PERAŞ MAĞAZACILIK

PERAŞ MAĞAZACILIK
PERAŞ MAĞAZACILIK www.peras.com.tr
Firmayı Şikayet Et
PERAŞ MAĞAZACILIK İş İlanı Ara

PERAŞ MAĞAZACILIK İş İlanları

PERAŞ MAĞAZACILIK firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

PERAŞ MAĞAZACILIK Hakkında

Peraş Mağazacılık ve Ticaret A.Ş. olarak, perakende sektörüne değer katmak, yenilikçi yaklaşımlarımızla kurumsal bir yapılanma oluşturmak üzere  2013 yılında kurulduk. Peraş olarak; müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi, dünya çapındaki işbirliklerimizle kalite ve güvenilirliğimizi arttırarak büyümeyi ve fark yaratmayı hedefliyoruz. Mağazalarımızı Türk ve yabancı müşterilerimizin beğenisine sunarken, en iyi hizmeti verme misyonumuz ile beraber perakende sektörünü kurumsal yönetim anlayışı ile şekillendirme misyonunu yerine getiriyor, güvenle ilerliyoruz. Peraş olarak; perakende sektöründe saygınlığımızı ve güvenilirliğimizi sürekli kılarak, gerek bünyemizde yer alan gerekse de bünyemize katacağımız  yüksek kalite standardındaki markalarla günden güne büyümeyi ve gelişmeyi hedefliyoruz.

Halen İstanbul Galleria AVM, İstanbul Akasya AVM, İstanbul Akmerkez AVM ve İzmir Point Bornova AVM’de yer alan Armani Exchange Mağazaları ile İstanbul Akasya AVM, Akmerkez AVM, Zorlu AVM, Istinyepark AVM ve Bodrum Yalikavak Marina’da yer alan Vilebrequin mağazalarımızla hizmet vermekteyiz.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 34 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 10:00 - 22:00 Cumartesi: 10:00 - 22:00 Pazar: 10:00 - 22:00
Sosyal ve Yan Haklar Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Yemek Kartı Prim (pozisyona bağlı olarak) Yol Yardımı

PERAŞ MAĞAZACILIK İş Başvurusu

PERAŞ MAĞAZACILIK, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

PERAŞ MAĞAZACILIK firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de PERAŞ MAĞAZACILIK ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel PERAŞ MAĞAZACILIK iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

PERAŞ MAĞAZACILIK iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver