Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Elektrik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Elektrik
 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Operasyonlarımızda görev alacak 'Montaj Ekip Şefi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, "Montaj Ekip Şefi" arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Hizmetleri, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıSETAŞ, gelişen dünyanın enerji gereksinimini, verimlilik danışmanlığı ile besleyen, bu kapsamda taahhüt ve arıza bakım onarım hizmetlerini gerçekleştiren bir gruptur. Şirketimizde (İzmir il ve ilçeleri ve Manisa il ve ilçeleri) istihdam edilmek üzere Elektrik Teknikerleri, Teknisyenleri ve Elektrik ustaları takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAG ve YG tecrübesi olan, ( EKAT belgeli) Elektrik Arıza Bakım Onarım işinde çalışabilecek, Sorumluluk alabilen, Vardiyalı çalışabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen Güvenli araç kullanımı konusunda deneyimli, Sürücü Belgesine sahip

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Enerji

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • PAKSAN MAKİNAİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıOTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZIN CNC tezgahlarının Elektrik/Elektronik bakım - onarım işlerinde ve fabrika sahasındaki elektrik arıza bakım işlerinde görevlendirilecek,

  Aranan Nitelikler* Meslek Yüksek Okulu veya Endüsrti Meslek Lisesi Elektrik/Elekronik/Endüstriyel Elektrik vb. Bölümlerinden Mezun, veya mesleğiyle ilgili Ustalık / Kalfalık belgelerine sahip(MEB onaylı), veya da mesleğiyle ilgili “Mesleki Yeterlilik Belgesi” ne sahip, * Yapılacak işin gereği olarak Temel Elektrik/Elektronik alt yapısına sahip * Tercihen CNC işleme tezgahlarında bilgi sahibi veya yetiştirilmek üzere, * Dinamik ve gelişime açık * Çalışma disiplinine sahip * Askerliğini yapmış * 22-35 yaşları arasında

  Sektör: Makine, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıSothis Mimarlık, 1995 yılından bu yana hem yurtiçinde hem de yurtdışında olmak üzere, kendi alanlarında markalaşmış bir çok firmaya fuar stant tasarımı ve uygulaması, ofis,showroom,iç dekorasyon, inşaat hizmetleri, ev dekorasyon ve bayi yenileme hizmetleri vermektedir. Sothis Mimarlık, ürettiği ve uyguladığı tüm projelerde Avrupa Standartlarında kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Profesyonel kadrosunu oluşturan yüksek mimar, mimar, iç mimar, endüstri ürünleri tasarımcısı ve uzman teknik ekibiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yenilikçi, yaratıcı ve kaliteli yaklaşımıyla müşterilerine hizmet verir.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümü mezunu veya ustalık belgesi olan Elektrik , bakım-onarım konusunda 2-3 yıl tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu , Takım çalışmasına yatkın, 22-35 yaş arası, Askerliğini yapmış veya tecilli Tercihen Fuar sektöründe deneyimli Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıRenkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makina, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 420 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makina ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa ve Manisa Fabrikalarımız bünyesinde Bakım-Onarım Operatörü arayışımız bulunmaktadır. Pozisyonun Gerektirdiği Kriterler: Planlı ve kestirimci bakımların gerçekleştirilmesi, Arıza durumlarında onarım çalışmalarının yürütülmesi, Arıza ve duruşların yaşanmaması için alınacak önlemler ve yapılacak işler konusunda destek ve iyileştirme faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumludur.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi ve dengi okulların ilgili teknik bölümlerinden mezun, Benzer işkolunda bakım onarım tecrübesi olan, Makine elektriği ve mekaniği konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen hidrolik ve pnömatik sistemler konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen otomasyon ve kumanda bilgisine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerliğini yapmış, İzmir ya da Manisa'da ikamet eden, Bay.

  Sektör: İmalat, Makine

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıSoğutma sisteminden anlayan makinacı Elektrikçi

  Aranan NiteliklerSoğutma sisteminden anlayan makinacı; Afyon Sultandağındaki dondurulmuş meyve-sebze işleme Fabrikamızda çalışmak üzere, IQF makinasında deneyimli makinacı aranmaktadır. Elektrikçi; Afyon Sultandağındaki dondurulmuş meyve-sebze işleme fabrikamızda çalışmak üzere, deneyimli elektrikçi aranmaktadır.

  Sektör: Gıda, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıProev, ProGrup bünyesinden doğan, Proev Yapı Endüstrisi Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.’nin “tescilli” bir markasıdır. 20 yıldır inşaat sektöründe aktif rol alan ProGrupşirketleri, yurt içinde ve yurtdışında birçok başarılı projeye imza atmıştır. Yeni gireceğimiz Güneş Enerjisi Sistemleri sektöründe tecrübeleri ile firmamıza katkda bulunabilecek mühendisler ile birlikte kurumlara özel solar enerji projeleri geliştirerek güneş enerjisi sektöründe de başarılı olmayı hedeflemekteyiz.

  Aranan NiteliklerŞirketimizin İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere ,. Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği fakültelerinden mezun, Güneş Enerjisi Santrallerinde çalışmış, en az 3 yıl tecrübeli, AutoCad programına hakim, SMM kaydı olan, Aktif araç kullanabilen, Proje bütçesinin oluşturulması ve takip edilmesinin sağlanması, projenin bütçesi içerisinde devam etmesini ve bitirilmesinin sağlanması, Projenin tasarımı ve inşaatı ile ilgili dokümanlarının standartlara ve ilgili mevzuatlara uygunluğunun kontrolünün sağlanması, Güneş enerjisi projesinin tasarımı için teknik destek sağlanması Proje kapsamında yapılacak olan makina, ekipman, personel gerekliliği konusunda, ilgili bölümler ile ortaklaşa çalışarak karar verilmesi ve takibinin yapılmasının sağlanması Projenin hedeflerine ulaşabilmesi doğrultusunda çalışanların, yüklenicilerin aktivitelerinin koordine edilmesi ve yönlendirilmesinin sağlanması,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İnşaat, Enerji

  Pozisyon: Mühendis

 • Örsan Tekstilİstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDeneyimli , Çalışkan ve uyumlu Teknik ve Kademe Elemanı aramaktayız.Çalışma saatleri içinde ve dışında oluşabilecek arızalara hızlı şekilde müdahale edebilmesi çok önemlidir.

  Aranan NiteliklerC Sınıfı sıcak sulu kazancı belgesine sahip , A sınıfı buhar kazanı belgesine sahip, Su arıtma ve osmosis konularında bilgi sahibi , Her türlü elektrik ve tesisat arızalarını giderebilecek, Basınçlı kaplar, hava kompresörü , buhar jeneratörü ile konulara hakim, Alet ve ekipmanlarla tertipli ve düzenli çalışabilecek, Düzenli olarak günlük -haftalık -aylık makine ve ekipman bakımlarını yapabilecek, Çalışma saatleri içinde ve dışında oluşabilecek acil arıza vb durumunda hızlı şekilde müdahale edebilecek, Kaynak işlerinden anlayan DENEYİMLİ teknik eleman arıyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tamirci, Bakım Onarım Teknikeri

 • Hacı Sayid Gıdaİstanbul Avrupa 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıGıda sektöründe pastane - cafe alanında faaliyet gösteren, İstanbul 'un çeşitli semtlerinde 45 Şubeye sahip firmamızın teknik bölümünde elektrik işlerinde görev alacak elektrikçi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* Elektrik işinde deneyimi bulunan * Esnek çalışma saatlerine uyumlu * Ekip çalışmasında uyumlu * Avrupa yakasında ikamet eden * Tercihen aktif araç kullanabilen * Askerlik görevini tamamlamış Elektrikçi elemanlar alınacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Çırak

 • Na-De Elektronik A.Ş.İstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş Açıklaması- Otomatik Dizgi Hattında Dizilecek Kart Malzemelerinin Talimatlara Uygun Şekilde Makineye Takılması ve Doğru Programa Göre Dizilmesi, - Makinelerin Periyodik Bakımlarını Yaparak, Malzeme Sayımını Gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler- Endüstri Meslek Liselerinin ve Meslek Yüksek Okullarının Elektrik/Elektronik, Endüstriyel Otomasyon, Makine, Mekatronik vb. Bölümlerinden Mezun, - SMD Dizgi Konusunda 5 yıl İş Deneyimine Sahip , - Tercihen Samsung Dizgi Makinesi Tesrübesine Sahip - Vardiyalı/Mesaili Çalışma Düzenine Uyabilecek, - Erkek Adaylarda Askerlik Görevini Tamamlamış, - Kalite Yönetim sistemlerine Uygun Çalışabilecek, - IPC-610 Standardı Konusunda Bilgili, - Ekip Çalışmasına Uyumlu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıAskerliğini yapmış, 30 yaşını geçmemiş. Erkek En az meslek lisesi mezunu, tercihan ön lisans mezunu (Elektrik bölümü) Yeni bilgiler öğrenmeye hevesli, Bornova’ya ulaşımı rahat olan bir yerde oturuyor olmalı Gerektiğinde mesai sorunu olmayan

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıİNCİ DENİZCİLİK,uluslararası ve yurt içi gemi ve özel yatlarda görev alıcak vasıflı vasıfsız personeller aranmaktadır. 1500 İLE 4500 USD-EURO-TL MAAŞ ile... Tüm sosyal haklar mevcuttur. MAAŞ+MESAİ+İKRAMİYE+SSK+YEMEK+KALACAK YER ERKEN EMEKLİLİK+YURT DIŞI SEFER PRİMİ Gemi ve yatlarda çalışabilir, denizlerde iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz. Elektrik Bölümüne: ELEKTRİKÇİ-TESİSATÇI-ELEKTRONİKÇİ Güverte Bölümüne: GEMİCİ ve VASIFSIZ PERSONELLER Sabıka kaydınız yoksa ve en az ilköğretim mezunu iseniz ilgili telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. İLAN TÜRKİYE GENELİ OLUP TÜM BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLECEKTİR, TEL:0216-305-72-45 veya TEL:0216-305-72-46 Cep:0534-668-04-02 Cep:0551-398-06-00 Cep:0537-348-41-50

  Aranan NiteliklerT.C vatandaşı olmak Vasıflı/Vasıfsız En az ilköğretim meğzunu Seheyat engeli olmayan Denizlerde kariyer hedefleyen 17 ile 65 yaş arası 100/100 İŞ SÖZLEŞMESİ YAPILIR..

  Sektör: Denizcilik, Gemi/Yat/Tersane, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Yardımcı, Usta, Gemici

 • İş AçıklamasıAydın - Nazilli bölgesinde yeni başlayacak olan Jeotermal Enerji santrali projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip,Elektrikçiler aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Tercihen enerji santrallerinde bir yıl çalışmış. Nazilli’de ikamet eden / edebilecek Seyahat engeli olmayan, Askerliğini yapmış,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Usta, Usta Yardımcısı, Ustabaşı, Teknisyen

 • Capitol Alışveriş Hizmetleriİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş Açıklaması- Elektrik sistem ve alt yapısı konussunda deneyimli, - Elektrik ile ilgili tüm ekipman ve cihazları yetkisi dahilinde çalıştırmak, - Elektrik ile ilgili tüm ekipman ve cihazların verilen program çerçevesinde periyodik ve planlı bakımlarını yapmak, Teknik Departmanımızda çalışacak Elektrik Teknisyeni aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Meslek Lise veya Meslek Yüksek Okullarının "Elektrik" bölümünden mezun, - Minimum 2 yıl mesleki bilgi, beceri ve deneyime sahip, - Vardiyalı çalışabilecek, - AVM, Otel veya Hastane sektörlerinde deneyime sahip, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - Askerliğini tamamlamış, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Koza Yönetimİstanbul Avrupa 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş”; yönetimini üstlendiği bir yaşam alanı için " Teknik Görevli ” aramaktadır. - Konut sitesinin tüm elektrik işlerini yürütmek, bakım ve tamir işlerini gerçekleştirmek. - Görev ve sorumlulukları ile ilgili olarak gerekli bilgileri, raporları, gelişmeleri ve ortaya çıkan sorunları Teknik Müdürü’ne rapor etmek ve faaliyetleri ile ilgili bilgi vermek,

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO Elektrik bölümü mezunu , Konusunda en az 3 yıllık deneyimi bulunan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İletişimi güçlü, müşteri odaklı. Ekip çalışmasına yatkın, **Esenyurt ve çevre ilçelerden ikamet eden Teknik Görevli aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Tekniker

 • İş AçıklamasıAVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi ve Tüm Türkiye genelinde bakım onarım konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizde görevlendirmek üzere Elektrik-Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik ve Mekanik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Elektrik sistemlerinde arıza takibi yapabilecek, Tercihen zayıf akım tecrübesi olan (Telefon santrali, CCTV, Yangın algılama ve ihbar sistemleri vb.) Klima Arızalarının çözümü ve bakımı konularında tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Elektrik ve Mekanik Teknisyenleri arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • Protom ElektromontajTüm Türkiye 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıElektrik Mühendisi Autocad kullanabilen Office programlarını kullanabilen En az Orta düzey İngilizce konuşabilen Seyahat Engeli olmayan En az 2 yıl tecrübeye sahip B sınıfı ehliyete ve sürüş tecrübesine sahip

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • Erollar Çelik İmalatKocaeli, İstanbul Anadolu 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDilovası organize sanayi bölgesinde çelik konstrüksiyon, firmamızın, Depo ve Bakım Operasyonlarını Yönetecek Depo ve Bakım Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler• Mal kabul,stok,sevkiyat ve diğer depo operasyonları konularında deneyimli, • Ofis programlarına hakim, • Stok,Sevkiyat,Teslimat konularını takip edebilecek, • İdari süreçleri yönetip ilgili birimlere raporlama yapabilecek, • İş disiplinine sahip, sorumluluk alabilecek, insan ilişkileri güçlü, • Askerlik görevini tamamlamış, • 45 Yaşını aşmamış, • Esnek çalışma Saatlerine uyum sağlıyabilecek, • En az Lise Mezunu, • Gebze çevresinde İkamet eden, • BAY depocu alınacaktır.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı

 • Rota Denizcilikİstanbul Anadolu, Düzce, Tüm Türkiye, Bolu, İstanbul Avrupa, Sakarya, Çanakkale 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıROTA DENİZCİLİK İŞ İLANLARI GEMİLERDE ÇALIŞACAK BARMEN/BARİSTA ARANMAKTA. YURT İÇİ VE YURT DIŞI (ULUSLARARASI) GEMİ VE ÖZEL YATLARDA GÖREV ALACAK ELEMAN ARANMAKTADIR. GEMİ VE YATLARDA ÇALIŞABİLİR, DENİZLERDE İYİ BİR KAZANÇ VE MESLEK EDİNEBİLİRSİNİZ. BARMEN/BARİSTA 2000-2500 DOLAR / TL ARASI MAAŞ SABIKA KAYDINIZ YOKSA VE EN AZ İLKÖĞRETİM MEZUNU İSENİZ İLGİLİ TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. AYRICA GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN ACEMİ PERSONELLER İÇİN M.E.B VE DENİZCİLİK HABERLEŞME BAKANLIĞI ONAYLI ANLAŞMALI KURUMUMUZDA TAM TEŞEKKÜLLÜ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARI DÜZENLENMEKTEDİR. CÜZDAN İLE İLGİLİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. MAAŞ MESAİ İKRAMİYE SSK PRİM SEFER BAŞI PRİMLER YEMEK KALACAK YER 6 AYDA 1 MAAŞ İKRAMİYE NOT: İLGİLİ ADAYLARIN T.C VATANDAŞI OLMASI VE SABIKA KAYDININ OLMAMASI ŞARTI İLE TELEFONLARIMIZDAN BAŞVURU YAPABİLİRLER. MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZLE HAFTA İÇİ 09:00-18:00 CUMARTESİ 09:00-15:00 SAATLERİ ARASI İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. İLETİŞİM: TEL : 0216 449 00 82 CEP: 0531 492 92 29 CEP: 0554 381 57 49 CEP: 0546 592 07 81

  Aranan NiteliklerSEYAHAT ENGELİ OLMAYAN 18 - 50 YAŞ ARASI BAY BARMEN/BARİSTA SABIKA KAYDININ OLMAYAN T.C VATANDAŞI OLAN TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Usta, Usta Yardımcısı

 • İhlas Holdingİstanbul Avrupa 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıElektrik teknisyeni olarak çalışacak.

  Aranan Nitelikler35 yaşını aşmamış, Meslek lisesi veya MYO mezunu, Askerliğini yapmış, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Avrupa yakasında ikâmet eden.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Eleman

 • OPTİMA MÜHENDİSLİKSakarya, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi ve Tüm Türkiye genelinde bakım onarım konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizde görevlendirmek üzere Elektrik-Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik ve Mekanik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Elektrik sistemlerinde arıza takibi yapabilecek, Tercihen zayıf akım tecrübesi olan (Telefon santrali, CCTV, Yangın algılama ve ihbar sistemleri vb.) Klima Arızalarının çözümü ve bakımı konularında tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Elektrik ve Mekanik Teknisyenleri arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • Kahve Dünyasıİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıKahve Dünyası Mağazaları Elektrik tesisatlarının bakım ve onarım faaliyetlerinin yürütülmesi

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Liselerinin Elektrik bölümünden mezun, Tecrübe : Benzer konuda en az 3 yıl deneyimli Askerlikle ilişiği olmayan, Esenyurt semtinde oturan, 30 yaşından küçük, Servis aracı kullanacağından Sürücü Belgesi olan, tercihen SRC belgesine sahip, Erkek aday.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • Akplas Plastik KalıpKocaeli, İstanbul Anadolu 21 Haziran 2017

  İş AçıklamasıBeyaz Eşya ve Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmalarımızın Ar-Ge ve Otomasyon bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "Elektrik Bakım Taknikerleri/Teknisyenleri" alınacaktır. Makine arıza ve bakımlarında tecrübeli, PLC kontrollü makinaların panolarının montajında tecrübeli, Sensörler, servo motorlar ve invertörlerin devreye alınmasında bilgi sahibi, Delta PLC kontrollü makinaların programlarında Proje ve revizyon yapabilecek yetenekte, Hidrolik ve Pnömatik projelendirme yapabilecek, Teknik lise, Meslek lisesi veya MYO Elektrik, Elektronik veya Mekatronik mezunu, Arıza takibi yapabilecek, elektrik projesi okuyabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Gebze, Darıca, Çayırova , Tuzla, Pendik, Kartal, ve Maltepe civarında ikamet eden / edebilecek.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Tekniker

 • İş AçıklamasıFirmamız için, elektrik tesisatı konusunda deneyimli, Gaziemir ve çevresinde ikamet eden, Bay Elektrik Usta / Kalfa alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • Rota DenizcilikBolu, Tüm Türkiye, Düzce, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Sakarya, Çanakkale 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıROTA DENİZCİLİK GEMİLERDE ÇALIŞACAK BARMEN/BARİSTA ARANMAKTA. YURT İÇİ VE YURT DIŞI (ULUSLARARASI) GEMİ VE ÖZEL YATLARDA GÖREV ALACAK ELEMAN ARANMAKTADIR. GEMİ VE YATLARDA ÇALIŞABİLİR, DENİZLERDE İYİ BİR KAZANÇ VE MESLEK EDİNEBİLİRSİNİZ. BARMEN/BARİSTA 2000-2500 DOLAR / TL ARASI MAAŞ SABIKA KAYDINIZ YOKSA VE EN AZ İLKÖĞRETİM MEZUNU İSENİZ İLGİLİ TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. AYRICA GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN ACEMİ PERSONELLER İÇİN M.E.B VE DENİZCİLİK HABERLEŞME BAKANLIĞI ONAYLI ANLAŞMALI KURUMUMUZDA TAM TEŞEKKÜLLÜ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARI DÜZENLENMEKTEDİR. CÜZDAN İLE İLGİLİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. MAAŞ MESAİ İKRAMİYE SSK PRİM SEFER BAŞI PRİMLER YEMEK KALACAK YER 6 AYDA 1 MAAŞ İKRAMİYE NOT: İLGİLİ ADAYLARIN T.C VATANDAŞI OLMASI VE SABIKA KAYDININ OLMAMASI ŞARTI İLE TELEFONLARIMIZDAN BAŞVURU YAPABİLİRLER. MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZLE HAFTA İÇİ 09:00-18:00 CUMARTESİ 09:00-15:00 SAATLERİ ARASI İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. İLETİŞİM: TEL : 0216 449 00 82 CEP: 0531 492 92 29 CEP: 0554 381 57 49 CEP: 0546 592 07 81

  Aranan NiteliklerSEYAHAT ENGELİ OLMAYAN 18 - 50 YAŞ ARASI BAY BARMEN/BARİSTA SABIKA KAYDININ OLMAYAN T.C VATANDAŞI OLAN TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Usta, Usta Yardımcısı

 • Atlantikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAtlantik Grup olarak AAON, WESPER, MITA,CENTURY, AIRWELL gibi merkezi soğutma, ısıtma ve klima sistemleri konusunda dünyanın önde gelen firmalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız İstanbul Üsküdar'da faaliyet gösteren şirketimize servis departmanında, Irak, Afganistan, Senegal, Suudi Arabistan, Pakistan gibi Ortadoğu ve Afrika ülkelerindeki şantiyelerinde devreye alma, arıza işlerinde görev alacak servis mühendisi veya teknisyeni alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin makina ,elektrik , iklimlendirme ve soğutma bölümlerinin lisans veya ön lisans programlarından mezun. Askerliğini yapmış Merkezi klima sistemi ekipmanları (Rooftop, ısı pompası, soğutma kulesi, absorbsiyonlu chiller ) servisinde tecrübeli İyi derecede İngilizce bilen Sahada gerekli tamirat değişim, arıza müdahale işlemlerini bizzat yapabilecek Uzun vadeli çalışmayı ve kendini geliştirmeyi hedefleyen Takım çalışmasına uygun Seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü ehliyeti olan Tercihen İstanbul Anadolu yakasında (Üsküdar'a yakın ) ikamet eden Tercihen Erkek Minimum 5 yıl saha devreye alma tecrübesi olan

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Tekniker, Mühendis

 • İş AçıklamasıOtomasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamıza otomasyon panosu hazırlık, kurulum ve devreye almada görevlendirilmek üzere '' OTOMASYON TEKNİKER/TEKNİSYENİ '' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Liseleri' nin ve MYO' larının Elektrik, Elektronik veya Otomasyon bölümlerinden mezun, Elektrik proje okuyabilen, Yapılan imalatları sahada devreye alabilecek (Tavalama, Kablolama), Ekip çalışmasına yatkın, işçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Özellikle yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan, İzmir'de ikamet eden, BAY.

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker

 • Proworkistİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürütmekte olduğumuz makine imalatı yapan firmamız için; Makine panosu montajında deneyimli, Otomasyon sistemleri üzerine bilgisi olan,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Askerliğini tamamlamış, Deneyimli, Arnavutköy, Sultangazi, 500 Evler, Halkalı, Esenyurt kolasyonlarında oturan Elektrik Teknikeri arıyoruz.

  Sektör: Makine, Diğer

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıMobilya kenar bantı üretimi yapan firmamızın Bakım Onarım Bölümünde görev yapacak takım arkadaşları arayışı içindeyiz. Şuan Başakşehir de bulunan fabrikamizın lokasyonu 2017 yılı içerisinde Hadımköye taşınacaktır.

  Aranan Nitelikler- Endüstri Meslek Lisesi ve Meslek Yüksekokullarının Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Makine Ressamlığı, Mekatronik ve Otomotiv Teknolojisi bölümlerinden mezun - 25 - 40 yaş aralığında, - Üretim yapan firmaların bakım bölümlerinde en az 5 yıl deneyimli, - Proje, teknik resim okuyabilen, - Makina, elektrik ve bakım konusunda bilgi sahibi - Bina tesisatı ve makine elektriği konularına hakim - Tercihen pano toplama ve otomasyon konularında deneyimli, - Bakım alet ve makinalarını kullanabilen - Takım çalışmasına uyumlu - Dinamik ve sorumluluk sahibi - Askerlikle ilişiği bulunmayan - B sınıfı Sürücü Belgesi sahibi

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • Arda Mühendislikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİnşaat Taahhüt Sektörünün öncü firması Arda Mühendislik Esenyurt Merkez Ofisinde aşağıdaki özelliklerde Teknik Ofis Planlama biriminde çalışacak Elektrik Mühendisi arayışımız vardır , Maliyet hesapları; metraj, keşif yönetimi ve kontrolü, birim fiyat analizleri, ihale hazırlığı, Projelerin bütçe ve planlama yönetimi, iş programı hazırlanması, maliyet kontrolü ve revizyonlarının yapılması, İdari ve teknik şartname hazırlanması, birim fiyat tariflerinin oluşturulması, ihale dosyası hazırlanması ve yönetilmesi. Teknik ofis yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, MS Office, MS Project, Primavera ve Autocad uygulamalarını etkin olarak kullanabilen Tespit edilmiş potansiyel projelerin takibe ve/ veya teklif verilmeye uygun olup olmadığı hakkında şirket kararlarının oluşturulması doğrultusunda katkıda bulunmak , İhaleye katılma kararı verildiğinde, ilgili fonksiyonlarla koordineli olarak teklife ilişkin stratejinin oluşturulmasını sağlamak, Teklif verilen bir işin alınması halinde, imzalanacak sözleşmede yer alacak hususlar ile teklif aşamasında öngörülen ve üzerinde anlaşılmış olan konuların uyumlu olmasını sağlama yönünde gerekli katkıda bulunmak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, İş disiplini, iş istikrarı olan, iş ahlakına sahip, Proje yönetim tecrübesi olan, Firmanın gelecekteki projelerinin başarılarına ortak olacak Takım çalışmasına ve gelişime açık, Elektrik mühendisliğinin tüm disiplinlerine hakim, İş Geliştirme yapabilecek, Proje sözleşme hazırlama ve güncelleme yetkinliğine sahip Fiyat maliyet çıkaracak, Seyahat edebilecek, Ms Project ve AutoCAD programlarını iyi derecede bilen

  Sektör: Mühendislik, İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

İş Habercisi - Elektrik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?