Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Elektrik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Elektrik
 • İş AçıklamasıOtomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki nüteliklere sahip " Genel Tesisler Yönetmeni" arıyoruz; Kojenerasyon ünitesinin bakımının yapılması ve işletilmesinin sağlanması, Tecnocenter ısıtma soğutma sistemi takibi ve onarımının yaptırılması, Üretim sandık tamirlerinin yaptırılması ve taşeronlarının takibi, Yardımcı tesislerde soğutma kuleleri, ısıtma ve soğutma çevriminin takip edilerek istenen özellikteki suyun sistemde olmasının sağlanması, Fabrikadaki basınçlı havanın takip edilmesi. Kompresörlerin bakımı ve işletilmesinin sağlanması, Data, UPS, Kamera istemi, ses yayın, Yangın ihbar sistemi bakımı ve takibi, Bina onarım, inşaat işleri, boya, sıhhi tesisat işleri, çatı takibi ve onarımların yapılması, Elektrik Piyasa Mali Uzlaştırma Müdürlüğü (PMUM) ile ilgili tüm çalışmaların yapılması ve her ay uzlaştırma işlemlerin takip edilerek faturalandırılmasının sağlanması Enerji tasarruf ve enerji raporlamaların ilgili kurumlara zamanında raporlanmasının yapılması, Her türlü çalışan ve iş güvenliği tedbirlerinin alınmasının sağlanması, uygun olmayan çalışma şartlarında yetkisinin kullanılarak uygulamanın durdurulması, Toplam Kalite Yönetimi, Çevre Yönetim Sistemi, İSG Yönetim Sistemi, İş Mükemmelliği ve Özdeğerlendirme çalışmalarında görev alınması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer görevlerde en az 5 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Enerji Yöneticisi Belgesi sahibi, YG İşletme sorumluluğu Belge sahibi, Topraklama Sorumluluğu belgesi sahibi, İSO 50001 Enerji Yönetim Sistemi uygulamasında tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Düzce’de ikamet eden/edebilecek olan.

  Sektör: Otomotiv, Endüstri, Kimya

  Pozisyon: Yönetici

 • Montaj Ekip Şefi

  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Operasyonlarımızda görev alacak 'Montaj Ekip Şefi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, "Montaj Ekip Şefi" arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Hizmetleri, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıTestere makinaları üreten firmamızda çalıştırılmak üzere; Elektrik-elektronik bölümü mezunu, Tercihen elektrik projesi okuyabilen, Elektrik ekipmanları konusunda bilgi sahibi, Askerliğini yapmış, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Elektrik pano montajını yapabilecek, Üretilen makinaların elektrik bakımlarını yapabilecek, Elektrik Operatörleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • Kanyon AVM Elektrik-Mekanik Teknisyeni

  OPTİMA MÜHENDİSLİKİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıAVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi ve Tüm Türkiye genelinde bakım onarım konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizde İstanbul Avrupa Yakası Bölgemiz Kanyon Avm Projemizde görevlendirmek üzere Elektrik-Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik ve Mekanik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Elektrik sistemlerinde arıza takibi yapabilecek, Tercihen zayıf akım tecrübesi olan (Telefon santrali, CCTV, Yangın algılama ve ihbar sistemleri vb.) Klima Arızalarının çözümü ve bakımı konularında tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Elektrik ve Mekanik Teknisyenleri arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Ustabaşı, Usta, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıEn az 5 Yıl Şantiye ( Saha ve/veya Ofis ) tecrübesi olan, - Teknik Ofiste proje çizimi, şartname okuma ve detaylandırma, - AutoCAD ve Office Programlarına hakim, - Düzenli raporlama yapabilecek, - Keşif, Metraj, Malzeme Sipariş, Hakediş konularında bilgi sahibi

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Uzman, Tekniker

 • Elektrik Teknisyeni

  Ekol Lojistikİstanbul Anadolu, Yalova 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıBakım programına uygun olarak Konveyör, Crane, Sorter, paternoster gibi otomasyon sistemleri ile ilgili tüm periyodik bakımlarını yapılması, Periyodik olarak kontrollerinin yapılması, Çıkan arzalara müdahele edilmesi arzanın çözülmesi, İyileştirme çalışmalarında bulunulması, Otomasyon hatları kurulumu gibi projelerde görev alacak, Pano imalat ve /veya montaj işlerinde çalışacak.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi ,Teknik Lise, Meslek Yüksek Okulu Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Otomasyon bölümleri mezunu, Yetkinlik belgesine sahip,(Ustalık kalfalık yada meslek yüksek okul mezunu) Tercihen İngilizce veya Almanca bilen, Tercihine otomasyon sistemlerinde en az 2 yıl deneyimli, 35 yaşını aşmamış, MS Office (Word, Excel) programlarını bilen, Tercihen en az iki yıllık B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif kullanıcı olan, Askerliğini tamamlamış, Pano şalt malzemeleri konusunda bilgili, PLC uygulamalarında tecrübeli, otomasyon panosu toplayabilen, Proje okuyabilen, Projede kullanılacak elektrik malzeme listesi oluşturabilecek , Tercihen pnömatik bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, dinamik ve sorumluluk sahibi, Yüksekte çalışma engeli bulunmayan, İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun çalışabilen.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıFABRİKAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE, AŞAĞIDA NİTELİKLERİ BELİRTİLEN '' ELEKTRİKÇİ '' PERSONELE İHTİYAÇ VARDIR.

  Aranan NiteliklerEN AZ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK BÖLÜMÜ MEZUNU KENDİNİ YETİŞTİRMİŞ TECRÜBELİ ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ KEMALPAŞA YA YAKIN İKAMET EDEN (Bornova, Bayraklı, Kemalpaşa) TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, MESAİ SAATLERİNE RİAYET EDEN ELEKTRİKÇİ ALINACAKTIR.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Tekniker, Usta

 • İş AçıklamasıGörev aldığı vardiyada, fabrika içerisinde oluşacak tüm elektrik arızalara müdahale etmek ve çalışır hale getirmek, Elektrik bakım ve onarım ile ilgili, gün içerisinde yaptığı tüm faaliyetlerin kayıtlarını gösterilen şekilde tutmak ve arıza bitiminde ya da vardiya bitiminde raporlamak, Fabrika içinde bulunan tüm teçhizat için planlı bakım periyodlarını takip etmek, Elektrik bakım depolarındaki malzeme stoğunu takip etmek, İş yeri kurallarına uymak, bütün çalışmalarını iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun yapmak, Fabrikalardaki her türlü yer üstü ve yer altı tesisatın elektiksel bakım-onarımını yapmak,

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik,Otomasyon bölümlerinden mezun, Elektrik Bakım – Onarım konusunda bilgi sahibi, Fabrikada en az 3 sene elektrikçi amiri olarak çalışmış, Veliköy, Çerkezköy, Tekirdağ bölgesinde ikamet eden/edebilecek, Pano dizmeyi bilen, Tercihen 500 kW ve üzeri yüksek güçlü motorlar ile çalışmış, Tercihen hidrolik ve mekanik ustalığı da olan, Askerliğini tamamlamış erkek adaylar dikkate alınacaktır.

  Sektör: Kimya, İmalat, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Teknisyen

 • İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini gerçekleştirmek üzere teknik kadromuz bünyesinde görev alacak "Montaj Ekip Şefi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Meslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, · Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 2 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), · Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, · Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, · Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, · Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, · Analog ve IP CCTV teknolojilerini ve elektronik komponentleri tanıyan, · Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden · Bilgisayar kullanımı konusunda tecrübeli · Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri, Güvenlik Sistemleri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Tekniker, Usta, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıİNCİ DENİZCİLİK,uluslararası ve yurt içi gemi ve özel yatlarda görev alıcak vasıflı vasıfsız personeller aranmaktadır. 2500 İLE 7500 USD-EURO-TL MAAŞ ile... Tüm sosyal haklar mevcuttur. MAAŞ+MESAİ+İKRAMİYE+SSK+YEMEK+KALACAK YER YURT DIŞI SEFER PRİMİ Gemi ve yatlarda çalışabilir, denizlerde iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz. Makine Dairesine: MAKİNECİ-YAĞCI-KAYNAKÇI-BOYACI Elektrik Bölümüne: ELEKTRİKÇİ-TESİSATÇI-ELEKTRONİKÇİ Güverte Bölümüne: GEMİCİ ve VASIFSIZ PERSONELLER Sabıka kaydınız yoksa ve en az ilköğretim mezunu iseniz ilgili telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. İLAN TÜRKİYE GENELİ OLUP TÜM BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLECEKTİR, TEL:0216-305-72-45 TEL:0216-305-72-46 Cep:0546-256-15-40 Cep:0534-853-82-16 Cep:0531-509-65-66 Cep:0543-933-69-15

  Aranan NiteliklerT.C vatandaşı olmak Vasıflı/Vasıfsız En az ilköğretim meğzunu Seheyat engeli olmayan Denizlerde kariyer hedefleyen 16 ile 65 yaş arası 100/100 İŞ SÖZLEŞMESİ YAPILIR..

  Sektör: Denizcilik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Usta Yardımcısı, Usta, Gemici, Eleman

 • İş Açıklamasıİstanbul Şişli İlçesinde bulunan Cevahir AVM FUNLAB Eğlence Dünyası İşletmemizde Elektrik Bakım Teknisyeni arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMYO ların Elektrik Bölümlerinden Mezun Pano Dizaynı Konusunda Deneyimli Alçak Gerilim, Orta Gerlim Sertifikası Olan Avrupa ve Amerika Standartlarında Şema Okuyabilen Tesisat Projesi Hazırlayabilen ve Uygulayabilen Kendisine Verilen Görevleri Projelendirip Uygulayabilecek En Az 5 Yıl Deneyimli Askerliğini Yapmış Seyahat Engeli Olmayan Tercihen Sigara Kullanmayan

  Sektör: Eğlence, Hizmet / İşletme Servisi, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıSİLİVRİ'DE YER ALAN FABRİKAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE FABRİKA ELEKTRİK KONULARINDA TECRÜBELİ ELEKTRİK BAKIM ELEMANI ARANMAKTADIR. ESENYURT PARSELLERDEN E-5 GÜZERGAHINDA SERVİSİMİZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerElektrik bakım elemanı özellikleri 5 sene elektrik bakım tecrübesi Meslek lisesi elektrik veya 2 yıllık meslek yüksek okulu elektrik bölümü mezunu Motorlardan ve sürücülerden anlayan. Mekanik bakıma destek verecek Servis güzergahında oturan

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıTaksim bölgesinde bulunan 4 yıldızlı otelimiz bünyesinde Teknik Servis departmanın da görevlendirilmek üzere otelcilik sektöründe tecrübesi olan elektrik veya mekanik teknisyen aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER Meslek lisesi, Teknik Lise veya Önlisans mezunu Pozisyonun gerektirdiği lisans ve sertifikalara sahip, Otelcilik sektöründe en az 1 yıl deneyimli, mekanik veya elektrik alanında tecrübeli, Tüm elektrik/elektronik/mekanik/sıhhi tesisat ve donanımın planlı bakım, arıza bulma ve giderme işlerini yapabilecek, Isıtma-soğutma-iklimlendirme sistemleri konusunda bilgi sahibi, Vardiyalı sistemde çalışabilecek. Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıTÜRKİYE ÇAPINDA OTOMAT HİZMETİ VEREN FİRMAMIZ SICAK VE SOĞUK İÇECEK HİZMETİ VERMEKTEDİR.

  Aranan NiteliklerOtomat sektöründe önde gelen firmamıza ; *Takım çalışmasına yatkın *İletişim kabiliyeti yüksek *Çalışmaya istekli ve ihtiyacı olan *Askerlik sorunu olmayan *B sınıfı ehliyetli , AKTİF araç kullanabilen *Gelişime ve öğrenmeye arzusu olan , dürüst *Lise , Elektrik - Elektronik Meslek Lise veya Meslek Yüksekokulu Mezunu , Genç ve Dinamik yetiştirilmek üzere BAY personeller aranmaktadır .

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Eleman

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda; Teknik Müdürlük departmanı bünyesinde fabrika binasının genel elektrik ve tesisat işleriyle ilgilenecek "Elektrik Teknisyeni" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Lise ve yüksekokulların elektrik ile ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen 1-2 yıl deneyim sahibi, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker

 • İş AçıklamasıKonusunda uzman ekibimiz, modern üretim teknolojileri ve gelişmiş Ar-ge imkânları ile süpermarketler için soğutucu reyon üretmektedir. Hali hazırda 20'den fazla ülkeye ihracat yapan ve her sene en az %30 büyüyen şirketimiz de gelişen organizasyonunun bir parçası olmak isteyen, dinamik Elektrik Teknikeri / Teknisyeni arıyoruz. Endüstriyel soğutma dolabı üretiminde gerekli Elektrik- Elektronik tesisat uygulamacılığı

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi,Teknik Lise Elektrik / Elektronik bölümü Mezunu, Elektrik Ustalık / Kalfalık Mesleki Yeterlilik belgesine sahip, Teknik açıdan konuya hakim, Elektrik devre şeması okuyabilen, Pratik, planlı ve ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul - Anadolu yakası veya Kocaeli - Gebze civarında ikamet eden, NOT : Alçak yada yüksek gerilim ile çalışma yoktur.

  Sektör: İmalat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • İş AçıklamasıMeydana gelen elektrik-mekanik arızalarının giderilmesi ve arızanın tekrar meydana gelmemesi için gerekli önlemlerin alınması, Günlük olarak çıkan sorunların üst amirlerine ve ilgili çalışma arkadaşlarına rapor edilmesi, İdarece verilen diğer işlerin yapılması

  Aranan NiteliklerMeslek Liselerinin Elektrik,Mekanik, Makine bölümlerinden mezun, Bina, makine sistemlerinin kontrol, bakım ve onarımı alanında tecrübe sahibi, Elektrik panoları, genel arıza tespit ve çözümleme , bakım onarım tecrübesinde Tercihen Mekanik bilgiye sahip Ekip çalışmasına yatkın, işçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilen, Dikkatli, titiz, disiplinli, çalışkan, uyumlu, insan ilişkileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Sürücü ehliyeti sahibi, aktif olarak araç kullanabilen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Teknisyen

 • Vasıflı Vasıfsız Personeller Alınacaktır

  DUBA DENİZCİLİKTüm Türkiye, Ankara, Antalya, İstanbul Anadolu, Bursa, Hatay, İzmir Bugün

  İş AçıklamasıVASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER ALINACAKTIR YOLCU GEMİLERİ VE KURUYÜKGEMİLERİNDE VE TUR YATLARI VE ÖZEL YATLARDA ÇALIŞACAK PERSONELLER ALINACAKTIR MAAŞ: 1500 USD TL VE 2500 USD TL AŞÇI - GARSON - YAGCI - ELEKTRİKCİ - VE VASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER ALINACAKTIR GEMİADAMI CÜZDANI OLMAYANLAR İCİN FİRMAMIZ TARAFINDAN TEMİN EDİLMEKTEDİR NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI İCİN GEREKLİ EVRAKLAR İLE MÜRACAT EDEBİLİRSİNİZ ( KİMLİK FOTOKOBİSİ ) İKAMETGAH) DİPLOMA NOTER ONAYLI ) SABIKA KAYDI ) ASKERLİK İLİŞKİ BELGESİ 15 ADET RESİM ARKAFONU BEYAZ)

  Aranan NiteliklerVASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER ALINACAKTIR YOLCU GEMİLERİ VE KURUYÜKGEMİLERİNDE VE TUR YATLARI VE ÖZEL YATLARDA ÇALIŞACAK PERSONELLER ALINACAKTIR MAAŞ: 1500 USD TL VE 2500 USD TL AŞÇI - GARSON - YAGCI - ELEKTRİKCİ - VE VASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER ALINACAKTIR GEMİADAMI CÜZDANI OLMAYANLAR İCİN FİRMAMIZ TARAFINDAN TEMİN EDİLMEKTEDİR NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI İCİN GEREKLİ EVRAKLAR İLE MÜRACAT EDEBİLİRSİNİZ ( KİMLİK FOTOKOBİSİ ) İKAMETGAH) DİPLOMA NOTER ONAYLI ) SABIKA KAYDI ) ASKERLİK İLİŞKİ BELGESİ 15 ADET RESİM ARKAFONU BEYAZ) TEL : 0537 382 13 86 -0531 340 47 63--05313436322- 0541 411 93 27 -0541 411 93 26 0531 343 63 22 0537 382 12 86

  Sektör: Denizcilik, Restorancılık, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson, Gemici, Bulaşıkçı, Çaycı

 • İş AçıklamasıBURGER KING Restoranlarının mevcut elektik sistemleri ve elektrik panolarının arıza, periyodik bakım ve servis işidir. 0 530 370 01 45 Cem bey'den başvuru yapabilirsiniz.

  Aranan Nitelikler-Ankara'da ikamet eden, -Meslek liselerinin veya yüksek okulların elektrik veya elektronik bölümlerinden mezun, -Askerliğini yapmış, 30 yaş altı bay, -Aktif olarak araç kullanan, B sınıf ehliyetli, -Esnek çalışma koşullarına uyabilecek, -Takım arkadaşlarıyla uyumlu çalışabilecek, -Teknisyen/Tekniker

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Vasıflı Vasıfsız Personeller Alınacaktır

  DUBA DENİZCİLİKTüm Türkiye, Ankara, Antalya, İstanbul Anadolu, Bursa, Hatay, İzmir Bugün

  İş AçıklamasıVASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER ALINACAKTIR YOLCU GEMİLERİ VE KURUYÜKGEMİLERİNDE VE TUR YATLARI VE ÖZEL YATLARDA ÇALIŞACAK PERSONELLER ALINACAKTIR MAAŞ: 25000 USD TL VE 3500 USD TL AŞÇI - GARSON - YAGCI - ELEKTRİKCİ - VE VASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER ALINACAKTIR GEMİADAMI CÜZDANI OLMAYANLAR İCİN FİRMAMIZ TARAFINDAN TEMİN EDİLMEKTEDİR NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI İCİN GEREKLİ EVRAKLAR İLE MÜRACAT EDEBİLİRSİNİZ ( KİMLİK FOTOKOBİSİ ) İKAMETGAH) DİPLOMA NOTER ONAYLI ) SABIKA KAYDI ) ASKERLİK İLİŞKİ BELGESİ 15 ADET RESİM ARKAFONU BEYAZ)

  Aranan NiteliklerVASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER ALINACAKTIR YOLCU GEMİLERİ VE KURUYÜKGEMİLERİNDE VE TUR YATLARI VE ÖZEL YATLARDA ÇALIŞACAK PERSONELLER ALINACAKTIR MAAŞ: 25000 USD TL VE 3500 USD TL AŞÇI - GARSON - YAGCI - ELEKTRİKCİ - VE VASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER ALINACAKTIR GEMİADAMI CÜZDANI OLMAYANLAR İCİN FİRMAMIZ TARAFINDAN TEMİN EDİLMEKTEDİR NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI İCİN GEREKLİ EVRAKLAR İLE MÜRACAT EDEBİLİRSİNİZ ( KİMLİK FOTOKOBİSİ ) İKAMETGAH) DİPLOMA NOTER ONAYLI ) SABIKA KAYDI ) ASKERLİK İLİŞKİ BELGESİ 15 ADET RESİM ARKAFONU BEYAZ) TEL : 0537 382 13 86 -0531 340 47 63--05313436322- 0541 411 93 27 -0541 411 93 26 0531 343 63 22 0537 382 12 86

  Sektör: Denizcilik, Restorancılık, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson, Gemici, Bulaşıkçı, Çaycı

 • Vasıflı Vasıfsız Personeller Alınacaktır

  DUBA DENİZCİLİKTüm Türkiye, Ankara, Antalya, İstanbul Anadolu, Bursa, Hatay, İzmir Bugün

  İş AçıklamasıVASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER ALINACAKTIR YOLCU GEMİLERİ VE KURUYÜKGEMİLERİNDE VE TUR YATLARI VE ÖZEL YATLARDA ÇALIŞACAK PERSONELLER ALINACAKTIR MAAŞ: 25000 USD TL VE 3500 USD TL AŞÇI - GARSON - YAGCI - ELEKTRİKCİ - VE VASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER ALINACAKTIR GEMİADAMI CÜZDANI OLMAYANLAR İCİN FİRMAMIZ TARAFINDAN TEMİN EDİLMEKTEDİR NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI İCİN GEREKLİ EVRAKLAR İLE MÜRACAT EDEBİLİRSİNİZ ( KİMLİK FOTOKOBİSİ ) İKAMETGAH) DİPLOMA NOTER ONAYLI ) SABIKA KAYDI ) ASKERLİK İLİŞKİ BELGESİ 15 ADET RESİM ARKAFONU BEYAZ)

  Aranan NiteliklerVASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER ALINACAKTIR YOLCU GEMİLERİ VE KURUYÜKGEMİLERİNDE VE TUR YATLARI VE ÖZEL YATLARDA ÇALIŞACAK PERSONELLER ALINACAKTIR MAAŞ: 25000 USD TL VE 3500 USD TL AŞÇI - GARSON - YAGCI - ELEKTRİKCİ - VE VASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER ALINACAKTIR GEMİADAMI CÜZDANI OLMAYANLAR İCİN FİRMAMIZ TARAFINDAN TEMİN EDİLMEKTEDİR NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI İCİN GEREKLİ EVRAKLAR İLE MÜRACAT EDEBİLİRSİNİZ ( KİMLİK FOTOKOBİSİ ) İKAMETGAH) DİPLOMA NOTER ONAYLI ) SABIKA KAYDI ) ASKERLİK İLİŞKİ BELGESİ 15 ADET RESİM ARKAFONU BEYAZ) TEL : 0537 382 13 86 -0531 340 47 63--05313436322- 0541 411 93 27 -0541 411 93 26 0531 343 63 22 0537 382 12 86

  Sektör: Denizcilik, Restorancılık, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson, Gemici, Bulaşıkçı, Çaycı

 • İş Açıklamasıİstanbul - Başakşehir/Kayabaşı'nda bulunan fabrikamızda görev almak üzere, fabrikanın ve makinaların elektrik işlerini yapabilecek, Elektrik Bakım Teknisyeni veya Teknikeri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMYO veya Meslek Liselerinin Elektrik ile ilgili bölümlerinden mezun, Takipçi, dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış olan, İstanbul Avrupa Yakası(Zeytinburnu, Esenler, Bağcılar, Sefaköy, Halkalı, Arnavutköy) 'nda ikamet eden

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • İş AçıklamasıMeslek Yüksek Okulu / Endüstri Meslek Liseleri'nin elektrik bölümlerinden mezun, MS Office programlarını ektin şekilde kullanabilen, Elektrik projesi okuyabilen, pano montajı yapabilecek, Sahada devreye alabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, İnsan ilişkileri güçlü, hırslı ve azimli, Dinamik, disiplinli, analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Konusunda tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Endüstri, Elektrik ve Elektronik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıBOLELLİ MÜHENDİSLİK ELEKTRİK PROJE İNŞ.TAAH.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ 2010 yılında İzmir'de kurulmuş Elektrik Proje ve Taahhüt firmasıdır. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar sayısız projeye başarı ile imza atmıştır. Bugünden sonrada aynı disiplin ve özveri ile çalışmalarına devam edecektir. Şirketimiz bünyesinde her türlü mimari yapının AG ve OG Elektrik Projelerini Autocad'te çizecek deneyim ve tecrübeye sahip bizimle aynı disiplin ve özveri ile çalışacak şirketimize değer katacak bay, bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAutoCAD MEP ve MS Office programlarına hakim, Elektrik proje çizim ve dizayn konusunda en az 2 yıl deneyimli, Kuvvetli Akım Tesisat Projeleri, Zayıf Akım Tesisat Projeleri, AG/OG Sistemleri Proje çizimi yapabilen, Ofis ve Proje çizim programlarına iyi derecede hakim olan, Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen Sektördeki yenilikleri, gelişmeleri takip eden. TERCİHEN: Keşif ve Metraj çıkarma ve ihale dosyası hazırlama işlemlerini yapabilecek, Röleve çalışması konusunda deneyimli, Jeneratör Proje Çizimi ve Dosyası Hazırlama konusunda tecrübesi olan, İzmir'de ikamet eden.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker

 • İş AçıklamasıAVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi ve Tüm Türkiye genelinde bakım onarım konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin teknik işletmesini yürüttüğü EGE PERLA projemizde görevlendirmek üzere Elektrik-Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik ve Mekanik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Elektrik sistemlerinde arıza takibi yapabilecek, Tercihen zayıf akım tecrübesi olan (Telefon santrali, CCTV, Yangın algılama ve ihbar sistemleri vb.) Klima Arızalarının çözümü ve bakımı konularında tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Elektrik ve Mekanik Teknisyenleri arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • İş AçıklamasıMerhaba arkadaşlar firmamızda pano toplayacak usta ve şantiyede çalışacak elemanlar alınıcaktır

  Aranan NiteliklerPano toplayabilen ve elektrik tesisatın dan anlayan seyahat sorunu olmayan arkadaşlar

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı

 • Elektrik Ustası

  Teknopalasİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTeknopalas, RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu, RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu, depo ve stok takip otomasyonu, Araç tanıma ve kontrol otomasyonu, fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu, Personel ve meteryal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz . Çalışma arkadaşımız, otomasyon ve kontrol sistemleri birimimizin İstanbul-Sancaktepe merkez binasında görevlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerElektrik tesisatı uygulama ve montaj konusunda deneyimli, Montaj ve kablolama işlerinde pratik ve hızlı . Bakım-Servis-Onarım, Bilgi Teknolojileri, Sistem Destek Ve Yönetimi, Elektrik Tesisat alanlarında deneyim sahibi, Periyodik kontrol ve bakımları düzenli yapabilecek, Bakımlarını arızalarını ve iyileştirme önerilerini üst amirlere raporlayarak bildirebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet edebilen.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Usta

 • Punch Programcısı

  Tekpan Panoİzmir 17 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİzmir’de, Endüstriyel Tipte Elektrik Panosu İmalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTasarım sevgisi ve yeteneği olan, Meslek lisesi Makine Ressamlığı , MYO mezunu, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Metalix programını kullanabilen Askerliğini yapmış, Nesting konusunda deneyimli olmalı Bay takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Kocaeli Körfez'deki şantiyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 3 yıl tecrübeli, Şantiye imalatlarını kontrol edebilecek, Metraj, keşif, hakediş yapabilen, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli, Eğitim ve -erkek adaylar için- askerlikle ilişkisi olmayan Elektrik mühendisi arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıLaboratuar cihazlarının üretiminin yapılması, Pano tasarımı yapılması, Elektriksel şemanın okunarak elektriksel montajın yapılması, Son kontrol için gerekli test ünitelerinin hazırlanması, Kalite kontrol raporunun hazırlanması, Gerektiğinde müşteri tarafında üretimini gerçekleştirdiği cihazlara teknik servis hizmeti verme Müşteri geri beslemeleri doğrultusunda revizyonların yapılması

  Aranan NiteliklerEn az meslek lisesi mezunu, Elektrik-Elektronik, otomasyon bölümlerinden mezun Lehimleme konusunda tecrübeli, Pano tasarımı konusunda tecrübeli El becerisi yüksek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil ve ikna yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, olmalıdır. Not: Servis imkanı yok ancak ulaşım masrafları karşılanmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomasyon, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Usta, Uzman

İş Habercisi - Elektrik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?