Uniteks Tekstil

Tekstil  

www.uni-teks.net

Uniteks Tekstil hakkında:

VİZYON:

Uniteks Tekstil ve Tic. A.Ş.; 40 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesi ile Türk Tekstil sektörünün önde gelen ihracatçılarından biridir. Şirketimiz bu başarıyı her zaman daha ileriye taşıyacak ve bunu yaparken sürdürülebilir tedarik zincirinin oluşmasında gerekli her türlü adımı atacaktır. Hedefimiz, çalıştığımız müşterilerimizin bizi sadece bir üretici olarak değil, aynı zamanda bir çözüm ortağı olarak görmesi, karşılıklı güvene dayalı iş ilişkisinin oluşturulması ve tüm dünyada en saygın markaların ilk tercihi olacak bir dünya şirketi olmak.

MİSYON:

Uniteks Tekstil 40 yılı aşkın süredir devam ettirmiş olduğu Tekstil sektöründeki başarısını çalışanlarına, tedarikçilerine ve müşterilerine aynı saygı ve anlayış içerisinde yaklaşmış olmasına borçludur. Uniteks Tekstil, bundan sonraki iş yaşamında da çalışanlarına ve tüm paydaşlarına önce insan prensibi ile yaklaşmaya devam edecek ve sürdürülebilir bir yaşam için tüm üretim süreçlerini doğayı, insanları ve müşteri memnuniyetini en başa koyarak planlayacaktır.

Değerlerimiz:

 1. Çalışanlarımıza değer veriyoruz ve saygı duyuyoruz
 2. Müşterimizin memnuniyeti adına her gün daha iyisi için çalışıyoruz
 3. Çevreye saygılıyız ve üretimlerimizin çevreyi olumsuz etkilememesi için gerekli her tür önlemleri alıyoruz.
 4. Tüm çalışma hayatımızda ulusal ve uluslararası yasalara uygun hareket ederek yasadışı ve/veya etik dışı olan hiçbir davranışın içinde bulunmuyoruz.
 5. Çalışma şartlarımızda sürekli iyileştirme stratejisi ile her zaman daha iyisi için çalışıyoruz ve çalışanlarımızın daha mutlu olabilmesi için sürekli kendimizi yeniliyoruz.

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:30-18:00
  • Cumartesi: 08:30-12:00
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Servis
  •  Yemekhane

Uniteks Tekstil İş İlanları