Tarkan Dijital

Kırtasiyecilik  

www.tarkanreklam.com

Tarkan Dijital hakkında:

Tarkan Reklam’ın ilk çekirdeği 2008 yılında “Hayalleriniz ile Sınırlıyız” sloganıyla copy center olarak Beylikdüzü’nde atılmıştır. Prensip olarak edindiğimiz kalite, hız ve dürüstlüğün siz değerli müşterilerimizde karşılık bulmasıyla işletmemiz kısa sürede hem 2000 metrekarelik alana genişlemiş hem de İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde açılan 500 metrekarelik ikinci şubemizle büyümeye devam etmiştir.

4’ü mühendis olmak üzere her biri kendi departmanında tecrübeli 70 personelin hizmet verdiği Tarkan Reklam, bünyesindeki 9 farklı atölyede dünyanın en iyi teknolojik markalarından oluşan makineleri kullanmaktadır. Siparişlerini kaliteden asla ödün vermeden hızla tamamlayan firmamız, geniş araç filosuyla da lojistik destek sağlamakta, böylece müşterilerine zaman kazandırmaktadır.

Her iki şubesinin showroomlarında; kırtasiye, promosyon, iş güvenliği ekipmanları, uyarı levhaları, bilgisayar yazıcısı ve sarf malzemeleri bulunan Tarkan Reklam, online satışlarını Uyarı Levhaları ve İşte Kırtasiye adreslerinden yapmaktadır.

Tamamı kendi üretimi olmak üzere; ödül-plaket grubundan totem- led ekran grubuna kadar matbaa – promosyon ve açık hava reklam sektörlerinin her alanında hizmet veren Tarkan Reklam, en kısa tarifiyle “Karma Baskı Merkezi” olarak isimlendirilebilir.

Profesyonel tasarım ve dizgi merkezinde şekillendirilerek müşterilerinin onayından geçen ürünler; UV, ozalit, serigraf baskı , tampon, transfer baskı , display, ödül-plaket, geniş format dijital baskı, tabela, araç giydirme, laser-cnc, çerçeve, dijital matbaa ve mücellit bölümlerinden uygun olanda özenle hazırlanarak ve kalite kontrol aşamasından geçerek teslim edilmektedir.

Türk Telekom, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Arçelik, Media Markt, Shell, Ülker, Aygaz, Mp, Zorlu Center, Çelebi, Swatch, Haribo gibi köklü firmalar ve markalar referansları arasında yer alan Tarkan Reklam, başta Almanya olmak üzere farklı Avrupa ülkelerine de ihracat yapmaktadır.

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:30-19:00
  • Cumartesi: 09:00-13:00
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Servis
  •  Araç (pozisyona bağlı)
  •  Yemekhane

Tarkan Dijital İş İlanları

Tarkan Dijital firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!