Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Elektrik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Elektrik
 • Proses Elektronik Sorumlusu

  Manpower Maltepeİstanbul Anadolu 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Proses Elektronik Sorumlusu" arıyoruz; Elektronik olarak makinaların mekanizmaya uygun olarak programının yapılması, revize edilmesi zorunluluk durumlarında dış kaynaklara yaptırılması, Bilgisayar hardware ve software ihtiyaçlarının tespiti, iyileştirilmesi ve periyodik bakımlarının yapılmasının sağlanması, Fabrika içi her türlü haberleşme hat ve ekipmanların kurulumunun sağlanması ve gerek olursa tedarikçilere yapılması, Makina montajlarında elektronik aksam montajlarına destek verilmesi, Çalışa algoritmalarının oluşturulması ve program revizyonlarının yapılması, Eski mekanik sistemlerin yenilenme çalışmalarında yeni programların yazılması ve sistemin yeterliliğini sağlanması için elektronik enstrümanlar ile kapasitelerinin arttırılması, Gerekli durumlarda iyileştirme faaliyetlerinin planlanması, gerekli satınalma taleplerinin oluşturulup, seri şartlarda uygulanması, Toplam Kalite Yönetimi, Çevre Yönetim Sistemi, İSG Yönetim Sistemi, İş Mükemmelliği ve Özdeğerlendirme çalışmalarında görev alınması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Min. 3 yıl üretim tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, İyi seviyede Siemens TIA Portal programını kullanabilen, Mekatronik üzerine en az bir adet sertifika sahibi olan, Tercihen servo sürücüler hakkında bilgi sahibi ve eğitim sertifikası sahibi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Düzce'de ikamet eden\edebilecek olan.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Operasyonlarımızda görev alacak 'Montaj Ekip Şefi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, "Montaj Ekip Şefi" arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Hizmetleri, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıFABRİKAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE, AŞAĞIDA NİTELİKLERİ BELİRTİLEN '' ELEKTRİKÇİ '' PERSONELE İHTİYAÇ VARDIR.

  Aranan NiteliklerEN AZ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK BÖLÜMÜ MEZUNU KENDİNİ YETİŞTİRMİŞ TECRÜBELİ ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ KEMALPAŞA YA YAKIN İKAMET EDEN (Bornova, Bayraklı, Kemalpaşa) TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, MESAİ SAATLERİNE RİAYET EDEN ELEKTRİKÇİ ALINACAKTIR.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Tekniker, Usta

 • İş AçıklamasıFord servisimizde görevlendirilmek üzere Oto Elektrik Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Liselerinin İlgili Bölümlerinden Mezun, (Motor,Otomasyon Teknolojileri, Makina Teknolojisi, Metal Teknolojisi, Otomotiv, Elektrik-Elektronik, Bilgisayar, Kontrol ve Otomasyon) Min. 3 yıl deneyimli, Elektrik konusunda teknik bilgisi yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,

  Sektör: Holding, Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıBalıkesir Edremit Güre'de yer alan "Hattuşa Vacation Thermal Club Kazdağları " tesisimizde çalışmak üzere Klima Teknisyeni alınacaktır.

  Aranan Nitelikler- 25 - 40 yaş arası, - En az 3 yıl deneyimli, - Klima, merkezi soğutma (VRF) sistemleri işletme, bakım-onarım bilgisine sahip, ekipman montaj-demontajlarını yapabilen, - Yeterli elektrik bilgisine sahip, - İletişim yönü kuvvetli, - Takım çalışmasına yatkın, - Yeniliğe ve gelişime açık, - Askerliğini yapmış,

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıBina teknik işletmesinde binanın elektrik donanımları ile alakalı bakım, onarım ve sözleşme takip işleri yürütülecektir.

  Aranan NiteliklerEn az teknik lise elektrik bölümü mezunu olmak yada konu ile alakalı Milli Eğitim Bakanlığına ait ustalık yada çıraklık sertifikalarına sahip olmak. Konusunda en az 3 yıl tecrübeli olmak. Bilgisayar programları kullanımına vakıf olmak. 30-45 yaş aralığında olmak. Ekip çalışmasına uyumlu olmak. Sabıka kaydı bulunmayan. Tercihen evli. Mesleğini yapmaya engel teşkil etmeyen ENGELLİ personel alımıda yapabiliriz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Hizmet / İşletme Servisi, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Eleman, Bakım Onarım Teknikeri, Usta

 • İş AçıklamasıBalıkesir Edremit Güre'de yer alan "Hattuşa Vacation Thermal Club Kazdağları " tesisimizde çalışmak üzere; Tesisin genelinde bulunan makine ve ekipmanların periyodik bakımlarının yapılması, arızalarının giderilmesi, Tesiste çıkabilecek elektrik arızalarının onarımının yapılması, Görev ve sorumlulukları ile ilgili olarak gerekli bilgileri, raporları, gelişmeleri ve ortaya çıkan sorunları Teknik Müdürü’ne rapor etmek ve faaliyetleri ile ilgili bilgi vermek,

  Aranan Nitelikler- 25 - 40 yaş arası, - En az 3 yıl deneyimli, - Yeterli elektrik bilgisine sahip, - İletişim yönü kuvvetli, - Takım çalışmasına yatkın, - Yeniliğe ve gelişime açık, - Askerliğini yapmış, - Sanayi tipi çamaşır makinaları ve ev tipi beyaz eşya gruplarının bakım-onarımlarını yapabilen, -Tv sistemi,data santrali ve elektronik kartlı kapı sistemleri konusunda bilgili

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıBalıkesir Edremit Güre'de yer alan "Hattuşa Vacation Thermal Club Kazdağları " tesisimizde çalışmak üzere Elektronik Teknisyeni alınacaktır.

  Aranan Nitelikler- 25 - 40 yaş arası, - En az 3 yıl deneyimli, - Yeterli elektrik bilgisine sahip, - İletişim yönü kuvvetli, - Takım çalışmasına yatkın, - Yeniliğe ve gelişime açık, - Askerliğini yapmış, - Sanayi tipi çamaşır makinaları ve ev tipi beyaz eşya gruplarının bakım-onarımlarını yapabilen, -Tv sistemi,data santrali ve elektronik kartlı kapı sistemleri konusunda bilgi sahibi olması tercih sebebi

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıElektrik panosu montajında çalışacak, Kendisine verilecek mekanik veya pano kablaj projelerine göre montaj yapabilecek, Sorumluluk bilinci yüksek, dinamik, başarı odaklı, iletişim becerileri güçlü ve analitik düşünce yeteneğine sahip, Elektrik pano imalatı, testi ve saha montajı ile devreye alma işlemlerinin gerçekleştirecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMYO ya da Teknik Liselerin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Otomasyon, Mekatronik, Pano Montörlüğü veya diğer ilgili bölümlerinden mezun, Elektrik pano imalatı konusunda 2-5 yıl deneyimli, AG Dağıtım, MCC, DDC panoları imalat, montaj ve devreye alma işlerinde tecrübeli, Aktif, sosyal ilişkileri iyi, aktif olarak araç kullanabilen, Sonuç odaklı, gelişime açık,, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Punch Programcısı

  Tekpan Panoİzmir 13 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİzmir’de, Endüstriyel Tipte Elektrik Panosu İmalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTasarım sevgisi ve yeteneği olan, Meslek lisesi Makine Ressamlığı , MYO mezunu, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Metalix programını kullanabilen Askerliğini yapmış, Nesting konusunda deneyimli olmalı Bay takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Elektrik Teknikeri

  Aplusİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye'nin ilk ve tek hastane otelcilik hizmeti veren APlus bünyesinde görevlendirilmek üzere, İlgili bölümden mezunu En az bir yıl deneyimli Ekip çalışmasına yatkın Vardiyalı çalışabilecek Askerliğini yapmış Anadolu yakasında ikamet eden Bay "Elektrik Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıLaboratuar cihazlarının üretiminin yapılması, Pano tasarımı yapılması, Elektriksel şemanın okunarak elektriksel montajın yapılması, Son kontrol için gerekli test ünitelerinin hazırlanması, Kalite kontrol raporunun hazırlanması, Gerektiğinde müşteri tarafında üretimini gerçekleştirdiği cihazlara teknik servis hizmeti verme Müşteri geri beslemeleri doğrultusunda revizyonların yapılması

  Aranan NiteliklerEn az meslek lisesi mezunu, Elektrik-Elektronik, otomasyon bölümlerinden mezun Lehimleme konusunda tecrübeli, Pano tasarımı konusunda tecrübeli El becerisi yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil ve ikna yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, olmalıdır. Not: Servis imkanı yok ancak ulaşım masrafları karşılanmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomasyon, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Eleman, Tekniker, Usta

 • Elektrik Teknisyeni

  YKS Tesis Yönetim Hizmetleriİstanbul Avrupa 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıYKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş,nin Beylikdüzü Yakuplu'da bulunan DEKAR ASMALI HAYAT projesinde görevlendirilmek üzere Elektrik Teknisyeni aramaktayız. Bakım ve günlük programa uygun olarak sistemdeki makinelerin periyodik kontrollerini yapacak, Çıkan arızalara ilk müdahale edecek, arızanın çözülmesini sağlayacak,İyileştirme çalışmalarında bulunacak yetkinliklere sahip,

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi mezunu, ( Elektrik ,Elektrik ve Elektronik , bölümlerinden mezun ) Alanında 3 yıl deneyimli, Plaza ve İşletme deneyimi bulunan, Planlı bakım konusunda tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasında başarılı, Askerlik görevini tamamlamış, 23-40 yaşları arasındaysan, Kurumsal firmada çalışma isteği ve hedefi olan; Yks bünyesinde Dekar Asmalı Hayat projesinde Beylükdüzü/Yakuplu lokasyonunda görev alabilecek, Elektrik teknisyenleri aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Elektrik Teknisyeni-Elektrikçi

  Metro Elektronikİstanbul Anadolu 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıTercihen ilgili okul ve bölüm mezunu, Ofis işyeri yada bina yönetimi elektrik işleri konusunda tecrübe sahibi, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Anadolu yakasında ikamet eden, Elektrik teknisyeni çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerfirmamız merkez ofisinde görev alacak elektrikçi çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Usta, Eleman, Teknisyen

 • İş AçıklamasıAVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İstanbul Anadolu yakasındaki Projelerimizde görevlendirmek üzere Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerTeknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun, Isıtma, soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyimli, Tercihen işletme deneyimine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mekanik Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • İş AçıklamasıAVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi ve Tüm Türkiye genelinde bakım onarım konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin teknik işletmesini yürüttüğü İstanbul Anadolu Yakasındaki projelerimizde görevlendirilmek üzere Elektrik-Mekanik Teknisyenleri arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik ve Mekanik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Elektrik sistemlerinde arıza takibi yapabilecek, Tercihen zayıf akım tecrübesi olan (Telefon santrali, CCTV, Yangın algılama ve ihbar sistemleri vb.) Klima Arızalarının çözümü ve bakımı konularında tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Elektrik ve Mekanik Teknisyenleri arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Ustabaşı, Usta, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklaması18 yıldır profesyonel ekibimizle Askı üretiminde Türkiye' nin en büyük firması olma yolunda ilerliyoruz. Türkiye'de İstanbul ve Kırklareli olmak üzere üretim tesislerimiz ve Dünyada Fransa, Almanya ve Çin'de satış ofislerimizle birlikte global piyasada da adından söz ettiren Bir Türk firmasıyız. Bu yolda bizimle ilerleyecek Kırklareli'nde bulunan fabrikamzda​ görevlendirilmek üzere Elektrik Teknisyeni çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulları veya Liselerin Elektrik ile ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen genel bakım, onarım konusunda 3 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, İş güvenliği kurallarına uyarak çalışmayı alışkanlık haline getirmiş, Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için). www.dogusaski.com.tr

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıTestere makinaları üreten firmamızda çalıştırılmak üzere; Elektrik-elektronik bölümü mezunu, Tercihen elektrik projesi okuyabilen, Elektrik ekipmanları konusunda bilgi sahibi, Askerliğini yapmış, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Elektrik pano montajını yapabilecek, Üretilen makinaların elektrik bakımlarını yapabilecek, Elektrik Operatörleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • Elektrik Teknisyeni

  YKS Tesis Yönetim Hizmetleriİstanbul Avrupa 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıYAPI KREDİ KORAY YKS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş Anlatmak yerine 'YAŞATMAK' sloganıyla 1988 yılında 60 yıllık Yapı Kredi bankası'nın kurumsal anlayışını ve 30 yıllık Koray İnşaat'ın büyüme gücünü arkasını alarak yola çıkan YKS,tesis yatırımlarına değer katma amacıyla hizmet vermektedir. 6 Milyar TL yatırım değeri 1 milyon 700 bin m2 inşaat alanı,yıllık 45 milyon TL işletme bütçesi olan projelere tesis yönetimi danışmanlık hizmeti veren YKS, 30 bin kişiye hizmet vermektedir. İstanbul Başakşehir Dekar Asmalı Hayat Bahçeler Projesi,İstanbul Referans Bakırköy Site Projesi,Levent İstanbul Finansbank Kristal Kule Genel Müdürlük Projesi,Levent Zorlu 199 Zorlu Grubu Genel Müdürlük Projesi,Levent İstanbul Yapı Kredi Plaza Tesis İşletme Projesi,Levent İstanbul 1.Levent Plaza Projesi,Levent İstanbul Metrocity B ve C blok konut projeleri,İstanbul Göktürk Aytek Evleri,İstanbul BİS Site Evleri Projesi,İstanbul Kavacık Johnson&Johnson Genel Müdürlük Tesis İşletmesi Projesi,İstanbul Kartal Hukukçular sitesi projesi,Kocaeli Bahçeçik Pakdemir Vilları Projesi,Ankara Çankaya Köşkleri Projesi,izmir Çeşme,Narlıdere,Bayraklı FOLKART TOWERS projeleri ve Türkiye'de 50'den fazla daha projeye tesis işletme hizmeti veren YKS; YAPI KREDİ BANKASI VE KORAY İNŞAAT'IN ortaklığında kurulmuş Tesis Yönetimi kavramının ülkemizdeki öncü kuruluşlarından biri olarak hizmet vermektedir. Sektörünün lider şirketlerinden biri olan YAPI KREDİ KORAY YKS; istanbul ilimizde bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere ELEKTRİK TEKNİSYENİ adaylarının başvurularını değerlendirmektedir. Eğer mesleğini benimsemişsen,Kurumsal bir şirkette çalışmak istiyorum diyorsan,Yapı Kredi ve Koray İnşaat'ın iştirak şirketi YKS Tesis Yönetim A.Ş'nin projelerinde takımımızın bir oyuncusu olmak istiyorsan ve aşağıda yazılı niteliklere sahipsen seni takımımıza bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerBakım ve günlük programa uygun olarak sistemdeki makinelerin periyodik kontrollerini yapacak, Çıkan arızalara ilk müdahalede bulunabilecek, Arızaların çözülmesini sağlayacak, İyileştirme çalışmalarında bulunacak, Meslek Lisesi Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Elektrik branş teknik bilgisi iyi düzeyde olan, Plaza ve işetme deneyimi bulunan, 22-40 yaşları arasında, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ikamet eden, Elektrik Teknisyeni arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Mekanik Bakım Teknisyeni

  Aplusİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye'nin ilk ve tek hastane otelcilik hizmeti veren APlus bünyesinde görevlendirilmek üzere, MYO MekanikBölümü mezunu, Konusunda enaz bir yıl deneyimli Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, Askerliğini yapmış Anadolu yakasında ikamet eden Bay *Mekanik Teknisyeni* aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Eleman

 • Elektrik Teknisyeni

  WYNDHAM İstanbul Petekİstanbul Avrupa 13 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Avrupa / Güneşli bölgesinde olan uluslar arası beş yıldızlı otelimize,tesisin tüm bina ,makina ve techizatın elektrik tesisatı ile ilgili bakım ve onarım işlerinİ yapacak, vardiyalı çalışabilecek ''Elektrik Teknisyeni'' pozisyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Lisesi Elektrik bölümü mezunu, Takım çalışmasına uygun, İletişim becerileri gelişmiş, Operasyon içinde hızlı çözüm sağlama yeteneğine sahip.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıSilivri’ de faaliyet gösteren Islak Mendil Sektöründe Lider kuruluşumuzda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler-Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik, Mekatronik bölümlerinden mezun -Benzer bir görevde en az 2-3 yıl tecrübeli -MS Office programlarını kullanabilen -PLC konusunda deneyimli - Vardiyalı sistemde ve yoğun tempoda çalışabilecek -Küçükçekmece – Silivri-Çerkezköy Bölgesinde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur ) -Askerlik hizmetini tamamlamış ELEKTRİK TEKNİSYENİ alınacaktır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıAvrupa ve Anadolu yakası vardiyalı sistem, işletme ve şantiye işlerinde değerlendirilecek, Elektrik Teknikeri ve Elektrik Teknisyeni alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler*Geçerli EKAT belgesi olan, *Alanında en az 5 yıl tecrübeli, *Askerlikle ilişiği olmayan, *Vardiyalı sistem işletme ve şantiye işlerinde değerlendirilecek, Elektrik Teknikeri ve Elektrik Teknisyeni alımı yapılacaktır. YAPILACAK ALIM: 50 KİŞİ

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Yangın ve Otomasyon Personeli

  Koza Yönetimİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıBahçeşehir Esenyurt’da bulunan, yönetimini üstlendiğimiz bir Rezidans için, Otomasyon, Yangın, CCTV, Otopark Geçiş Sistemleri, Turnike, Kart Geçiş sistemleri gibi projemizde bulunan elektronik ekipmanları yönetebilecek IT bilgisine sahip eleman arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMYO ya da Teknik ve Meslek Liselerin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Otomasyon veya diğer ilgili bölümlerinden mezun CCTV, IPCCTV, Bina Otomasyon, Yangın Algılama ve Acil anons sistemlerinin işletilmesi konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi Yangın algılama ve ihbar sistemlerinin test, montaj ve devreye alınması ve/veya işletmesi konusunda tecrübe sahibi Üst yapı projelerin (Residence, avm, hastane) proje aşamasında ve/veya işletmesinde çalışmış, elektrik arıza-bakım konularında en az 3 yıl tecrübeli Otomasyon ve zayıf akım güvenlik sistemleri (kartlı geçiş, turnike, bariyer vb) arıza-bakım konularında bilgi sahibi 7/24 Vardiyalı sistemde çalışabilecek.

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri, Tekniker

 • Elektrik Teknisyeni

  YKS Tesis Yönetim Hizmetleriİstanbul Avrupa 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıYKS Tesis Yönetim A.Ş; 6 Milyar TL yatırım değeri 1 Milyon 700 Bin m2 inşaat alanı yıllık 45 milyon TL İşletme bütçesi olan projelere tesis yönetimi danışmanlık hizmeti veriyor. YKS; Yapı Kredi bankasının 60 yıllık kurumsal gücü ile Koray inşaatın 30 yıllık bilgi ve deneyiminin birleşmesi sonucunda 1988 yılında kuruldu.Kuruluşundan bu yana tesislerin yönetim hizmetlerini üstlenen YKS; tesis yönetimi kavramının öncü kuruluşlarından biridir. Eğer mesleğini benimsemişsen,Kurumsal bir şirkette çalışmak istiyorum diyorsan,Yapı Kredi ve Koray İnşaat'ın iştirak şirketi YKS Tesis Yönetim A.Ş'nin projelerinde takımımızın bir oyuncusu olmak istiyorsan ve aşağıda yazılı niteliklere sahipsen seni takımımıza bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerBakım ve günlük programa uygun olarak sistemdeki makinelerin periyodik kontrollerini yapacak, Çıkan arızalara ilk müdahale edecek, Arızanın çözülmesini sağlayacak, İyileştirme çalışmalarında bulunacak, Meslek lisesi Elektrik ve Elektronik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Elekrik branş teknik bilgisi iyi düzeyde olan, Plaza ve işletme deneyimi bulunan, 22-40 yaşları arasında, Variyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Levent,Maslak,İstinye ve Karaköy lakosyonlarına ulaşım sorunu olmayan ve bu lakoyonlarda bulunan projelerimizde çalışabilecek, Elektrik Teknisyeni arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıRenkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makina, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 420 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makina ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa ve Manisa Fabrikalarımız bünyesinde '' BAKIM ONARIM OPERATÖRLERİ '' arayışımız bulunmaktadır. POZİSYONUN GEREKTİRDİĞİ KRİTERLER: Planlı ve kestirimci bakımların gerçekleştirilmesi, Arıza durumlarında onarım çalışmalarının yürütülmesi, Arıza ve duruşların yaşanmaması için alınacak önlemler ve yapılacak işler konusunda destek ve iyileştirme faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumludur.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi ve dengi okulların ilgili teknik bölümlerinden mezun, Benzer işkolunda bakım onarım tecrübesi olan, Makine elektriği ve mekaniği konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen hidrolik ve pnömatik sistemler konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen otomasyon ve kumanda bilgisine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerliğini yapmış, İzmir ya da Manisa'da ikamet eden, Bay.

  Sektör: İmalat, Makine

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıGebze ve Çorlu sanayi bölgelerinde (Procter Gamble, BSH, Pepsi, Sodexo) fabrikalarda bakım onarım, makina kurulumu, elektrik tesisat işleri, Pano ve PLC otomasyon işleri yapıyoruz. Gebze ve Küçükçekmece bölgelerinde ikamet edenler tercihimizdir. İş güveliği kuralları ve kalite kuralları gereği yoğun çalışmamız yoktur. Uyumlu ve çalışmaya istekli , mesleki öğrenime açık arkadaşlarla uzun süreli çalışmak istiyoruz. Tecrübeli veya tecrübesiz elektrik meslek okulları mezunu, yetki belgesi, ustalık belgesi ve elektrik işlerinde çalışabilir belgesi olanlar müracat edebilir.

  Aranan Nitelikler•Gebze ve Çorlu'daki organize sanayi bölgesinde elektrik tesisat işlerinde çalışabilecek, •En az meslek lisesi Elektrik Bölümü mezunu veya ustalık belgesi olan, •Ekip çalışmasına uyumlu, •Deneyimli, deneyimsiz, •Tesisat işlerinde çalışaca 'Elektrik Teknisyeni' aramaktayız. Gebze ve Küçükçekmece bölgelerinde ikamet edenler tercihimizdir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıSektörünün belirleyicisi durumunda, global pazarların gözde markaları arasında yerini almış, şıklığın ve zerafetin aranan markası firmamızın; BALGAT'ta (ANKARA) faaliyet gösteren Genel Müdürlüğü'nde; SETRMS’ in misyon, vizyon, felsefesine ve hedefleri doğrultusunda; yeni açılacak mağazaların elektrik tesisatını yapacak, Üretim faaliyetinin aksamadan sürdürülebilmesi için üretim makineleri ve işletme içi elektrik aksamının periyodik olarak bakımının yapacak, Ofis içi dâhil elektrik /elektronik aksamında meydana gelebilecek olası arızalara acilen müdahale edecek ve gerekli onarımların yapacak, makinaların montaj ve kurulumlarında görev alacak; '' Bay, Elektrik Teknikeri'' istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerTeknik lise veya MYO’ ların Elektrik bölümlerinden mezun, Elektrik bakım faaliyetlerinde ortalama 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, Elektrik Malzemeleri konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Elektrik kumanda şeması hakkında bilgi sahibi, İş Sağlığı ve İş Güvenliği kuralları ile ilgili bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Disiplinli, dikkatli ve özenli, Kendini Sürekli Geliştiren, Eğitimci Kabiliyeti Olan, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, En az Teknik lise veya MYO’ ların Elektrik bölümlerinden mezun, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Elektrik bakım faaliyetlerinde ortalama 2 yıl tecrübeli​, Elektrik Teknikeri Bay Adaylarının Başvurularını Bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması- Otomatik Dizgi Hattında Dizilecek Kart Malzemelerinin Talimatlara Uygun Şekilde Makineye Takılması ve Doğru Programa Göre Dizilmesi, - Makinelerin Periyodik Bakımlarını Yaparak, Malzeme Sayımını Gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler- Endüstri Meslek Liselerinin ve Meslek Yüksek Okullarının Elektrik/Elektronik, Endüstriyel Otomasyon, Makine, Mekatronik vb. Bölümlerinden Mezun, - SMD Dizgi Konusunda 5 yıl İş Deneyimine Sahip , - Tercihen Samsung Dizgi Makinesi Tesrübesine Sahip - Vardiyalı/Mesaili Çalışma Düzenine Uyabilecek, - Erkek Adaylarda Askerlik Görevini Tamamlamış, - Kalite Yönetim sistemlerine Uygun Çalışabilecek, - IPC-610 Standardı Konusunda Bilgili, - Ekip Çalışmasına Uyumlu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıAfyon Enerji ve Gübre Üretim Tic. ve San. A.Ş. bünyesinde Afyonkarahisar’da bulunan tesisimizde görevlendirilmek üzere "Elektrik Bakım Teknikeri” aramaktayız. İş Tanımı İSG kuralları ve talimatlara uygun bir şekilde; elektrik arızalarının giderilmesi ve arızaların tekrar meydana gelmemesi için gerekli önlemlerin alınması

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektrik v.b. bölümlerinden mezun, Endüstriyel üretim tesisilerinde elektrik bakım alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip, Enstrüman (sıcaklık, basınç, seviye v.b.) ve PLC sistemlerinin saha tarafında (yazılım harici) arıza takibi yapılması ve giderilmesi düzeyinde tecrübe sahibi, Elektrik projelerini okuyabilen, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Afyonkarahisar’da ikamet eden,

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Eleman, Bakım Onarım Teknikeri, Tekniker, Teknisyen

İş Habercisi - Elektrik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?