Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Mania Yapım

Firma Detay

Mania Yapım Hakkında

2011 yılında faaliyete geçen Mania Yapım , profesyonel ve dinamik ekibi ile birlikte kaliteyi ilke edinerek başarılı projelere imza atmıştır. Bünyemizde bir çok oyuncu yetiştirerek başarıları ile isimlerinden söz ettirmeye çaba gösterdik. Kurumsal bir kimlik anlayışı ile sektörde ciddi başarılara imza attık.

Kurulduğumuz günden itibaren sürekli büyümeyi ve kendimizi geliştirmeyi hedefleyerek güvenilir bir Yapım olabilmenin temellerini attık. Gelişen teknolojiden yararlanarak gerek ekipman gerekse sahne prodüksiyonumuzu  tümüyle ilgi odağı yaptık.

Ekibimizin koordineli çalışmaları ile bir çok projeye zemin hazırlayıp  tercih edilen öncü Yapımlar arasında olmayı başardık. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı bizi fark yaratan firmalar arasına taşıdı. Sinema ve televizyon sektörüne özgü olan projelerinizi değerlendirebilmek için kariyer yolunuza ortak oluyoruz.

Atacağınız adımları ve sizleri destekleyerek olmanız gereken yere güçlü ekibimiz ile yoğun bir çalışma ile bunu başarabiliriz. Merkezi İzmir\’de bulunan Mania Yapım tüm Türkiyede geniş bir kitle oluşturmuştur.

Mania Yapım İş İlanları

Mania Yapım firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim