını ve ürün operasyonlarını takip edebilecek Operasyon ekibi ile birlikte raporlama ve stok yönetimi konularında birlikte hareket edip raporlama yapabilecek Yurt içi ve yurt dışı sevkiyat bildirimlerini hazırlamak İhracat evraklarını hazırlamak

  Aranan NiteliklerDepo, stok yönetimi ve sayımlar konusunda deneyim sahibi İhracat operaslarında en az 2 yıl tecrübeli Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Sorumluluk bilinci yüksek Tercihen Sentez Live Kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini yapmış

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Yardımcı, Yönetici, Asistan, Görevli

İş Habercisi - Yardımcı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?