İş Güvenliği Uzmanı İş İlanları

Hepsini Temizle
İş Güvenliği Uzmanı
 • İş Açıklaması Firmamızın hizmet verdiği şirketlere İş Güvenliği Uzmanı olarak, İşyeri hekimi ve Diğer Sağlık Personeli ile ekip çalışmasına uygun bir şekilde Risk Analizi, Acil Durum Eylem Planı ve İş Güvenliği Eğitimleri başta olmak üzere İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti vermek.   Ekip çalışmasına yatkın, disiplinli ve sorumluluk sahibi, İletişim becerileri güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü,  Hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip, Motivasyonu ve özgüveni yüksek, Görev ve sorumluluklarını özenle yerine getirebilecek, Tam süreli çalışabilecek, Raporlama ve Dosyalama yapabilecek

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Aktif araç kullanabilen , Yasal sorumlulukları yerine getirebilecek,

 • İş Güvenliği Uzmanı
  Kılavuz Osgb
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması İş Sağlığı ve Güvenliği alanında faaliyet gösteren firmamıza tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere İstanbul veya Kocaeli illerinde ikamet eden A - B - C sınıfı iş güvenliği uzmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - ÇSGB tarafından geçerli "İş Güvenliği Uzmanı" sertifikasına sahip olmak. - İSG uygulamaları ve eğitim becerisine sahip olmak. - İstanbul veya Kocaeli illerinde ikamet etmek - Proje takibi yapabilecek nitelikte olmak. - Aktif olarak araç kullanabilmek ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak. - Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanıyor olmak. - İyi takip ve dökümantasyon becerisine sahip olmak. - Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olmak. - Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak. - Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak.    

 • İş Güvenliği Uzmanı
  İşten Sağlık ve İş…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir, Kocaeli, Balıkesir, Kütahya, Manisa 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması   İş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, İşyerinde yapılan çalışmalar ile ilgili tasarım, makine ve teçhizatların durumu, bakımı ve seçimi ile; işin plânlanması, uygulanması ve raporlanması, Risk analizleri yapılarak; tehlikeli faaliyet ve davranışlara müdahale edilmesi ve gerekli tedbirlerin alınmasının sağlanması, İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması, İşyerinde kaza, yangın veya patlamaların önlenmesi için mevzuata uygun çalışmalar yapılması ve gerekli kontrollerin gerçekleştirilmesi İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin ilgili mevzuatlara uygun olarak plânlanması ve uygulanması.

  Aranan Nitelikler İŞTEN OSGB'de çalışmak üzere  A , B ve C sınıfı ''İş Güvenliği Uzmanı'' ekip arkadaşları aramaktayız.   A ve B sınıfı Uzmanlar için En az 1 Yıl İnşaat tecrübeli Olması, C sınıfı için en az 2 yıl İş Güvenliği alanında deneyimli, Mevzuat, yönetmelik ve kanunları aktif takip eden ve ilgi duyan ve hakim olan, MS Ofis programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, İletişim becerileri yüksek Uyumlu çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen, İş güvenliği konusunda gerekli eğitimleri verebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Dış görünüşüne önem veren, Aktif araç kullanabilen, Bay ve Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız,

 • Sorumlu Müdür
  Canören İş Sağlığı…
  İstanbul Anadolu 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması OSGB bünyemizde çalışabilecek,saha organizasyonu yapabilecek,tercihen İSG-Katip konusununda deneyimli, arşiv evraklarını takip edebilecek ve araç kullanabilen,güleryüzlü Sorumlu Müdür aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Bakanlık onaylı C sınıfı İş Güvenliği Sertifikasına sahip - Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli - Analitik yönü kuvvetli,planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış - İstanbul Avrupa ve Asya yakasında ikamet eden

 • İş Güvenliği Uzmanı
  Tek Osgb Ortak Sağlık Güvenlik…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Ocak 2016

  İş Açıklaması İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda firmalarımızda görevlendirilecek C veya B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Anadolu yakasındaki firmalarımızda görevlendirilecek * Mevzuatlara hakim ve takip eden * Risk Analizi ve Acil Eylem Planları konusunda bilgili * Takipçi, Problem çözme kabiliyeti olan, * Yoğun çalışma temposuna adapte olabilecek, * Sistemli ve programlı çalışabilen, * Tercihen araç kullanabilen, * C veya B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı alınacaktır.  

İş Habercisi - İş Güvenliği Uzmanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?