Bayi Geliştirme Ve Lojistik Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları

1 İş İlanı Listelendi
Hepsini Temizle Bayi Geliştirme ve Lojistik Yöneticisi/Yönetmeni
Lojistik Yöneticisi FLO Mağazacılık İstanbul Avrupa İlan Tarihi: 2 gün önce İK'nın Yıldızı IK'nın Yıldızı
İş Açıklaması

Biz Kimiz?

Burası FLO! Hayatına dokunduğumuz tüm paydaşlarımıza “Benim Geleceğim Burada’’ dedirtecek olan gelişimin daima peşinden gideriz. Bu gelişim fırsatlarından yararlanarak FLO’yu aidiyet duygumuzu besleyecek bir yaşam alanına dönüştürürüz. Bu yaşam alanını da hayatlarımızın ayrılmaz bir parçası olan teknoloji imkanlarından ayrı düşünmeyiz.

3 kıtada 30’dan fazla ülkede faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde; FLO, In Street, Nine West, Lumberjack ve Reebok mağaza zincirlerinin yanı sıra, mağazalarımızda satışını gerçekleştirdiğimiz, toptan ve online satışını yaptığımız Kinetix, Polaris, Butigo, Dockers by Gerli, U.S. Polo ASSN, İnci, Lotto gibi her biri kendi alanında lider ayakkabı markalarımız bulunmaktadır. 800’e yakın mağazamızla, 15.000’in üzerindeki çalışanımızla hizmet vermekteyiz.

FLO’da “Lojistik Yöneticisi” hangi görevlerden sorumludur?

 • Depolama çoklu hizmet sağlayıcıları ve lokasyonları ile performansa dayalı operasyonel göstergeleri izlemek ve geliştirmek,
 • Lojistik ve diğer ilgili birimler ile koordinasyon sağlayarak siparişlerin zamanında müşteriye ulaşmasını sağlamak,
 • Depo ziyaretleri yaparak operasyonları yerinde incelemek ve geliştirmek,
 • Alokasyon ve diğer birimler ile koordinasyon sağlayarak siparişlerin zamanında toplanmasını ve nakliye departmanına teslimini sağlamak,
 • Deponun stok yönetimini ve envanter takibini yapmak,
 • İş akış süreçlerini yönetmek ve geliştirmek.
İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

İş tanımının senin için uygun olduğunu düşünüyorsan ve;

 • Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezunsan,
 • En az 5 yıl yurtiçi lojistik sipariş yönetimi konusunda tecrübeliysen,
 • En az 1 yıl yöneticilik deneyimine sahipsen,
 • Depo operasyonu yönetim süreçleri konusunda deneyimliysen,
 • Depolama operasyonlarına ilişkin analiz ve çözüm odaklı süreç geliştirmeleri konusunda deneyimliysen,
 • Süreçlere yönelik olarak ERP geliştirmeleri ile stok yönetimi konularında tecrübeliysen,
 • SAP programına hakimsen (Tercihen),
 • ''Planlama, analitik düşünme, koordinasyon ve karar alma becerilerine sahibim,'' diyorsan, başvurunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

FLO’da işe alım süreci nasıl ilerler?

Başvuruda bulunan tüm adaylarımızı dil, din, ırk, cinsiyet ayrımı gözetmeden eşit görüyoruz. İlgili pozisyondan beklenen yetenekleri ölçümlemek adına test ve envanter uyguluyor, yetkinlikleri doğru belirleyebilmek adına yapılandırılmış mülakatlarla süreçlerimizi yürütüyoruz. Her adayımızı sürecin her aşamasında mutlaka bilgilendiriyoruz.

En Güncel Bayi Geliştirme Ve Lojistik Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları

En güncel Bayi Geliştirme Ve Lojistik Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları için hemen cv oluştur, 63 bin firmanın yayınladığı iş ilanlarına başvuru yaparak aradığın işi bul.

Cv Oluştur

2024 Bayi Geliştirme Ve Lojistik Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları

Her sene olduğunu gibi 2024 yılında da Secretcv.com'da binlerce firma Bayi Geliştirme Ve Lojistik Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları yayınlıyor.

Sizde 2024 yılında yayınlanmış güncel Bayi Geliştirme Ve Lojistik Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanlarına sitemizden ulaşabilir ve iş başvuru yapabilirsiniz.

Home Office Bayi Geliştirme Ve Lojistik Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları

Home Office Bayi Geliştirme Ve Lojistik Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları arıyorsanız, ilan arama formumuzdan İlan Tipi olarak Home Office seçeneğini seçerek ilanlara ulaşabilirsiniz.

Part Time Bayi Geliştirme Ve Lojistik Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları

Esnek çalışma saatleriyle Part Time Bayi Geliştirme Ve Lojistik Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları arıyorsanız, doğru yerdesiniz!

Uygun zamanınızda çalışarak ek gelir elde etmek için, ilan arama formumuzdan İlan Tipi olarak Part Time seçeneğini seçerek ilanlara ulaşabilirsiniz.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver