Teknik Yapı

İnşaat

www.teknikyapi.com

Teknik Yapı İş İlanları

Teknik Yapı hakkında:

İnşaat sektöründe 30 yılı aşkın süredir geniş bir yelpazede hizmet veren TEKNİK YAPI, bugüne kadar konut ve sanayi yapılarında iki milyon m²’ye yakın imalat gerçekleşti. Taahhüt, emanet ve kat karşılığı şeklinde faaliyet gösteren TEKNİK YAPI, ürettiği yapılarda uyguladığı yenilikçi tasarımları, ileri teknolojisi ve yüksek hızı ile sektörde farklı bir konum elde etti.

Firmanın kurucusu ve Başkanı Nazmi DURBAKAYIM’ın deneyim, birikim ve iş anlayışıyla yürütülen kurumsallaşma çalışmaları, Teknik Yapı’nın her birimine aktarılarak devam ediyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti, doğruluk, adalet, güven ve kalitede süreklilik ilkelerini misyon edinen TEKNİK YAPI, var olan değerleri kullanarak geleceği inşa ediyor.

Bugüne kadar başta Kadıköy olmak üzere İstanbul’un çehresini değiştiren projele imza atan TEKNİK YAPI’nın son yıllarda dikkati çeken projeleri arasında Erenköy’deki Dilman Towers, ortak giriş projeleri Uphill Court Ataşehir ve Uphill Court Bahçeşehir yer alıyor. Ayrıca TEKNİK YAPI Haziran 2007’de Uğur Mumcu ve Kartal’da iki büyük projeye başlıyor.

TEKNİK YAPI’nın faaliyet gösterdiği inşaat sektörü ile birlikte, gayrimenkul geliştirme, turizm, sağlık ve gıda alanlarındaki faaliyetler TEKNİK HOLDİNG çatısı altında toplamıştır.