İthalat İhracat Operasyon Sorumlusu İş İlanları

2 İş İlanı Listelendi
Hepsini Temizle İthalat İhracat Operasyon Sorumlusu
Kordon Global Gümrük
İthalat- İhracat Müşteri Temsilcisi Kordon Global Gümrük İzmir, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu... İlan Tarihi: 1 ay 27 gün önce
İş Açıklaması

Kordon Gümrük Müşavirliği A.Ş olarak gümrükleme işleri yapan firmamıza ithalat ve ihracat müşteri temsilcisi çalışma arkadaşları aramaktayız.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar
  • Üniversitelerin İktisat ve İdari bilimler fakültesinden veya Dış Ticaret, Lojistik bölümlerinden mezun,
  • Tercihen 1-3 yıl deneyimli,
  • İthalat/ İhracat evraklarını gümrük mevzuatına göre hazırlayabilen,
  • Evrim programını aktif olarak kullanabilen,
  • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
  • Gümrük müşaviri ile koordineli çalışabilecek
  • Ekip çalışmasına uygun, sorumluluk sahibi çalışma arkadaşları aramaktayız.
İşe Başvur
Etabir Kablo
İthalat/ihracat Operasyon Sorumlusu Etabir Kablo İstanbul Avrupa İlan Tarihi: 1 ay 6 gün önce
İş Açıklaması

THALAT VE İHRACAT EVRAK VE OPERASYON KONUSUNDA TECRÜBELİ

** ATR, FATURA, ÇEKİ LİSTESİ, PROFORMA, COMMERCIAL INVOICE, PACKING LIST, KONŞİMENTO TALİMATLARI GİBİ FARKLI YAPIDAKİ SEVKİYAT EVRAKLARININ HAZIRLANMASI KONUSUNDA TECRÜBE SAHİBİ OLMASI
** ÇOK İYİ DERECEDE İNGİLİZCE KONUŞMA VE YAZMA KABİLİYETİ
** ÇOK SAYIDA MÜŞTERİ VE SEVKİYATI ORGANİZE VE YÖNETEBİLME KABİLİYETİ (SİPARİŞ ALIMINDAN NAKLİYE ORGANİZASYONU İLE MÜŞTERİYE TESLİMİNE KADARKİ SÜREÇ)
** TİTİZ, DİSİPLİNLİ, ÇOK İYİ DERECEDE DOSYLAMA (BİLGİSAYAR VE OFİS ORTAMINDA) YAPABİLEN, DETAYLARA HIZLI VE DOĞRU BİR ŞEKİLDE HAKİM OLABİLEN

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

. İş tanımı= **Tüm sevkiyatların sipariş alımından, müşteri ile proforma aracılığı ile mutabık kalınması, erp sistemi kullanılarak üretime sipariş açılması, siparişin terminin üreim ile takibi, müşteriye sevki, nakliye organizasyonu ve gerekli tüm gümrük evraklarının hazırlanarak zamanında gümrükçümüze teslimi, malzemenin müşteriye varışının takip edilmesidir. .

** Operasyon işlemlerinden arta kalan vakitde pazar araştırması yapması, email ve telefon pazarlaması ile müşterilere ulaşması, potansiyel müşterilere firma ve ürün tanıtımında bulunması.

**Bünyemize katılacak takım arkadaşının, yukarıda bahsi geçen konularda tecrübeli olması şart olup, pazarlama ve satış konusunda deneyimli, insan ilişkilerinde başarılı, azimli, takım çalışmasına uyumlu, titiz çalışan bir yapıya sahip olmalıdır.

İşe Başvur

En Güncel İthalat İhracat Operasyon Sorumlusu İş İlanları

En güncel İthalat İhracat Operasyon Sorumlusu İş İlanları için hemen cv oluştur, 63 bin firmanın yayınladığı iş ilanlarına başvuru yaparak aradığın işi bul.

Cv Oluştur

2024 İthalat İhracat Operasyon Sorumlusu İş İlanları

Her sene olduğunu gibi 2024 yılında da Secretcv.com'da binlerce firma İthalat İhracat Operasyon Sorumlusu İş İlanları yayınlıyor.

Sizde 2024 yılında yayınlanmış güncel İthalat İhracat Operasyon Sorumlusu İş İlanlarına sitemizden ulaşabilir ve iş başvuru yapabilirsiniz.

Home Office İthalat İhracat Operasyon Sorumlusu İş İlanları

Home Office İthalat İhracat Operasyon Sorumlusu İş İlanları arıyorsanız, ilan arama formumuzdan İlan Tipi olarak Home Office seçeneğini seçerek ilanlara ulaşabilirsiniz.

Part Time İthalat İhracat Operasyon Sorumlusu İş İlanları

Esnek çalışma saatleriyle Part Time İthalat İhracat Operasyon Sorumlusu İş İlanları arıyorsanız, doğru yerdesiniz!

Uygun zamanınızda çalışarak ek gelir elde etmek için, ilan arama formumuzdan İlan Tipi olarak Part Time seçeneğini seçerek ilanlara ulaşabilirsiniz.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver