Tipor Mimarlık

Kariyer & Eleman İş İlanları

Tipor Mimarlık İş İlanları

Tipor Mimarlık firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Tipor Mimarlık Hakkında

Yapı sektöründe satış olarak önemli bir rolü olan, özellikle yalıtım malzemelerinin üretim ve satışı konusunda deneyimli bir ekip tarafından kurulan Tipor, TİRİTOĞLU ŞİRKETLER GRUBU,bünyesi tarafından 2009 yılı itibariyle Ankara’daki üretim tesislerinde faaliyetlerine başlamıştır. Hasanoğlan Organize Sanayi Bölgesi’nde 10.000 m² kapalı, 10.0000 m² açık alana sahip olan TİPOR, uzman kadrosu ve son teknolojiye sahip makine parkuru ile üretime başlamıştır.

Gelişmiş blok ve enjeksiyon makinaları, teknolojik alt yapısı, uzman kadrosu ve esnek üretim kabiliyeti sayesinde, Tipor tesislerinde taleplere uygun şekil ve ebatlarda EPS polistiren mamullerini üretimi yapılmaktadır.

Uluslararası standartlarda ki kalite anlayışını hayata geçiren Tipor, satış ve dağıtım ağını sürekli genişletirken, bir yandan da AR-GE çalışmalarıyla ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. Tipor, müşteri odaklı çalışma tarzı ile faaliyetlerini geliştirmekte, kaynak planlaması ve belirlediği hedef pazara uygun yatırımları ile kurumsal büyümesini devam ettirmektedir.

Firmamız, ülke ekonomisine fayda sağlamak kadar, doğayı ve çevreyi korumanın da temel görevlerden biri olduğu bilinciyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Temel faaliyet alanı olan EPS polistiren ürünlerin ısı yalıtımı alanında enerji tasarrufu sağlayan, çevre dostu çözümlerden biri olduğu düşünüldüğünde Tipor, çevre koruma komisyonunda uygun üretimleri ile çevre korumasına da katkı sağlamaktadır.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 50 Mavi Yaka 13 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:30 - 17:00 Cumartesi: 08:30 - 17:00 Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Servis Araba (pozisyona bağlı olarak) Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Yemekhane Yemek Kartı Prim (pozisyona bağlı olarak)
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim