TURYAP FRANCHİSİNG A.Ş

Gayrimenkul  

turyap.com.tr

TURYAP FRANCHİSİNG A.Ş hakkında:

TURYAP kurulduğu 1985 yılından yola çıkarak bugün geldiğimiz noktada ülkemizin dört bir yanında ve yurtdışında 200’den fazla temsilciliği ile faaliyetlerine devam etmektedir. Gayrimenkul danışmanlığının batıdaki gibi saygın ve popüler bir meslek olarak tanınmasını sağlayan Turyap, bu markayla ofis açanları seçkin bir kimlik sahibi yapmaktadır. Bugün, Türkiye'nin her yanında açılan Turyap ofislerinin sahipleri bankacılık, muhasebecilik, mühendislik gibi saygın mesleklerden gelerek markalı gayrimenkul danışmanlığı mesleğini seçen eğitimli, bilgili ve güvenilir profesyonellerdir.

TURYAP’ın kuruluş amacı, müşterilerinin gayrimenkul ile ilgili her türlü ihtiyacında en güçlü ve güvenilir çözümü onlara sunmaktır.

Aynı zamanda, gayrimenkul sektöründeki hizmet kalitesini yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak ve sektörün itibarını yükseltmektir.

TURYAP 1985 yılından günümüze kadar, emlak pazarlama ve aracılık hizmetlerinde ticaret kanunlarına ve gayrimenkulü ilgilendiren tüm yasalara uygun olarak kendi bilgi birikimini yaratmayı başarmıştır.

Dünyadaki emlak pazarlama ve aracılık hizmetleri franchising modelleri karşısında TURYAP’ın yarattığı sistem, Türkiye koşullarına uygun olarak gelişmiştir. Sistem yenilenen, değişime uyum sağlayan ve sürekli büyüyen bir yapıya sahiptir. Bu yönüyle ülke genelinde çok sayıda temsilciliği ile markalı emlak pazarlama zincirleri arasında lider konumdadır.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-00:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

TURYAP FRANCHİSİNG A.Ş İş İlanları