Promat Basım Yayın

Promat Basım Yayın
Promat Basım Yayın www.promat.com.tr
Firmayı Şikayet Et
Promat Basım Yayın İş İlanı Ara

Promat Basım Yayın İş İlanları

Promat Basım Yayın firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Promat Basım Yayın Hakkında


Promat 1991 yılında kuruldu.

Kuruluş amacları arasında başarılı bir işletme olarak varolabilmenin yanısıra, Türkiye'deki matbaacılık serüveninin kilometre taşlarından biri sayılabilmek de vardı.

18 yıl boyunca Promat, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederken müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet sunmanın avantajıyla büyüdü. Teknoloji ile birlikte uluslararası hizmet standartlarını da sunarak sektörünün öncü kuruluşlarından biri oldu. Sanattan sanayiye, tanıtımdan pazarlamaya kadar sayısız kişi, kurum ve kuruluşun tercihi haline geldi.

Müşterilerinin özgün ihtiyaçlarına cevap veren ekonomik ve hızlı çözümler üretmek, yaratıcılığa zemin hazırlayıp araç olabilmek ve bunu kalite standartlarından asla taviz vermeden başarmak Promat'ın genç, dinamik ve bir o kadar da deneyimli ekibinin övünülecek bir başarısıdır.

Promat 1991 yılında oldukça cesur bir girişimle matbaacılık alanında Türkiye'de o güne dek hiç uygulama sahası bulamamış olan Japon Teknolojilerinin getirilmesi işine soyundu. Komori Teknolojileri Türk matbaacılık sektörü için gerçek bir muammaydı o zamanlar. Piyasaya Alman ya da Amerikan teknolojileri hakimdi. Ürkmezgil, bir matbaacıdan ziyade modern ve ileri görüşlü bir yatırımcı tavrıyla hareket etmeyi tercih etti.

Bu davranış Türk Matbaacılık Sektörü'nün önünde yeni bir ufuk açtı.

Promat Türkiye'de, 4 renk 50x70 baskı makinası yatırımı gerçekleştiren ilk kuruluş oldu. Matbaaların geniş bir makina parkına sahip olması gerekliliğini öngoren Promat, buna rağmen her zaman Promat'ın butik özelliklerinin korunması konusunda ısrarlı oldu.

Bu ilkeler ışığında Promat, oncelikle makina parkını genişleterek kapasitelerini artırdı ve hizmet yelpazesini genişletti. Klasik matbaa altyapısına dijital ve web offset tesislerini de eklyerek, Türkiyenin en yüksek kapasiteli matbaacılık işletmelerinden biri haline geldi.

2008 Haziran ayında son derece modern 20.000 m2’ lik Esenyurt’ daki yeni fabrikasında faaliyet göstermektedir.

Promat Basım Yayın İş Başvurusu

Promat Basım Yayın, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Promat Basım Yayın firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Promat Basım Yayın ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Promat Basım Yayın iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Promat Basım Yayın iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver