Teknikel Yedek Parça

İmalat  

www.teknikelas.com/

Teknikel Yedek Parça hakkında:

1974 yılında "Teknikel Torna Atölyesi" adı altında kurulmuş olan firmamız, 1997 yılından bu yana "Teknikel Yedek Parça Ltd. Şti." adı altında faaliyetlerine devam etmektedir. 2004 yılında 1500 m2'lik fabrikasına taşınmış, 2013 yılında ise 7153 m2 açık alan, 6000 m2 kapalı alanda yeni fabrikasında imalata başlamıştır.

Firmamız özellikle bakır işleme konusunda uzman personeli ile ürün kalitesini en üst düzeyde tutarak müşteri memnuniyetine önem veren köklü bir kuruluştur.

Sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte olan firmamız, üretim ekipman yatırımlarına sektördeki gelişmelere göre yön vermektedir. İlk olarak 1993 yılında alınan C-eksenli CNC tezgahı ile sektöründeki ilk C-eksenli CNC tezgah kullanan üreticilerden olan firmamız, 2014 senesi itibari ile üretim tezgah parkurunda bulunan çeşitli tip ve modellerdeki çok sayıda CNC tezgahıyla üretime artan bir ivmeyle devam etmektedir.

Özellikle Elektrik-Elektronik sanayisinin metal esaslı yedek parça gereksinimine cevap veren firmamız, ayrıca Otomotiv yedek parça alanında da kendi marka adı altında Dingil Tamir Takımı ve Bakır Enjektör Kovanı üretimleri yapmıştır.

2000 yılı başlarında kalite sistem çalışmalarına ağırlık vererek, 2003 yılı sonunda ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi belgesi almaya hak kazanan firmamızın, kaliteye ve gelişmeye açık bir işletme olarak sürekli iyileştirme en önemli hedefleri arasındadır.

Teknikel Yedek Parça İş İlanları