Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Sinpaş Grubu

İnşaat  

www.sinpas.com.tr

Sinpaş Grubu hakkında:


SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş.

Yapı sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 1974 yılında Ankara’da kurulan Sinpaş, inşaatın dışında sanayi yatırımlarında da büyümeyi hedefleyerek 1985 yılında İstanbul’a taşındı.
Sinpaş, büyümeye ve gelişmeye devam ederek öngördüğü yatırım projelerini, titizlikle inceleyip hedeflediği stratejiler doğrultusunda konut, iş merkezi gibi özgün projeler üretti. Bugün 36 yıllık tecrübenin sonucunda Sinpaş sektörün lokomotif kuruluşu olarak, uluslararası standartlarda üretim yapan, güvenilir ve saygın bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir."İstikrar” ve "sinerji” felsefesiyle gelişim gösteren Sinpaş, inşaat sektörünün yanı sıra, ahşap, seramik, maden sanayi ile birlikte hizmet sektöründe yeni yatırımlara da yöneldi ve bu büyüme sürecinde Sinpaş Grup’a ait ayrı ayrı şirketler oluştu.
Grup olarak müşteri odaklı hizmeti ve kaliteyi esas alan yönetim biçimini izlerken sosyal sorumluluk bilinciyle katma değer yaratmayı ilke edindik.
Üreten, sürekli istihdam yaratan dinamiklerden biri olmayı sürdürmek ve emin adımlarla büyüyerek geleceğe uzanmak ana hedefimizdir.
Ekonomideki belirsizliğin ve ani dalgalanmaların yüksek olduğu kriz dönemlerinde ihtiyatlı risk yönetimiyle grubumuz yatırımlarını ve likiditesini korumuştur. Güçlü mali yapı ile temellerini sağlamlaştırmış olan şirketimiz piyasalardaki önemli daralmaya rağmen mevcut istihdamı korumaya azami gayret sarf etmiştir. Bu suretle kriz sonrasında, yetişmiş insan gücü muhafaza edilmiştir. Grubumuz, yönetim anlayışının gereği olarak, aldığı önemli tedbirlerle verimlilik artışını sağlamış, bu yolla maliyetleri düşürmeyi ve daralan piyasada daha rekabetçi olmayı başarmıştır. Ana hedeflerimizden biri faaliyet gösterdiğimiz alanlarda pazar payı itibariyle en üst sıralarda yer almaktır. Sürekli üreten, yatırım yapan ve pazarı geliştirmeye yönelik atılımlarda buluna grubumuz, sanayici kimliğiyle Türk ekonomisinde önemli getirilere vesile olmaktadır.

PRODEK YAPI DEKORASYONU SAN.TİC. A. Ş.

1990’lı yılların başında kurulan PRODEK, ahşabın imalatından, yaşamın içine dahil edilmesine kadar devam eden süreçte, uzman ekibi ve yüksek teknolojili donanımıyla Sinpaş projelerinde hizmet vermektedir. Kurulduğunda, Sinpaş şantiyelerinde ahşap imalatlarına yönelik işlerine hizmet veren PRODEK, bugün yapının tasarımına, işlevselliğine, yaşayanın ihtiyaçlarına ve beğenilerine öncelik vererek ahşabın kullanıldığı her alanda sınırsız çözümler sunuyor.

"Yapı mimarisine saygı ve onunla bütünleşme” vizyonuyla yola çıkan PRODEK, yapı dekorasyonunda ahşapla ilgili her türlü projede kalite ve detaylardaki ince işçiliğiyle yakaladığı çizgisini, üst düzey müşteri memnuniyeti sağlayarak sağlamlaştırmıştır. Bugün PRODEK, mutfak ve banyo dolaplarından, gardırop ve dolap sistemlerine, ev ve ofis mobilyalarından ahşap ve çelik kapıya, kış bahçesi ve pencere doğramalarından saunaya, evlerde, otellerde, işyerlerinde ahşabın olduğu her noktada tercih edilen seçkin bir firmadır.

PRODEK, 2005 yılında tesis alanını 10.000 m2’ye çıkartıp, ahşap yapı dekorasyonunun yanında, VANUCCİ markasıyla da dünya modüler mutfak ve banyo pazarına girmek üzere yola çıkmıştır. VANUCCI mutfak ve banyolarda hijyene verilen önem doğrultusunda özel kenar yapıştırmalarıyla kolay temizlenebilen yüzeyler, estetik ayrıntılarla bütünleniyor. Ayrıca ortamdaki su, buhar ve ısıya karşı dayanıklı malzemelerin kullanıldığı Vanucci mutfak ve banyolarda tüm ürünler; konfor ve kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Mutfak ve banyonun bütününü oluşturan tüm detaylarda kullanılan parçalar özenle test ediliyor. Vanucci, satış ve satış sonrası üstün hizmet anlayışıyla da yenilikçi farkını ortaya koyuyor.

YAPIMEK YAPI MEKANİK VE OTOMASYON ENDÜSTRİSİ TİC. A.Ş.

YAPIMEK, her tip ve kapasitede asansör ve yürüyen merdiven imalatı, montajı ve teknik servis hizmeti, eskiyen veya güvenlik sistemleri yeni standartlara uymayan asansörlerin modernizasyon projelerini üstlenmek üzere 2000 yılı başında Sinpaş iştiraki olarak kuruldu. 2006 yılına kadar portföyündeki insan, sedye, yük ve servis asansörleri, panoramik camlı asansörler, yürüyen merdivenler ve bantları kalite ve ürün sertifikalarıyla üretti. Tüm dünyada kabul gören ve Avrupa standartları olan EN 81-1 ve 2’de yer alan tüm kriterleri üretiminde uygulayan Yapımek, daha sonra TÜV’den içinde ISO 9001:2000’i içeren H modülü sertifikasını aldı.

2006 yılı ortasında dünyanın en önde gelen asansör markalarından Sanyo Elevator ile Türkiye, Türkî Cumhuriyetler ve komşu ülkeler distribütörlüğü anlaşmasını yaparak sektöründeki liderliğe giden yolda büyük bir adın daha atmış oldu.

SERANİT GRANİT SERAMİK SANAYİ A.Ş.

1993 yılında Türkiye’nin ilk granit seramik fabrikası Seranit, Bilecik’te 102.000 m2’lik bir alanda kuruldu ve 500.000m2’lik kapasiteyle üretime başladı.

Seranit, zaman içinde yeni yatırımlar yaparak kapasitesini 2.500.000m2’ye kadar artırdı. 2004 yılında aldığı yeni yatırım kararını 2006 yılında hayata geçirerek üretim kapasitesini 8.500.000 m2’ye çıkardı. Şimdi Seranit, Türkiye’deki toplam üretimin %20’den fazlasını tek başına üretiyor.

Seranit’in sahip olduğu üretim teknolojileri Almanya, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Mısır, Malezya gibi granit seramik üretimi yapan pek çok ülkenin teknolojisinden çok daha üstündür. Seranit, dünyada kullanılan en gelişmiş üretim, kalite kontrol ve hammadde hazırlama teknolojileriyle donatılmıştır.

Seranit’in rakipsiz olduğu bir diğer alan da kalitedir.

ISO 9001:2000 yönetim kalite sistemini ilk uygulamaya geçen kaplama malzemeleri firmalarından biri olan ve bunu bütün sisteme adapte eden Seranit; Fransız NF UPEC, Polonya B, Ukrayna SEPRO, Rusya GHOST sertifikalarıyla da yelpazesindeki tüm ürünleri kalitelerini tescil ettirmiştir.

Türkiye’de 258, yurt dışında ise (21 ülkede) 82 satış noktası bulunan Seranit; büyük iş/alışveriş merkezleri, havaalanları, üniversiteler, sağlık merkezleri, büyük oteller, resmi binalar, nitelikli konut projeleri vb. tesislerin iç ve dış cephelerinde sayısız uygulamalar yapmıştır. En soğuk yer olarak bilinen Sibirya’da Mansysky Üniversitesi’nin dış cephesinden dünyanın altı olarak (down under) tabir edilen Avustralya da dahil bir çok ülkede ve saygın projede Seranit ürünleri kullanılmıştır.


KENTSEL HİZMETLER YAPI VE İŞLETME SAN. TİC. A.Ş.

2. El Gayrimenkul Değerlendirme Hizmetleri:
Kentsel, Sinpaş projelerinde 2. el gayrimenkul değerlendirme, satış ve kiralama hizmetleri verir. Sinpaş Grup disiplini içinde 2. el gayrimenkul değerlendirme hizmetlerini kârlı, güvenilir ve profesyonel bir anlayışla müşterilerine sunar. Böylece sadece gayrimenkullerin yatırım değerini değil, bu projelerde yaşayacak müşteri profilini koruyarak, yaşam değerine de katkıda bulunur.

Profesyonel Site Yönetim Hizmeti:
Profesyonel site yönetimini klasik anlayıştan farklı olarak "profesyonel kulüp yönetimi” anlayışıyla gerçekleştirir. Projenin özelliklerine ve yaşayanların beklentilerine göre sosyal doyumun en üst düzeyde yaşanması Kentsel’in öncelikli hedefidir. Kimi zaman çocuklara özel yüzme dersleri, kimi zaman tenis turnuvası, kimi zaman da bir yaz partileri gibi organizasyonlarla site sakinlerinin yaşantısına renk katar. Kentsel yönetimindeki sitelere özel konserler, şenlikler ve organizasyonların yanı sıra 365 gün-24 saat güvenlik, temizlik, çevrenin ve yeşilin bakımı, teknik servis gibi hizmetleri de en iyi şekilde organize eder, disiplinli bir şekilde yütürülmesini sağlar.

Dekor’s Mekan Tasarımı Dekorasyon ve Tic. A.Ş.

Yapı sektöründe Sinpaş markasına duyulan güven ,dekorasyon hizmetini de Sinpaş’tan almaya yönelik talepleri beraberinde getirmiştir.Ülkemizde "undecorated”sistemle konut satışına öncülük eden Sinpaş, bu ilkesinin sonucu olarak DEKOR’S markasını yaratmıştır.

DEKOR’S Sinpaş projelerine dekorasyon hizmeti vermenin yanı sıra, profesyonel organizasyonuyla bireysel ve kurumsal dekorasyon hizmeti de vermektedir

DEKOR’S uygulama sonrası teknik destek ve bakım servisleriyle de dekorasyonda "garantili” satış sonrası hizmeti başlatan bir kuruluştur.


MİKRON’S MİKRONİZE MİNERAL ENDÜSTİRİSİ VE SANAYİ A.Ş.

Mikron’S, dünyanın en saf ve en beyaz kalsit yataklarının bulunduğu Niğde’de 2004 yılında yıllık 120.000 ton mikronize kalsit üretme kapasitesiyle üretime başladı. Daha sonra yaptığı yeni yatırımlarla bilyeli değirmen tesislerinin de devreye girmesiyle birlikte bu miktar kısa sürede 250.000 tona yükseldi.

Mikron’S, üretime başlar başlamaz, kalitesi ve ürün yelpazesinin genişliğiyle Türkiye’de olduğu kadar dünyada da yoğun talep gördü. Kısa sürede TURKCARB markasıyla hem iç, hem de dış pazarlarda güvenilen bir marka haline geldi.

Dünya standardında, çevre işçi sağlığına duyarlı bir şekilde üretim yapan Mikron’S, ISO 9001:2000 Kalite Güvence Belgesini aldı.

Yaklaşık 350 hektarlık bir alanı kaplayan maden ocağıyla, çok uzun yıllar hammadde ihtiyacına cevap verecek üstün kalitede rezerve sahip olan Mikron’S, kısa sürede elde ettiği başarıyla yetinmeyerek yatırımlarını sürdürecek ve büyümeye devam edecektir.

ÇELİK & ÇELİK YAPISAL ÇELİK ENDÜSTRİSİ VE TİCARET A.Ş.
Çelik&Çelik, ince-kalın sac ve profil malzemelerin imalatları ve ağır çelik üretiminin bir arada yapıldığı ülkemizin sayılı tesislerinden biri olarak 2005 yılında kurulmuştur.

Modern CNC makine ve ekipmanlarıyla endüstriyel yapı, villa ve alışveriş merkezleri, büyük siteler, toplu konut gibi büyük projelerin yapım aşamasında ihtiyaç duyduğu her türlü çelik imalatını karşılayabilecek üretim gücüne sahiptir.

Büyük projelerin tasarımı, endüstriyel binaların çatı ve konstrüksiyonunun üretimiyle birlikte montajı, talaşlı imalatın kullanıldığı balkon/merdiven korkulukları, asansör kabinleri, çelik kapı, yangın çıkış kapıları, şantiye binaları, kumlama, statik, yağlı boya ve çelikle ilgili her konuda iş ortaklarına her türlü çözümü kusursuz bir şekilde sunmaktadır.

Mekan’s Yapı Ürünleri İthalat İhracat San. Ve Tic. A.Ş.

Yapı sektöründe faaliyet göstermek amacı ile 2005 yılında kurulmuş Sinpaş grubuna bağlı bir ticaret şirketidir.

Faaliyet alanı olarak ince inşaat malzemelerini (seramik, armatür, vitrifiye, küvet, porselen seramik, banyo dolabı, mutfak dolabı ve bunların aksesuarları) seçmiş olup, yurt dışındaki tanınmış marka ve tasarımcılarla çalışıp kendi markasında üretim yaptırarak iç ve dış pazara sunmaktır. Ayrıca pazarında lider olan bu markaların Türkiye distribütörlüklerini de elinde bulundurmaktadır. İç pazar satışını bayilikler ve proje grubu ile sürdürmektedir. Hedefi A ve A+ müşteri kitlesidir.

Sinpaş Grubu İş İlanları

Sinpaş Grubu firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!