İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Midas Global Lojistik

Lojistik  

www.mgl.cc/

Midas Global Lojistik hakkında:

Midas Global Lojistik, parsiyel , komple denizyolu ve hava yolu taşımacılığında 14 yıllık deneyimi ile siz saygıdeğer müşterilerimize artık daha geniş kapsamlı olarak hizmet edecektir.
Parsiyel İhracat
Cidde
Direkt parsiyel seferler ile ilk ve tek. Türkiye'de bu servisi başlatan firmamız 10. gurur yılında da aynı kalitede hizmet vermeye devam etmektedir.8 yıldan bu yana vermekte olduğumuz bu servis ile müşterilerimize fark yaratma avantajı sağlamaktayız.
Her hafta direkt hat ile 6 günde İstanbul-Cidde düzenli servis.
Kara yolundan bile daha hızlı !
Beyrut
Servisimiz 2000 yılında başladığımız ilk parsiyel seferlerimizdendir.Bize parsiyel işini öğreten sefer olarakda adlandırabileceğimiz için bizde her zaman özel bir yeri olacaktır.
Tunus
2006 sonlarında ağımıza kattığımız yeni servislerimizdendir. 5 günlük transit süre ile kuzey Afrika'ya ulaşabileceğiniz en hızlı servislerden biridir.
Tunus'ta bütün limanlara direkt sefer ile (5 gün) servisimiz başlamıştır.

Sfax ve Rades limanlarinda kendi antrepo servisimiz ile daha güvenli mal teslimatı.

İsrael & Filistin
Konteylerimiz her cuma Kumport D2 yükleme sahasında
hizmetinizdedir.İsrail servisimizi, kalitesinden şüphe
etmediğimiz Turkon Line ile vermekteyiz.

Dubai
Dubai üzerinden bölge varış yerlerine aktarmalı ihracatlarınızda da Midas Global Lojistik'in kalite farkını hissedecek ve kalitenin keyfini yaşayacaksınız.
İSTANBUL - DUBAI (direk servis) ile 13 gün !

Dubai aktarmalı
Sharjah, Abu Dhabi, Dammam, Riyadh, Kuwait, Aqaba, Jeddah, Hodeidah, Mombassa, Port Sudan, Karachi Mumbai,Doha,Nheva Sheva,
Muscat,


Singapur
Singapur üzerinden aktarmalı olarak bütün uzakdoğu artık elinizin altında, 23 günde Singapur'a, aktarma detayları düzenli olarak e-postanıza gönderilir,
Hong Kong, Shanghai, Ningbo, Port Kelang, Penang, Jakarta, Surayaba, Mali, Sidney ve dahası.....
Cezayir
2009 yılında hizmet vermeye başladığımız Cezayir servisimiz de yine direkt gemiler ile ve sadece 5 günde Cezayir'e ulaşabilmekteyiz. Cezayir'deki partnerimiz ise işine son derece hakim olan TRANS GLORY'dir.
Libya
Libya yine 2009 senesi içerisinde parsiyel servis başlattığımız Akdeniz için destinasyonumuzdur. Libya'da hem TRIPOLI hem MISURATA servisimiz mevcuttur. Libya ile birlikte Akdeniz'in güney tarafı Fas'a kadar kapsama alanımıza girmiş durumdadır.

Sri Lanka - Colombo
2010 basindan beri hizmet agimiza ekledigimiz Colombo limani icin direk servis kullanmaktayiz. Ayni zamanda Colombo limanini Uzakdogu yukleri icin aktarma limani olarak da kullanmaktayiz.

Hali hazırda parsiyel servisi verdiğimiz varış yeri sayısı 294 noktadır.

İnternet'i etkin bir şekilde kullanma kabiliyeti olan şirketimiz web de yük takibi konusunu Türkiye'de çözüme kavuşturmuş ender firmalardandır. Alıcınız veya siz konşimentomuzun numarasını sistemimize girerek yükünüzün durumu hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çok yakında yük teslim bilgisi de internetten sorgulanabilecek ve takip edilebilecektir.

Komple Konteyner
Uzman kadromuz komple (FCL) ihracat yüklemelerinizde de sizlere çözüm üretmek için her daim hazır durumdadır. Gabari yüklemeleriniz için söyleyecek sözümüz mevcuttur.


Toronto'dan Sidney'e Pointe Noire'den Libreville'ye dünya limanlarında daha hızlı veya daha ucuz çözümlere,fikir maliyetine veya uzun dönemli bir fiyat istikrarına ihtiyaç duyduğunuzda Midas Global Lojistik sizin yanınızda olacaktır.
Hava alanı ofisimiz yüklerinizin zamanında alınması ve aracınızın alanda beklememesi için hazır durumdadır.Siz nereye gitmek isterseniz biz orada olacağız.
Her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de deneyim ve teknolojiyi kullanmak artık daha fazla önem arz etmektedir.
MGL yarının gerçeklerini görerek hazırlıklarını bugünden yapmış ve sayın müşterilerimizin kullanımına açmıştır.

Navlun taleplerinizi cevaplamaktan
ve sizleri daha kaliteli hizmetle tanıştırmaktan sevinç duyacağız.

Proje çalışmalarımız
Müşterilerimizin komple tesis makine,ağır tonaj veya yüksek hacimli gabari dışı ekipman taşımaları gerektiğinde MGL,tüm taşıma modlarını kullanarak kombine bir şekilde taşıma yapar.

Tecrübe birikimi ve yetişmiş uzman personeli ile tüm proje taşımalarınızda stratejik çözüm ortağınız olarak hizmetinizdedir. Proje talepleriniz uzman ekibimiz tarafından gerekli fizibilite ve teknik incelemelerden geçirildikten sonra, projeniz için size en uygun taşıma ve diğer lojistik hizmetlerin fiyatı sunulur.

Özel ihtisas ve araçlar gerektiren ağır ve konteynere sığmayan malzemelerin yükleme, boşaltma, yurtdışı ve yurtiçi nakliyesi
Kapıdan kapıya kombine taşımacılık
Maliyet tahminleri
Lashing, securing ve survey hizmetleri
Yol analizleri, güzergah belirleme ve güzergahın proje taşımasına uygun hale getirilmesi

Bursa Ofisimiz
2009 haziran ayı sonunda Bursa'da açılan ofisimiz, buradaki müşterilerimizin hizmetlerine daha kolay ulaşmasını amaçlamaktadır. Midas kalitesi artık Bursa ya daha yakın.

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 15 Beyaz Yaka
  • 4 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 00:00-00:00
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Araç (pozisyona bağlı)
  •  Yemek Kartı
  •  Prim (pozisyona bağlı)
  •  Yol Yardımı
 • Şirket İçi Yapılan IK Etkinlikleri
  • Doğum Günü Kutlaması

Midas Global Lojistik İş İlanları

Midas Global Lojistik firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!