MOORE

Mali Denetim-Vergi  

www.moorestephens.com.tr/

MOORE hakkında:

Moore Stephens Uluslararası Ağı, toplamda 105 ülkede, 650 yi aşkın ofis ve 27.000 Kişilik ortak ve çalışan sayısıyla dünyanın ileri gelen, kaliteli ve saygın denetim ve danışmanlık zincirlerinden bir tanesi kabul edilir.

Moore Stephens Türkiye; ülkemizin çeşitli sektörlerinde faaliyet gösteren öncü kuruluşlarına, Dünya çapında önde gelen birçok uluslararası şirketin Türkiye organizasyonlarına ve uluslararası alanda iş yapan birçok Türk firmasının yurt dışı organizasyonlarına vergi, bağımsız denetim, kurumsal finans, yönetim destek, iç denetim, vergi uyuşmazlıkları ve Avrupa Birliği Hibe Fonları danışmanlığı gibi hizmetleri deneyimli personeli ile kaliteli, hızlı ve doğru olarak sunmaktadır.

Bunun yanı sıra Avrupa Birliği ve Birleşmiş Milletler öncülüğünde ülkemizde gerçekleştirilen projelerin denetimleri de Avrupa Komisyonu (EC) tarafından seçilmiş resmi denetim firmalarından biri olan şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Moore Stephens Türkiye, Avrupa Yatırım ve Kalkınma Bankası'nın (EBRD) onayladığı denetim firmalarından biri olup, bugün Türkiye’deki şirketlere fon sağlayan birçok yabancı finans kuruluşunun tercih ettiği denetim şirketidir. Şirketimiz MBK Bağımsız Denetim ve SMMM A.Ş; Sermaye Piyasası Kurulu, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu, Enerji Piyasası Denetleme Kurulu, Kamu Gözetim Kurumuna tabi şirketlerde bağımsız denetim yapmaya yetkili kuruluşlar listesinde de yer almakla birlikte Tarımsal Üretici Birlikleri ile Tarımsal Üretici Merkez Birliklerinin bağımsız mali denetimini yapma yetkisine sahiptir.

Moore Stephens Türkiye, bugün Avrupa'nın önde gelen ilk 10 uluslararası denetim firmasından birinin üyesi olmanın ve Türkiye'nin önde gelen denetim şirketleri arasında yer almanın gururunu taşımaktadır.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-18:00
  • Şirket İçi Yapılan IK Etkinlikleri
    • Free Friday

MOORE İş İlanları