Tüm Plastik

Elektrik ve Elektronik  

www.tumplastik.com

Tüm Plastik hakkında:

TÜM PLASTİK’in temeli 1971 yılında atılmış, yan sanayi ürünleri üretimi ile başlayan çalışmalar her geçen gün gelişmiş 1985 yılında firma "Limitet Şirket” ünvanını alarak kurumlaşmıştır. TÜM PLASTİK bugün yüzme – süs havuzu, atık su arıtımı ve her nevi akışkan transfer hatlarına yönelik plastik; pompa, küresel vana, kelebek vana, çekvalf, rakor, filtre, fittingsler dâhil olmak üzere bütün tesisat bağlantı elemanlarının ve ekipmanlarının tasarımı, imalatı ve satışı konusunda ülkemizin lideri durumuna gelmiştir.
Tüm Plastik insanlarımız için sağlıklı, kaliteli ve güvenilir özgün ürünler üretip ülke ekonomimizin kalkınmasına katkı sağlayarak, tam bir inançla, bilgi birikimiyle, yaşam standardı yüksek kalkınmış bir topluma ulaşmayı hedeflemektedir. AR-GE çalışmaları ile yeni teknoloji üretiyor her geçen gün gelişen bilgilerden faydalanarak müşteri talep ve beklentilerini gerçekleştiriyoruz.


Firmamız Türkiye içi bayiliklerinin yanı sıra 40’ı aşkın dış ülkeye bizzat veya bayileri vasıtasıyla ihracat yapmaktadır. Dünyada ilk isim olmanın gereklerinden olan ISO 9001–2000 Kalite yönetim sistemi belgesini dünyanın her yerinde geçerli olan TÜV CERT organizasyonundan almıştır. Devamlı yenilikler, araştırma ve geliştirme yönündeki faaliyetlerle NOZBART markalı sağlam ürünleri dünyanın her yerine her zaman aynı kalitede sunuyoruz. Sektörümüzde, ürünleriyle dünya basınında haber olan ilk TÜRK firmasıyız.

2000 yılının başında, ülkemize ve dünyaya daha geniş hizmet, kaliteli ürün sunabilmek amacıyla Çorlu’da 20.000 m² arazi üstünde 7.000 m² kapalı alandaki fabrikamızda; polyester filtre üretimi konusunda Evren Sanayi Sitesi’nde, genel satış merkezi ve depo olarak Esenyurt'ta hizmetlerimize devam etmekteyiz. Hiçbir büyüklüğün ve zorluğun bizi yıldıramayacağı inancındayız. Dünya liderliğinin ve devamlılığının gerekleri ne ise onu yapıyoruz. Bize güvenenlerin takdiri en büyük onurumuzdur.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-18:30
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Tüm Plastik İş İlanları