Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Başhemşire İş İlanları

Hepsini Temizle
Başhemşire
 • İş AçıklamasıMedical Park Hastaneler grubu bünyesinde yeni açılacak olan 'Pendik' Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık MYO Hemşirelik bölümü mezunu, Acil Servis Sorumlu Hemşireliği deneyimi olan, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden.

  Aranan NiteliklerÖğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Güleryüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli olan. "Acil Servis Sorumlu Hemşiresi" aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Başhemşire

 • İş AçıklamasıMedicalpark Hastaneler Grubu Elazığ Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik hizmetleri amaç ve hedeflerini belirleyerek bu yönde yapılacak çalışmaları organize etmek, İlgili süreçleri planlamak, yönetmek, yönlendirmek ve kontrol etmek, genel uyum ve temel işbaşı eğitim planlarını oluşturmak, bağlı olduğu hizmet kalite standartlarına ve yönetmeliklere göre süreçleri yönetmek ve gerekli iyilieştirmeleri sağlamak üzere;

  Aranan NiteliklerEn az dört yıllık Hemşirelik Yüksek Okulu mezunu ya da Yüksek Lisans mezunu, Tercihen benzer pozisyonda en az 5 yıllık deneyim sahibi, Özel Hastane ve Klinik Deneyimi olan, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartlarına ve Özel Hastaneler Yönetmeliğine hakim Yönetsel ve organizasyonel yetenekleri gelişmiş, Ekibini motive edebilen ve etkin şekilde yönetebilen, Hedef ve strateji belirleyebilen, dinamik, disiplinli Empati yeteneği gelişmiş, MS Ofis uygulamalarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, "Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü/Başhemşire" aramaktayız

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Başhemşire

 • İş AçıklamasıTECRÜBELİ BAYAN HEMŞİRE Konforlu, düzeyli, rahat bir ortamda Türkiye'nin en iyi ve tanınan kurumunda HEMŞİRELİK hizmetidir. 6500 metrekarelik bahçe ve yüzme havuzu kullanma imkanı, muntazam hayat. Hastane keşmekeşinden bıktıysanız ve artık uzun süreli, rahat, konforlu, saygın, nöbetsiz bir meslek hayatı düşünüyorsanız, EKİP ÇALIŞMASIna inanıyor ve EKİP LİDERİ olmak istiyorsanız, çevrenizde sevilen ve sayılan biri olmak istiyorsanız ve kendiniz de sevgi ve saygıya önem veriyorsanız, acilen müracaatınızı bekliyoruz.

  Aranan Niteliklerİstanbul, Çekmeköy'deki, ANATOLİA PARK HUZUREVİ GERİATRİK BAKIM VE DİNLENME MERKEZİ' miz (www.anatoliapark.com.tr) (kendi konusunda Türkiye'nin en modern kuruluşudur.) için TECRÜBELİ bayan HEMŞİRE alınacaktır. Yeni mezun ve tecrübesizlerin müracaat etmemeleri rica olunur 35 yaşını geçmemiş / veya emekli , BAYAN HEMŞİRE olarak herhangi bir sağlık kuruluşunda çalışmış, Sigara kullanmayan, YATILI (kurum bünyesinde, içinde her türlü konforu olan kendisine ait ücretsiz lojman tahsis edilecektir), İstanbul dışı müracaatlar tercih edilecektir, Eş ve çocuk problemi bulunmayan, Mesleğini ve insanları seven, kariyer yapma hevesi olan, kısa zamanda kurumumuz içinde sorumluluk alabilecek, maddi ve manevi olarak yükselmek isteyen ciddi adaylar...

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Başhemşire

 • Hemşire

  Asmed Özel Saç Ekim Sağlık Hizmetleriİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAtaşehir'de bulunan Cerrahi Tıp Merkezimizde yetiştirilmek ve değerlendirilmek üzere Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ve liselerin ilgili bölümünden mezun, Tecrübeli yada tecrübesiz, Seçkin bir işyeri arayışında olan , İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız. Yabancı dil tercih sebebidir, Resimli başvurular dikkate alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Uzman, Sorumlu, Asistan, Başhemşire

İş Habercisi - Başhemşire İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?