Yalıbeyi Midye ve Su Ürünleri

Hizmet / İşletme Servisi  

www.yalibeyi.com.tr/

Yalıbeyi Midye ve Su Ürünleri hakkında:

Ülkemizde midye dolma üretiminin güvenilir ve kontrollü şartlarda sağlanması konusunda eksikler mevcuttur. Yalı Beyi Midye ve Su Ürünleri firması bu açığı kapatmak amacı ile kurulmuştur. Ağustos 2015'te kuruluş hazırlıklarını bitiren firmamız, Aralık 2015 tarihi itibariyle T.C. Tarım Ve Orman Bakanlığı’ ndan midye dolma üretimi ile ilgili tüm yasal izinlerini alarak İzmir’de kurulan fabrikasında faaliyetine başlamıştır.

Yalı Beyi Midye ve Su Ürünleri, T.C. Tarım Ve Orman Bakanlığı tarafından verilen üretim izinlerine sahip çiftliklerden toplanan midyeleri ileri teknoloji ile donatılmış hijyenik tesislerinde işleyerek müşterilerine güvenle yiyebilecekleri midye dolmalar üretmektedir.

Kabuklu deniz ürünleri sektörünün gelişmesine katkı sağlamayı hedefleyen Yalı Beyi Midye ve Su Ürünleri 2018 yılı itibariyle üretim kapasitesini artırarak Avrupa Birliği , Amerika , AB dışı ve Ortadoğu ülkelerine ihracat yapmaya başlamış ve günümüzde de ihracat satışı odaklı olarak büyümesini sürdürmektedir.

Yalı Beyi Mussels and Seafood Company is the producer and exporter of traditional stuffed mussels, currently exporting to USA , European Union and Middle-East countries

Yalıbeyi Midye ve Su Ürünleri İş İlanları