Baskı Hazırlık Elemanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Baskı Hazırlık Elemanı
 • İş AçıklamasıTurkuvaz Medya Grubu bünyesinde Baskı Tesisimizde Baskı bölümünde görevlendirmek üzere gazete, dergi, kitap, ilan, broşür vb. basılacak ürünlerin, makine sistemine göre talimatlar doğrultusunda gerekli baskı takip ve düzenlemelerini yerine getirebilecek “Baskı Elemanı” aranmaktadır.
  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Disiplinli çalışabilen, sorumluluk bilinci gelişmiş, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır Sarnıç, Gaziemir, Menderes, Ayrancılar bölgelerinde ikamet edenler tercih edilecektir.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Baskı Elemanı, Baskı Hazırlık Elemanı

 • Baskı Elemanı

  Matbaa Kitapçılıkİstanbul Avrupa 3 Şubat 2023
  İş AçıklamasıTurkuvaz Medya Grubu bünyesinde 5.Levent Matbaa Baskı Tesisimizde Baskı bölümünde görevlendirmek üzere gazete, dergi, kitap, ilan, broşür vb. basılacak ürünlerin, makine sistemine göre talimatlar doğrultusunda gerekli baskı takip ve düzenlemelerini yerine getirebilecek “Baskı Elemanı” aranmaktadır.
  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Disiplinli çalışabilen, sorumluluk bilinci gelişmiş, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Baskı Elemanı, Baskı Hazırlık Elemanı

İş Habercisi - Baskı Hazırlık Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Forklift Operatörü / Reachtrack Nedir ?

Forklift operatörü, iş yaşamında forklift güvenli aracının bir şekilde yükleme - boşaltma yapmasından sorumlu olan kişidir.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.