GSM Teknikeri İş İlanları

Hepsini Temizle
GSM Teknikeri
 • Gsm Teknisyeni

  Genpa A.Şİstanbul Avrupa 6 Eylül 2022
  İş AçıklamasıTelekomünikasyon ve teknik servis sektöründe öncü konumda bulunan firmamızın Etiler'de bulunan YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ'NDE görevlendirmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. İŞ TANIMI Müşteriler tarafından getirilen arızalı cihazların teslim alınması, sisteme kayıtlarının yapılması ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması için gerekli iletişimin sağlanması. Basit mekanik onarımların tamamlanması. Cihazları tanımlaması ve diğer tüm servis testlerinin yapılması. Test sonuçlarının yorumlanması ve cihazlara ait işlevsel testlerin yapılarak sürecin sonuca ulaştırılması. Müşterinin teslim ettiği arızalı cihazın sorunlarının yazılı olarak en iyi şekilde arıza kayıt formunda belirtilmesi ve müşteri ihtiyacının doğru tespit edilmesi.
  Aranan NiteliklerLise, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu En az 1 yıl tüketici elektroniği üzerine teknisyenlik deneyimi olan MS Office programlarını kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü ve iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla müşterileri güler yüzlü karşılayabilecek, müşteri problemlerinin tespiti ve çözümünü sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış GSM Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Elektrik/Elektronik Teknikeri, Elektrik/Elektronik Teknisyeni, Elektrik/Elektronik Uzman Yard, Elektrik/Elektronik Uzmanı, Elektronik Teknikeri, Elektronik Teknisyeni, GSM Montaj Personeli, GSM Teknikeri, GSM Teknisyeni, Elektrik/Elektronik Uzman Yardımcısı

İş Habercisi - GSM Teknikeri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?