Seven Hill

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.sevenhill.com.tr

Seven Hill hakkında:

HAKKIMIZDA

 

1998 yılında Beşyıldız Tekstil olarak kurulup, dokuma, örme ve jean üretimi yapmak için gerekli altyapının hazırlanmasının ardından, % 100 Türk sermayesi olan genç markamıza İstanbul’un yedi tepesinden esinlenerek SEVENHILL adını koyduk.

 

Kurulurken oluşturduğumuz Tasarım, Üretim ve Yurtiçi Satış departmanlarının yanı sıra Mağazacılık, Yurtdışı Satış, Bilgi Sistemleri, İnsan Kaynakları, Finansman, İç Mimari, Merchandising, Görsel Tasarım, Reklam ve Halkla İlişkiler ile Müşteri İlişkileri departmanlarını da aramıza kattık.

 

SEVENHILL olarak bizler; "Biz bir aileyiz " ilkesiyle, 7/24 yani 7 gün 24 saat giyilebilen her yaşa uygun, çocuk, genç, bayan ve erkek koleksiyonlarımızla hizmet vermekteyiz. Modern, şehirli, doğallıktan yana bay ve bayanların gerek günlük yaşamda gerekse iş hayatında hak ettikleri yaşam kalitesini yakalamalarını ve kendilerini iyi hissetmelerini istiyoruz. Bu amaçla; her sezon, günlük yaşamın çeşitli zaman ve mekanlarına uygun, 1400'e yakın modelden oluşan koleksiyonumuzla bir ailenin her sezon giymekten keyif alacağı, satın alınabilir şehir modası yaratmayı amaçlıyoruz. .

 

SEVENHILL modern mağazacılık anlayışıyla, her geçen gün sayıları artan mağazacılık ağına sahibiz. Yurtiçinde toplam 62 kendi mağazası ve 45 Shop Mağazası ile toplam 107 mağaza ve 450’ye yakın satış noktasında, yurtdışında ise Moskova’da kurulmuş olan Rusya ofisimiz başta olmak üzere ( 40 satış noktası ) dünya genelinde 54 satış noktamız ile hizmet vermekteyiz.

 

 

 

Seven Hill İş İlanları

Seven Hill firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!