Mercan Tekne Deniz Araçları İmalat Turizm

Kariyer & Eleman İş İlanları
Mercan Tekne Deniz Araçları İmalat Turizm

Mercan Tekne Deniz Araçları İmalat Turizm

www.mercanyachting.com.tr

Mercan Tekne Deniz Araçları İmalat Turizm İş İlanları

Mercan Tekne Deniz Araçları İmalat Turizm firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Mercan Tekne Deniz Araçları İmalat Turizm Hakkında

1988 yılında kusursuz tekneler üretme tutkusu ve amacıyla yola çıktık. Bugün aynı tutku ve heyecanla, İzmir / Türkiye tesislerimizden 4 kıtada 46 ülkeye, müşteri memnuniyetini bütün değerlerin üstünde tutarak ustalıkla tekneler üretmeye devam ediyoruz.

Su sporları alanında global pazardaki liderliğimizi koruma ve yeni modellerimizle bu alandaki üstün deneyimimizi farklı pazarlara taşıma amacındayız.

3 metreden 14 metreye kadar su sporları teknelerini, gezi teknelerini, yolcu teknelerini, balıkçı teknelerini, dalış teknelerini ve özel üretim teknelerini, Gezi Tekneleri Yönetmeliği veya Klass standartları çerçevesinde üretiyoruz. Kalite standartlarının ötesinde, analiz ediyor ve tasarlıyoruz.

Üst düzey deneyime sahip teknik kadromuz ve yöneticilerimiz ile sadece bugünün değil geleceğin ihtiyaçlarını da anlamaya çalışıyor, içgörümüzle size özel, yenilikçi tekneler tasarlıyoruz. Kusursuz üretim felsefemize bağlı kalarak, özgün tasarım ve mühendisliği ustalıkla birleştiriyoruz.

Kaliteli malzeme ile harmanladığımız bu ustalığı, denizde kusursuz performans ve deneyimi düşleyenlerin kullanımına sunuyoruz.

 

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 30 Mavi Yaka 8 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:30 - 18:30 Cumartesi: 08:30 - 15:00 Pazar: Yok
Sosyal ve Yan Haklar Servis Yemekhane Yol Yardımı Bayram Yardımı
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim