Netmak Metal Makina Sanayi

Makine  

www.netmak.com.tr

Netmak Metal Makina Sanayi hakkında:

1961 yılında faaliyetlerine başlayan NETMAK, geçen 50 yıllık süreçte, taşıma ve kaldırma ekipmanları sektöründe lider konuma gelmiştir.

Yönetim merkezi İstanbul’da bulunan firmamızın, Karaköy ve Ümraniye’de iki adet showroomu, Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 m2 arazi üzerine kurulu fabrika ve lojistik merkezi bulunmakta ve firmamız Türkiye genelinde 150 satış noktası ve servis ağı ile hizmet vermektedir.

Ürün yelpazemizde; taşıma, kaldırma, istifleme ve elleçleme ekipmanları, yüksekte çalışma emniyet sistemleri, kişisel koruyucu donanımlar, personel yükselticiler, yüksek basınçlı hidrolik kriko ve ekipmanları, yük güvenliği ekipmanları ve otomotiv grubu ürünler yer almaktadır.

Ürünlerin kullanımı, bakımı, kontrolü ile ilgili teorik ve uygulamalı eğitimler, proje, mühendislik, montaj, periyodik bakım, stok/ lojistik destek faaliyetleri de firmamız tarafından verilen hizmetler arasındadır.

Firmamız, ulusal ve uluslararası mevzuat gerekliliklerine ve kalite taahhütlerine uyumda gösterdiği hassasiyet, uzman kadro yetiştirme ve kalifiye personel ile profesyonel hizmet sunma anlayışı, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık ve yatırımcı yönetim stratejisi ile kurumsal markası olan Netlift’i uluslararası platforma taşıma başarısını göstermiştir.

NETLIFT, sektör ihracatındaki başarılı performansı, yurt içi ve yurt dışında sahip olduğu binlerce referansı ile dünyada tanınan ve kabul gören bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Netmak Metal Makina Sanayi İş İlanları

Netmak Metal Makina Sanayi firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!