Sefam Turizm Catering

Kariyer & Eleman İş İlanları

Sefam Turizm Catering Hakkında

SEFAM CATERİNG olarak müşteri ihtiyaçlarına uygun, kalite ve hizmet odaklı üretim ilkesi ile ( Yiyecek-İçecek-Catering )hizmet vermekteyiz.

Amacımız, müşterilerimizin kaliteli, sağlıklı, lezzetli, helal ve ev yemeği tadında yemekler tüketmelerini sağlamak, değişen çalışan beklentilerini takip ederek çözümler üretmek, farklı lezzet anlayışlarını harmanlayarak damak tadımıza uygun lezzetlerle müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

Özgün hizmet anlayışımız ile müşterilerimize, deneyimli kadromuz ve sistematik çalışma kurallarımız eşliğinde en iyi hizmeti verebilmek için yüksek standartlardaki üretim ve kalite çizgisini korumak, işletmemizin temel misyonudur.

Günlük besin ve kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli mönüler, ekibimizin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır.

Sağlıklı üretim koşullarında ve lezzet uzmanı usta aşçılarımız tarafından hazırlanmış olan tüm yemeklerimizi, personelinize ve misafirlerinize güvenle ikram edebilirsiniz.

Sefam Catering taşıma yemek, yerinde üretim ve outside organizasyon hizmetlerinin hepsinde TSE, HACCP ve ISO 9001 : 2000 belgelerinin gereklerine uygun olarak hizmet vermektedir.

Şirketimizin tamamını kapsayan bu belgeler ile; “Yemek Üretimi, Taşınması ve Servisi” alanlarında tam yetkilidir. Bu belgeler aynı zamanda uluslararası geçerliliğe sahiptir.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 260 Mavi Yaka 40 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00 - 17:30 Cumartesi: 08:00 - 17:00 Pazar: Belirtilmemiş
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim