Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İş Güvenliği Uzmanı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İş Güvenliği Uzmanı
 • EZEL OSGBÇanakkale, İstanbul Avrupa 25 Mart 2017

  İş AçıklamasıFirmamız adına Çanakkale ve Ezine bölgelerine yakın yarı zamanlı c sınıfı iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi

 • İş AçıklamasıTEK OSGB nin projelerinde görev yapacak İş Güvenliği Uzmanı alımı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerB ve C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık Belgesine sahip, İş güvenliği mevzuat ve yükümlülüklerine hakim, İnsan ilişkileri güçlü, İletişimi iyi, İş Güvenliği Uzmanları alınacaktır. Randevu: Leyla TÜRKOĞLU / EĞİTİM VE İK MÜDÜRÜ

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Sağlık/Hastane, Danışmanlık

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıEKOÇED GRUP bünyesinde bulunan Ahsen OSGB'ye, anlaşmalı olduğumuz firmalarda görevlendirilmek üzere C sınıfı İş Güvenliği Uzmanları aramaktayız. İşverene,iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapmak, 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ile ilgili olarak risk analizlerini, yıllık çalışma planları ve acil durum eylem planlarının hazırlanması. Çalışanların eğitimlerinin planlanması, yapılması ve takibi. İş yerinde mevzuat gereği alınacak tedbirlerin planlanması, uygulamanın takibi, gerekli bildirim ve raporlamanın yapılması, bulunduğu işletmenin çalışanları ile iş birliği içinde çalışması gerekmektedir. Mevzuat gereği tüm yasal sorumlulukları yerine getirmek ve bunları onaylı deftere kaydetmek

  Aranan NiteliklerÇalışma Bakanlığı Onaylı C İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikası olan, Tercihen en az 1 yıl deneyimli ve tam zamanlı çalışabilecek İş Güvenliği Uzmanı, İş sağlığı ve güvenliği konusunda mevzuat ve yönetmeliklere hakim Takım çalışmasına önem veren İkili ilişkileri güçlü firmasını müşterilerde temsil edebilecek Tüm sektörlerde çalışabilecek Ms Office uygulamalarına hakim raporlama yapabilecek Bursa da ikamet eden B sınıfı ehliyet sahibi aktif sürücü Bay/Bayan İş Güvenliği Uzmanı.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eleman, İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin satış ve pazarlamasında aktif rol alacak üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, analitik düşünebilen, dinamik

  Aranan Niteliklera. Aktif satış ve pazarlama kabiliyeti olan, b. Diksiyonu düzgün, c. Prezantable, d. Seyahat engeli olmayan, e. Tercihan tecrübeli, f. Aktif araç kullanabilen, g. Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Satış Temsilcisi, Eleman, İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıELEKTRİK TOPRAKLAMA ÖLÇÜMÜ VE İÇ TESİSAT MUAYENESİ YAPABİLECEK PERSONEL ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik Bölümünden mezun, Mühendis,Tekniker,Teknik Öğretmen Topraklama iç tesisat muayenesi yapabilecek ve raporlayabilecek, Personel alımı yapılacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İş Sağlığı ve Güvenliği, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Müdür, Mühendis, İş Güvenliği Uzmanı, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTecrübesine ve sınıfına bakılmaksızın İş Güvenliği Uzmanı ve/veya İş Güvenliği Teknikeri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÇalışma saatlerinin esnekliğine uyum sağlayabilecek, takım çalışmasına yatkın ve tablet kullanabilecek kişiler alınacaktır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı, Tekniker

 • İş AçıklamasıTUNA EĞİTİM VE BELGELENDİRME bünyesinde görev yapacak Akreditasyon sürecini takip edecek, kalite yönetim sistemleri konusunda denetimlere katılacak, tercihen mühendislik alanlarından mezun, kalite yönetim temsilcisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerISO TS Kalite Yönetim Sistemi konularına hakim, 17020 Bilgisine Sahip Akreditasyon İşlemlerini yürütebilecek Eğitim verme becerisine sahip, Kalite Yönetim Sistemlerinin en az birinden baş denetçiliği bulunan Presantable, İletişim yönü güçlü, pzitif düşünce becerisine sahip, KALİTE YÖNETİM TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Denetçi, İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi, Uzman, Sorumlu

 • Soy yılmaz İş Güvenliğiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıSOYYILMAZ OSGB bünyesinde, MERKEZ OFİSİMİZ de görevlendirilmek üzere C sınfı sertifika sahibi iş güvenliği uzmanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen İSTANBUL ANADOLU yakası Pendik ve civarında ikamet eden, ilkyardım eğitimcisi sertifikası belgesine sahip olmak, Ofisde çalışabilecek, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına hakim, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İsg katip sisteminden atama yapabilecek, Arşiv evraklarının kontrol ve denetimine destek olabilecek,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Hizmet / İşletme Servisi, Danışmanlık

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş Açıklaması  · İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına uygun olarak projede gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, ·  Risk değerlendirme çalışmalarının planlanması, gerçekleştirilmesi ve raporlanması, ·  İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması, ·  İş Güvenliği eğitimlerinin ilgili mevzuata uygun olarak planlaması ve uygulanması ·  İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı çerçevesinde dokümantasyon takibi ve arşivlemenin gerçekleştirilmesi. İzmir Aliağa Star Rafineri Projesinde İş Güvenliği hizmetinde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip (A, B, C Sınıflarında) İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hâkim, Raporlama, dokümantasyon, arşivleme konusunda yetkin, Tercihen Mühendislik Fakültesi Mezunu, Tercihen en az 1 yıl şantiye ve saha çalışmalarında tecrübeli, Tercihen ISO 9001 ve OHSAS 18001 Yönetim Sistemi Dokümantasyonu konusunda bilgili ve tecrübeli, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip, Düzeltici ve önleyici faaliyet çalışmalarını yapabilecek ve raporlayacak, Detaylara önem veren, dikkatli, disiplinli, iş takibi, raporlama becerilerine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıTEK OSGB Tuzla şubesinde görev yapacak sağlık personeli alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİş Yeri Hemşiresi sertifikasına sahip, Pozitif, insan ilişkileri güçlü Tuzla çevresinde ikamet eden, Mobil sağlık aracındada hizmet verebilecek Diğer Sağlık Personeli alınacaktır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Sağlık/Hastane, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Hemşire, İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi, Sağlık Memuru, Uzman

 • İş AçıklamasıDüzce'de bulunan firmamız için part-time çalışabilecek C veya B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ihtiyacımız bulunmaktadır.72 saatlik hizmet verilmesi gerekmektedir.

  Aranan Niteliklerİş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak gerekli çalışmaları yapmak, İş sağlığı ve güvenliği mevcut ve ilerde oluşabilecek durumlarla ilgili risk değerlendirmeleri yapmak, Önleyici çalışmaları yaparak kazanın olmadan önlenmesi ile ilgili gerekli eğitimleri vermek, planları yapmak, İş Güvenliği ile ilgili eğitimlerin plan ve organizasyonunu yapmak, İşyerinde yapılması gereken tüm periyodik bakım, kontrol ve ölçümleri planlamak, gerekli organizasyonu yapmak ve uygulanmasını sağlamak, 6331 Sayılı İSG Kanunu ve İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkındaki yönetmelik gereği diğer tüm görevleri yerine getirmek.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş Açıklamasıİş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu görev ve projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, İşyerinde yapılan çalışmalar ile ilgili tasarım, makine ve techizatların durumu, bakımı ve seçimi ile; işin plânlanması, uygulanması ve raporlanması, Risk analizleri yapılarak; tehlikeli faaliyet ve davranışlara müdahale edilmesi ve gerekli tedbirlerin alınmasının sağlanması, İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması, İşyerinde kaza, yangın veya patlamaların önlenmesi için mevzuata uygun çalışmalar yapılması ve gerekli kontrollerin gerçekleştirilmesi İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin ilgili mevzuatlara uygun olarak plânlanması ve uygulanması

  Aranan NiteliklerFİKİR OSGB'de çalışmak üzere - Diğer Sağlık Personeli ( İşyeri Hemşiresi) - C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ekip arkadaşları aramaktayız. Ofis işlerinde ve yönlendirmelerde görev alacak,zamanın yarısı ofis yarısı saha çalışması olması planlanmakla birlikte hızlı problem çözebilme yeteneğine sahip, iyi bilgisayar kullanabilen, Mevzuat, yönetmelik ve kanunları aktif takip eden ve ilgi duyan ve hakim olan, MS Ofis programlarını iyi seviyede kullanabilen, İletişim becerileri yüksek uyumlu çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen, İş güvenliği konusunda gerekli eğitimleri verebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Dış görünüşüne önem veren, Aktif araç kullanabilen, Bay ve Bayan ekip arkadaşları aramaktayız Gebze ve yakın lokasyonda ikamet etmesi ve DSP sertifikalı olması tercihimizdir.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı, Ofis Elemanı

 • İş Açıklamasıİş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, İşyerinde yapılan çalışmalar ile ilgili tasarım, makine ve techizatların durumu, bakımı ve seçimi ile; işin plânlanması, uygulanması ve raporlanması, Risk analizleri yapılarak; tehlikeli faaliyet ve davranışlara müdahale edilmesi ve gerekli tedbirlerin alınmasının sağlanması, İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması, İşyerinde kaza, yangın veya patlamaların önlenmesi için mevzuata uygun çalışmalar yapılması ve gerekli kontrollerin gerçekleştirilmesi İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin ilgili mevzuatlara uygun olarak plânlanması ve uygulanmas

  Aranan NiteliklerFİKİR OSGB'de çalışmak üzere C ve B sınıfı ''İş Güvenliği Uzmanı'' ekip arkadaşları aramaktayız. Mevzuat, yönetmelik ve kanunları aktif takip eden ve ilgi duyan ve hakim olan, MS Ofis programlarını iyi seviyede kullanabilen, İletişim becerileri yüksek uyumlu çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen, İş güvenliği konusunda gerekli eğitimleri verebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Dış görünüşüne önem veren, Aktif araç kullanabilen, Bay ve Bayan İSG uzmanları aramaktayız.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıRenkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 420 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Renkler Makina ile çalışacak İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerBakanlıkça Yetkilendirilmiş C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikasına Sahip, MS Office uygulamalarına hakim, İş takibi , dokümantasyon ve kayıt tutma becerisine sahip, Analitik düşünebilen, Projelerin takibini yapabilecek, Yeniliklere açık olan, Takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisine sahip olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İş sağlığı ve güvenliği kapsamındaki tüm kanun/ yönetmelikler tarafından öngörülen çalışmaları yapabilecek ve yapılmasını sağlayabilecek, Diğer birimlerle koordinasyon içinde çalışma becerisine sahip olabilecek, Stres yönetimi, problem çözme konusunda başarılı olabilecek, Gerekli geri bildirim ve raporlama süreçlerini oluşturabilecek, Gerekli önleyici/ düzeltici faaliyetlerin ve raporlamalarının yapabilecek, Kaza/ Ramak Kala analiz, araştırma ve raporlamasının takibinin yapabilecek, Temel iş güvenliği ve çalışılan işkoluna yönelik eğitim çalışmalarını yapabilecek, Erkek, Tam zamanlı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, İş Güvenliği Uzmanı

 • Özden Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Mart 2017

  İş AçıklamasıAvrupa yakasında ikamet edip haftada bir gün Çerkezköy lokasyonunda bulunan firmamızı ziyaret edecek diğer günlerini Avrupa Yakası için görevlendireceğimiz İş Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak gerekli çalışmaları yapmak, İş sağlığı ve güvenliği mevcut ve ilerde oluşabilecek durumlarla ilgili risk değerlendirmeleri yapmak, Önleyici çalışmaları yaparak kazanın olmadan önlenmesi ile ilgili gerekli eğitimleri vermek, planları yapmak, İş Güvenliği ile ilgili eğitimlerin plan ve organizasyonunu yapmak, İşyerinde yapılması gereken tüm periyodik bakım, kontrol ve ölçümleri planlamak, gerekli organizasyonu yapmak ve uygulanmasını sağlamak, 6331 Sayılı İSG Kanunu ve İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkındaki yönetmelik gereği diğer tüm görevleri yerine getirmek.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • Soy yılmaz İş Güvenliğiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıSOYYILMAZ OSGB bünyesinde MERKEZ' imizde görevlendirilmek üzere B ve C sınfı sertifika sahibi iş güvenliği uzmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen İSTANBUL ANADOLU VE AVRUPA yakasında ikamet eden yada edebilecek, merkezimizde görevlendirilecek, Tam zamanlı yada part time çalışabilecek, iş güvenliği uzmanlığı sertifikasına sahip, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına hakim, MS Office programlarına hakim, Raporlama yapabilecek ve ilgili prosedürleri hazırlayabilecek, Konusunda yenilikleri takip edip uygulama konusunda hevesli

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Hizmet / İşletme Servisi, Danışmanlık

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • EZEL OSGBİstanbul Avrupa 15 Mart 2017

  İş Açıklaması3. Havaalanı projesinde bir inşaat firması için tam zamanlı B Sınıfı İş Güvenliği uzmanı ihtiyacımız bulunmaktadır. Konaklama imkanı mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • EZEL OSGBİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Mart 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Bostancı Metro Şantiyesinde , Zemin İşleri ile ilgilenen firma için Tam Zamanlı C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı İhtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Tercihen Mühendislik Fakültesi Mezunu ( jeoloji , Maden , Jeofizik ) - Anadolu Yakasında Oturmak

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • Baran Ortak Sağlık Güvenlik Birimiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Mart 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Avrupa yakasında ikamet eden A yada B sınıfı sertifikalı, En az 1 YAPI İŞLERİ / İNŞAAT SEKTÖRÜNDE tecrübeli BAY/BAYAN İş Güvenliği Uzmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen), OHSAS 18001 Standardı Bilgi Sahibi (Tercihen), İleri düzeyde İngilizce bilen, Özellikle Yapı İşleri / İnşaat Şantiyelerinde deneyimli, Şantiye İş Sağlığı ve Güvenliği saha uygulamalarına hakim, Ekip yönetebilecek yetkinliklere sahip, Sözlü, yazılı iletişim ve raporlama yetkinlikleri yüksek, Problem çözücü ve sonuç odaklı, İş Sağlığı ve Güvenliği yasa, mevzuat ve dokümantasyon sistemine tam olarak hakim, Dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, aktif ve yoğun iş temposunu seven, MS Office programlarına hakim ve etkin olarak kullanabilen, A ya da B SINIFI İş Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 8 Mart 2017

  İş AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan yetkili "Ortak Sağlık Güvenlik Birimi" olarak faaliyet gösteren firmamızda aşağıda ki niteliklere sahip İş Geliştirme Sorumlusu olarak çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır. İş Sağlğı ve Güvenliği sektöründe deneyimli, İş Güvenliği Uzmanı ve ya bu sektörde İş Geliştrime, pazarlama, satış bölümlerinde çalışmış, Tercihen portföy sahibi ve yüksek prim sistemiyle çalışabilecek, Etkin iletişim ve sunum yeteneğine sahip, Temsil yeteneği güçlü, hedefleri yüksek, Kendine güvenen, girişken ve çevresine güven veren, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Planlı çalışan, raporlama sistemiyle çalışabilecek, ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane, Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıİSG Kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikleri takip ederek, kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak, İşveren ile koordineli çalışarak, risk analizi yapmak, acil durum eylem planı oluşturmak, İSG eğitimleri vermek, Firma içi gerekli prosedürleri yerine getirmek, güncellemek ve uygulanmasını sağlamak, Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlamak ve takip etmek,

  Aranan NiteliklerSınıfı İş Güvenliği Uzmanı Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, A-B Sınıfi iş güvenliği uzmanı belgesi olan, tam gün çalışabilecek, Tercihen tekstil ve boya kimyasalları sektöründe en az 2-5yıl tecrübeli İlgili kurum ve kuruluşlarla ilişkileri aktif olarak yürütüp yönetebilecek, Takım çalışmasına yatkın, temsil yeteneğine sahip, inisiyatif kullanabilen, Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, yoğun tempoda çalışmaya uyumlu, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıİSG Kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak İşveren veya işveren vekili ile koordineli çalışmak Firma içi gerekli prosedürleri yerine getirmek, güncellemek ve uygulanmasını sağlamak Gerekli bildirim ve raporlama süreçlerini oluşturmak Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlamak ve takip etmek

  Aranan NiteliklerC sınıfı İş Güvenliği sertifikasına sahip olan, En az 1 yıllık OSGB iş tecrübesine sahip olan Kütahya ilinde ikamet eden veya edebilecek olan İyi bir takip yapma ve dokümantasyon ve kayıt tutma becerisine sahip olan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, insan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti gelişmiş olan, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Mevzuat bilgisi ve takibi yapabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tam zamanlı adayların başvurmaları rica olunur.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş Açıklamasıİşyeri Hemşiresi (Diğer Sağlık Personeli) ( ERKEK) DSP sertifikasına sahip olan -Kütahya İlinde ikamet eden veya edebilecek olan -Sağlık Meslek Lisesi / ATT, Sağlık Memurluğu / Hemşirelik / Çevre Sağlık Tek. bölümlerinden mezun , -6331 sayılı kanun ve ilgili yönetmeliklerde belirtilen gereklilikleri firmalarımızda Hekimizin yol göstericiliği doğrultusunda uygulayabilecek, -Güncel Mesleki bilgileri ve mevzuatı takip edip, öğrenebilecek, -OSGB birimimizde tam zamanlı olarak görev alabilecek, -Askerlik hizmetini tamamlamış -Ekip çalışmasına yatkın, - Tecrübeli yada tecrübesiz. - Bsınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen -MS Office programlarını temel seviyede kullanabilen, -Çalışmaya istekli,iletişim becerisi güçlü ve gelişmeye açık çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • Uzmaniş Osgbİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİş sağlığı ve güvenliği alanında çalışan Sektörün öncü kuruluşlarından Uzmaniş OSGB bünyesinde İstanbul Altunizade, Etiler ve Bahçelievler’de bulunan Hastane ve Estetik merkezlerinde görevlendirilmek üzere, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden A yada B sınıfı sertifikalı, En az 1 yıl tecrübeli BAYAN İş Güvenliği Uzmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÇSGB tarafından geçerli "A yada B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı" sertifikasına sahibi olmak · En az 1 yıl iş güvenliği konusunda tecrübe sahibi olmak · İstanbul Avrupa bölgesinde ikamet etmek · Proje takibi yapabilecek nitelikte olmak . İsg uygulamarına ve eğitim verme becerisi sahip olmak · Aktif olarak araç kullanabilmek ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak · Microsoft Office programlarının iyi derecede kullanıyor olmak · İyi bir iş takip ve dokümantasyon becerisine sahip olmak · Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak · Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak · En az orta düzeyde İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip olmak

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıPOLATLI DA BULUNAN ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE A - B - C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI ARANMAKTADIR. ANKARA DAN POLATLIYA SERVİS İMKANI BULUNMAKTADIR. BAŞVURACAK UZMANLARIN EHLİYET SAHİBİ OLMASI VE AKTİF ARAÇ KULLANMASI ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR.

  Aranan NiteliklerA / B / C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI BELGESİNE SAHİP AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN TERCİHEN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ALANINDA TECRÜBELİ FİRMAYI TEMSİL EDEBİLECEK VE ÖZVERİLİ OLARAK ÇALIŞABİLECEK SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş Açıklamasıİş sağlığı ve güvenliği alanında çalışan Sektörün öncü kuruluşlarından Uzmaniş OSGB bünyesinde İstanbul Avrupa Yakasıda çeşitli firmalarda görevlendirilmek üzere, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden A yada B sınıfı sertifikalı, En az 1 yıl tecrübeli İş Güvenliği Uzmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÇSGB tarafından geçerli "A yada B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı" sertifikasına sahibi olmak · En az 1 yıl iş güvenliği konusunda tecrübe sahibi olmak · İstanbul Avrupa bölgesinde ikamet etmek · Proje takibi yapabilecek nitelikte olmak . İsg uygulamarına ve eğitim verme becerisi sahip olmak · Aktif olarak araç kullanabilmek ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak · Microsoft Office programlarının iyi derecede kullanıyor olmak · İyi bir iş takip ve dokümantasyon becerisine sahip olmak · Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olmak · Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak · Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak · En az orta düzeyde İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip olmak

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • Uzmaniş Osgbİstanbul Avrupa 18 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİş sağlığı ve güvenliği alanında çalışan Sektörün öncü kuruluşlarından Uzmaniş OSGB bünyesinde tam zamanlı olarak KABATAŞTA inşaat projesinde görevlendirilmek üzere, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden C sınıfı sertifikalı, En az 1 yıl inşaat tecrübesi olan İş Güvenliği Uzmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÇSGB tarafından geçerli "C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı" sertifikasına sahibi olmak · En az 1 yıl iş güvenliği konusunda tecrübe sahibi olmak · İstanbul Avrupa bölgesinde ikamet etmek · Proje takibi yapabilecek nitelikte olmak . İsg uygulamarına ve eğitim verme becerisi sahip olmak · Aktif olarak araç kullanabilmek ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak · Microsoft Office programlarının iyi derecede kullanıyor olmak · İyi bir iş takip ve dokümantasyon becerisine sahip olmak · Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olmak · Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak · Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak · En az orta düzeyde İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip olmak

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıŞirketimizin İzmit Tüpraş rafinerisindeki şantiyesinde, Sahadaki çalışmalara nezaret edecek, Dökümanları rafineri standrtlarında hazırlayıp takip edecek İş güvenliği Uzmanı aranmaktadır

  Aranan Nitelikler* C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı belgesine sahip * En az 1 yıl tecrübeli, İş Güvenliği ile ilgili yasal mevzuatlar konusunda bilgi sahibi, * Tam süreli olarak çalışabilecek * Aktif araç kullanabilen *MS Office programlarını etkin kullanabilen, ,*insan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli olan * İzmit/Kocaeli de ikamet eden (Tercihen Körfez)

  Sektör: Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

İş Habercisi - İş Güvenliği Uzmanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?