Sanimar İç ve Dış Ticaret

Firma Detay

Sanimar İç ve Dış Ticaret

Sanimar İç ve Dış Ticaret

www.designglassmug.com

Sanimar İç ve Dış Ticaret Hakkında

SANİMAR, 1998 yılında kurularak promosyon sektörüne adım attığı ilk günden itibaren hem Türkiye'nin hem de Avrupa’nın büyük ve seçkin medikal firmalarına hizmet vermeye devam etmektedir. Yurtiçinde ve yurtdışındaki tüm müşterilerine; yaratıcı, kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı ürün ve hizmetler sunmayı; bu özelliği ile de müşterileri için sürekli bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.
"Müşteri Odaklı ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” prensibiyle hizmet veren SANİMAR, müşterilerinin beklentilerini anlar, ihtiyaçlarını eksiksiz tespit eder, özel tasarımlı ürünleri ve diğer geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine yenilikçi ve değer katan çözümler sunar. 
SANİMAR, işortakları olan ve yurt çapında ürün kalitesini kanıtlamış üreticileri ve distribütör firmalarının desteği ile müşterilerine en mükemmel hizmeti sunmayı hedeflemiştir. 
SANİMAR’da insana ve emeğe verilen değerle, tüm çalışanlarımız için yüksek performanslarını gösterebilecekleri mutlu bir çalışma ortamı sağlanır. Değişen tüketici davranışları doğrultusunda çalışanlarımızın hizmet ve ürün sunumunda ve kalitesinde fark yaratan, müşteri sadakatini benimseyen yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri fırsatlar sunulur. Başarı; eşit, adil ve şeffaf bir süreçte değerlendirilerek fark edilir ve ödüllendirilir. 
Ayrıca; çalışma ortamında açık iletişim, takım çalışması ve işbirliği, çalışan motivasyonunun arttırılması ve verimlilik önemli prensiplerimizdir.
Firmamız, promosyon sektöründe Avrupa’nın en büyük topluluğu olan PSI (Promotional Product Service Institute) üyesidir. 
 

Firma Bilgileri

Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00 - 18:30 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Yemekhane

Sanimar İç ve Dış Ticaret İş İlanları

Sanimar İç ve Dış Ticaret firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim