Üretim Usta Yardımcısı İş İlanları

Hepsini Temizle
Üretim Usta Yardımcısı
 • Yiyecek İçecek Eğitmeni

  Mado Dondurmaİstanbul Anadolu 25 Ocak 2023
  İş AçıklamasıKahramanmaraş’ta ki Üretim Tesislerimiz , İstanbul, Ankara, İzmir Bölge Müdürlüklerimiz 300 Yurtiçi 70 Yurtdışı Mado Cafe Şubesi ile gün geçtikçe daha da büyüyüp güçlenen MADO Ailesi olarak ‘Yiyecek İçecek Eğitmeni " arıyoruz.
  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Gastronomi, Mutfak Sanatları Akademisinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 7 yıl deneyim sahibi, Tercihen Yiyecek &İçecek sektöründe mağaza yönetimi konusunda veya işin mutfağında bulunmuş, dondurma, servis, barista, fırın/pişirme, donuk ürün konusunda tecrübe sahibi. Gelişim eğitimlerinde (örneğin; kişisel ve yönetsel gelişim ile müşteri deneyimi, satış becerileri vb. konularında) en az 3 yıllık eğitmenlik tecrübesi olan ve çağdaş eğitim yöntemlerini uygulayan Eğiticinin Eğitimi ve Sunum Teknikleri konularında katılım belgesine/sertifikaya sahip Yiyecek ve İçecek sektörünü takip eden, yenilikçi, Gıda güvenliği ve Hijyen kurallarına özen gösteren, Ekip çalışmasıyla başarıya ulaşılacağına inanan, İnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünümüne önem veren, dikkatli ve titiz çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Gıda, Otelcilik, Restorancılık

  Pozisyon: Pasta Ustası, Üretim Usta Yardımcısı, Yiyecek İçecek Müdür Yardımcısı, Yiyecek İçecek Müdürü, Pastacı, Yiyecek Direktörü

 • Pasta Ustası

  Mado Dondurmaİstanbul Anadolu 25 Ocak 2023
  İş AçıklamasıKahramanmaraş’ta ki Üretim Tesislerimiz , İstanbul, Ankara, İzmir Bölge Müdürlüklerimiz 300 Yurtiçi 70 Yurtdışı Mado Cafe Şubesi ile gün geçtikçe daha da büyüyüp güçlenen MADO Ailesi olarak ‘Pasta Ustası " arıyoruz.
  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Gastronomi, Mutfak Sanatları Akademisinden mezun, Yaş pasta,mono pasta, kuru pasta vb. ürün grubunda deneyimi olan, Tercihen benzer pozisyonda en az 7 yıl deneyim sahibi, Yiyecek ve İçecek sektörünü takip eden, yenilikçi, Gıda güvenliği ve Hijyen kurallarına özen gösteren, Ekip çalışmasıyla başarıya ulaşılacağına inanan, İnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünümüne önem veren, dikkatli ve titiz çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden. Pasta ustası arıyoruz.

  Sektör: Gıda, Otelcilik, Restorancılık

  Pozisyon: Pasta Ustası, Üretim Usta Yardımcısı, Pastacı, Pastahane Şefi

 • Pasta İmalat Elemanı

  Mado Dondurmaİstanbul Anadolu 25 Ocak 2023
  İş AçıklamasıKahramanmaraş’ta ki Üretim Tesislerimiz , İstanbul, Ankara, İzmir Bölge Müdürlüklerimiz 300 Yurtiçi 35 Yurtdışı Mado Cafe Şubesi ile gün geçtikçe daha da büyüyüp güçlenen MADO Ailesi olarak İstanbul Tuzla Orhanlı da MADO Üretim Merkezimiz de çalışmak üzere ‘Pasta İmalat Elemanı" arıyoruz.
  Aranan NiteliklerTercihen en az İlköğretim mezunu olan Yaş pasta ve kuru pasta konusunda deneyimli Gelişmeye ve yeniliklere açık, Gıda güvenliği ve Hijyen kurallarına özen gösteren, Güleryüzlü,kişisel bakımına önem veren,dinamik, Ekip çalışmasıyla başarıya ulaşılacağına inanan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tuzla/Orhanlı bölgesinde ikamet eden / edebilecek. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan Pasta imalat elemanı arıyoruz.

  Sektör: Gıda, Otelcilik, Restorancılık

  Pozisyon: Çırak, İmalat Usta Yardımcısı, Üretim Usta Yardımcısı, Pastacı, Pastahane Elemanı, Pastahane Komisi, Pastahane Şef Asistanı, Tatlı Ustası

İş Habercisi - Üretim Usta Yardımcısı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?