Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi

Sağlık/Hastane  

www.gophastanesi.com.tr

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi hakkında:

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılında bölgenin ilk özel yataklı sağlık kuruluşu olarak 24 saat uzman hekimlerle hizmet vermeye başlamıştır. Güvenilirliğinden ödün vermeden yeni uygulamalara öncülük etmiş, hizmet anlayışıyla her zaman takdir edilmiştir.

Üstlendiği kaliteli hizmet anlayışıyla yeni hastane binasında 55.000 metrekare kapalı alanı, depreme dayanıklı akıllı bina teknolojisi, 10 ameliyathanesi, 350 yatak kapasitesi, 150 kişi kapasiteli konferans salonu, merkezi otomasyon sistemi, hasta transport sistemi, şehir dışından gelen hasta yakınları için misafirhaneleriyle, hizmet vermektedir. Dünyanın en ileri tıp teknolojileri ile bu güne kadar 4 Milyona yakın kişiye sağlık hizmeti sunmanın, 60.000’den fazla ameliyat yapmanın 22.000’den fazla bebek dünyaya getirmenin, gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Hastane, kaliteli sağlık hizmetini 2007 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini alarak standartlaştırmıştır. 2009 yılında; Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulmuş Sağlıkta Hizmet Kalite Standartları (SHKS) kapsamında yapılan değerlendirmeler neticesinde A sınıfı hastane unvanını almış ve her yıl yapılan değerlendirmelerle bu unvanını korumaya devam etmektedir. 2013 yılı Mart ayından itibaren de uluslararası alanda kabul gören ve bilinilirliği en yüksek olan değerlendirme modeli JOINT COMMISSION INTERNATIONAL (JCI) akreditasyonunu için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi İş İlanları

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!